Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I sve vise se pise o ratu Arsenala i Evertona za Kapuea. Everton trazi zamjenu za Felainija koji odlazi, a Arsenal za njih par komada koji ne odlaze.

    Jbt, koliko sam se nalozio. Kakav Kavani. Meni je sad samo do Felainija, ni Mesija necu!
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Lars i da prodje, ali za Gustava, sumnjam da bi ga se resili Bavarci, vrlo zahvalan igrac.

      Ne znam je li moguce dovesti Cavanija za 30m, malo je to da zadovolji apetite Laurentisa...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Wenger kupuje Zahu za 30m
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Hajd mi recite u procentima kolike su sanse da vi dovedete Belhandu ?

          Vidim hvalio ga ovaj vas , ali ne znaci mi to mnogo


          I bio bih bas sretan kad biste doveli Fellainia ili Capouea , a za Belhandu necu ni da pricam , to bi mi bilo nestvarno drago
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Lars i da prodje, ali za Gustava, sumnjam da bi ga se resili Bavarci, vrlo zahvalan igrac.

            Ne znam je li moguce dovesti Cavanija za 30m, malo je to da zadovolji apetite Laurentisa...
            Mocni su i jedan i drugi. Mozda je Gustavo i jaci igrac od njega sada, mislim meni jeste u ovom momentu, ali je Lars mnogo mocan igrac. Gustavo kao sto kazes, vrlo zahvalan igrac, a ima bombu u nogama. Nesto kao Dembele, da se ne uvredi brat Akan. Samo eto, ne znam koliko bi Gustavo mogao igrati ofanzivno, ali nije mutav sigurno. Protiv Reala je maestralan bio, sve je pohapsio.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Dzejms Rodrigez?!

              Wilian nije sigurno jer Sahtjor za njega trazi 20m...

              Comment


              • Arsenal je od 1996 do danas na transfere potrošio tačno 3,245,500 funti. Dakle, kupujem - prodajem metodom. Ne računajući marketing, prodaju stanova, prihode od karata i sl. Doduše, 400 miliona je uloženo za izgradnju Ashburton Grove-a ( Emirates ), tako da nas to ipak vraća među veće potrošače.

                Ali, da ne bi ovaj post previše odudarao od ostatka mojih večerašnjih - Fellaini!
                Last edited by Ves; 16-01-13, 23:43.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Vracamo Van Persija sa tih 30 miliona i to je to

                  Comment


                  • Moj favorit je, a vidjet cete da sam upravu ...


                    Mario Gotze i ode Wadara u Dunav.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ustanem jutros i procitam ovo sve. Auuuu, kako ce dobro pasti jedan kvalitetan igrac Arsenalu. Kakav Isco, on nam ne treba, jedino ako ce Santi da ide, sto neverujem. Ja mislim da dovodi napadaca. U veznom ima Kokelana, Dijabija i Artetu kao zandnje vezne, sta ce mu vise?

                      Ala ujebe ovo kada krenes da sanjaris. Mozda Khedira, Gotze, Luiz Gustavo, Baloteli, Villa?
                      U kurac, na poslu sam, a sada cu ceo dan da vijam vesti o kome se radi.

                      EDIT: Jos nesto... Kapa dole za Jack-ovu igru sinoc, kakva igracina, neverovatno. Vraca se u formu i dominira kako u ofanzivi tako i u defanzivi. Definitivno omiljeni, kao i najbolji igrac ovog tima. Samo da ga povrede zaobidju i vodice on ovaj Arsenal sledece sezone do trofeja.
                      Last edited by Gologuzan; 17-01-13, 07:20.
                      If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                      Comment


                      • Ja bi najradije Iska, iako neće niko doći xD. Tea prodati ako ne produži još za koji dan ugovor, jer je prevršio svaku meru sa ucenama, jos mu i kornere i slobodnjake one neartikulisane moramo gledati. A i stičem utisak da lik čeka neku možda ponudu te da zbog toga još ne potpisuje iako je sve dogovoreno.
                        I još Podolskog na CF, i imamo ekipu za respect.

                        Comment


                        • Gece...

                          Budite ljudi barem realni!

                          Comment


                          • sto se tice realnosti samo cu citirati Wilshera

                            Originally posted by Wilshere_10 View Post
                            To nije u duhu navijaca Arsenala, nerealnost nam je drugo ime.

                            Comment


                            • Ok, to stoji... ali za Gecea treba mnogo vise od 30m!

                              Comment


                              • Je li prica ide u funtama ili eurima,ako je u funtama nije malo 30 miliona za Gotzinha,tu je to negdje
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X