Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A nije Gervinho bio tako los kada je dosao. ALi od onog promasenog penala i finala protiv Zambije se nije sastavio. Tako da mozda ga ovaj africki kup preporodi i postane nase novo pojacanje posle oporavka Diaby-a . Mvila i Ramy u QPR, svrake dovode Odemingea, a Arsenal nikog

    Comment


    • Izgleda da gubim Fedexa na avataru
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Batica Wilshere ce ti sigurno staviti zanimljiv avatar.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • ESPN FC ‏@ESPNFC
          West Ham United manager Sam Allardyce has said the club have not received an offer from Arsenal for Mohamed Diame.

          Comment


          • Dean H ‏@DeanLDN22

            There's a distinct possibility that Arsène Wenger will not be Arsenal manager next season.

            Ovo je privatni nalog nekadasnjeg AFCAMDENA, lika koji je 10 dana pre novinara najavio dolazak Cazorle...
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Arsenal manager Arsene Wenger has indicated a willingness to 'spend big' now that the financial restrictions of the move to the Emirates Stadium are easing.
              Sa Skaja.
              sigpic

              Comment


              • Tako svake godine, ne nadam se bilo kome niti bilo cemu.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Na koga ce potrositi leba mu. Sve sto je valjalo a moglo se uzeti za male pare otislo je. Jedino da gepekuje M'Vilu.

                  Doduse, eno Hatem je rekao da hoce da ide, pa eto moze na njega i recimo Isca.

                  Samo, treba jedna zivotinja u veznom, onaj Diame mi je sporan, treba bolji.

                  Isco 21 milion i za Hatem-a bi trebalo izmedju 15-18 miliona.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Kazu za tog Diamea da ima nekih hronicnih zdravstvenih problema,ne znam tacno o cemu je rijec...

                    Zar im nije dovoljan jedan Diaby sa svojim problemima,pa i Wilshere za koga navijaci uvijek strahuju kada je na zemlji
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Kazu za tog Diamea da ima nekih hronicnih zdravstvenih problema,ne znam tacno o cemu je rijec...

                      Zar im nije dovoljan jedan Diaby sa svojim problemima,pa i Wilshere za koga navijaci uvijek strahuju kada je na zemlji
                      Ma nije mi puno to gledati. Prosle sezone sam strepio za Robina, sad za 3 igraca sasvim dovoljno da me srce opali do 30-te
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • David Gold has confirmed on Twitter that West Ham have offered Mohamed Diame a new contract. The midfielder is a reported target for Arsenal.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Neka produzi, a Wenger neka gleda u svoju omiljenu Francusku i neka uzme Capoue-a bre.

                          Kada vec M'Vilu nece.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Ja cu da se upucam ako ove spekulacije nastave ovako bez nekog znacajnijeg pojacanja
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment




                            • I will buy Messi
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Meni se bas svidja kako igra Diame,treba nam jedan takav razbijac.Ne znam ako se secate u decembru mec West Ham - Chelsea.Covek je usao na poluvremenu i ovi odma dali 3 gola,odavno nisam video da jedan igrac tako promeni ritam kao sto je on tada uradio...
                                Ali opet ako je sklon povredama pa jos dodje u Arsenal to je onda samoubistvo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X