Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Arsenal London

    soe @(*6sd$%
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Re: Arsenal London

      Ajmo u tuki maus ligu, sa 3 igraca i sve u................
      Pa dokle vise???

      Comment


      • Re: Arsenal London

        soe: Cuj ko bi ga trpio 3 titule premier lige,4 fa kupa,finale lige prvaka zar je to malo.Stvorio je od Arsenala ekipu sa prepoznatljivim stilom,finansiski vrlo dobro stoje.5 godina nije bilo trofeja jer je pravila ekipa i mislim da ce ove sezone osvojit bar dva trofeja.

        Ako ti tako kazes da ce osvojiti dva trofeja to ce sigurno tako da bude.

        Comment


        • Re: Arsenal London

          [quote author=danijelkr link=topic=2670.msg244801#msg244801 date=1297114679]
          soe: Cuj ko bi ga trpio 3 titule premier lige,4 fa kupa,finale lige prvaka zar je to malo.Stvorio je od Arsenala ekipu sa prepoznatljivim stilom,finansiski vrlo dobro stoje.5 godina nije bilo trofeja jer je pravila ekipa i mislim da ce ove sezone osvojit bar dva trofeja.

          Ako ti tako kazes da ce osvojiti dva trofeja to ce sigurno tako da bude.
          [/quote]
          To je samo moje skromno misljenje,nema potrebe za sarkazmom @(*6sd$% .

          Comment


          • Re: Arsenal London

            soe [color=rgb(0, 0, 0)]dobrodosao na forum[/color] (*#^R^

            Comment


            • Re: Arsenal London

              [quote author=soe link=topic=2670.msg244808#msg244808 date=1297115304]
              To je samo moje skromno misljenje,nema potrebe za sarkazmom @(*6sd$% .
              [/quote]

              Dobro skromni covjece.

              Comment


              • Re: Arsenal London

                Danas, ako nista, bar je odigrana pristojna utakmica, rutinska-neki bi rekli.........xD

                Comment


                • Re: Arsenal London

                  Koliko ste samo opasniji otkad Van Persie igra kako zna &8@^J &8@^J &8@^J
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Arsenal London

                    Na 12 pocetih, 12 golova........xD

                    Comment


                    • Re: Arsenal London

                      Ja se smejem svima koji smatraju Chamaka boljim igracem. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Arsenal London

                        Dobili smo danas lagano 2-0 . $#^%RT


                        Van Persie je u sve boljoj formi, nadam se da ce ovako da nastavi +*@WT*48*
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Re: Arsenal London

                          Sad lagano protiv barse 16-28.................. :fc-[ :fc-[ :fc-[

                          Comment


                          • Re: Arsenal London

                            Igra nasri sutra :fc-[ :fc-[ :fc-[ :fc-[ :fc-[ :fc-[ :fc-[ :fc-[

                            Comment


                            • Re: Arsenal London

                              Van Persi &8@^J
                              Sa Nasrijem ima sanse protiv barse ali sa ovakvom odbranom bojim se najgoreg ...
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Re: Arsenal London

                                Sutra idemo u rat sa Barsom. Nadam se pobedi naravno, jer mi to mozemo, samo mirno i da odigramo kako znamo. Ali, realno tesko da mozemo sa nasom odbranom, ja se ipak opet nadam i verujem da prolazimo dalje $#^%RT
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X