Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wadoo! Ne diraj mi Girouda, isto kao sto sam ti rekao da mi ne diras Walcotta !

    Ma daj dje ces perisa porediti s giroudom, prvo nisu isti tip igraca a drugo i Persiu je trebalo 2 stoljeca da proigra..

    Isto tako mozemo reci da je van Persie kanta za Falca i Messia, ne mozemo Isto tako ne mozemo reci da je Giroud kanta za van Persia..

    Bit ce dobar Giroud daj mu vremena iako mislim da je Giroud zamjena van Persiu bio bi bolji, al eto otisla pizda vragovima i sad Giroud se bori s ogromnim pritiskom, ali bit ce on dobar
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      drugo jebo majku odakle spursima tolke pare, pa nisu modrica prodali za 200 miliona vec za jebenih 35,
      Finansijski najstabilniji klub na Ostrvu. Pa ljudi su u protekle 3-4 godine kada se svede bilans para koje su potrosili i dobili u minusu nekih 2-3m, smesno, a kakav su tim izgradili i sta su sve uradili za te cetiri godine. Ne bi me nista iznenadilo da iskesiraju 20m za igraca sada u januaru, pa zna se da je na leto jos Moutinho trebao da dodje za 24m, pa je propao deal zbog neznanih razloga. Ima Levy para, u to ne treba niko da sumnja.

      Wado, jasno je sta treba raditi, M'Vila da se dovede i svi srecni. Ja nmg da gledam Arsenal kada vidim da Wilshere i Arteta cine tandem u zadnjoj vezi, Jack ume da grize, zna da izvrsi taj presing, jak je, ali on ne moze da iznese te zadatke bez neke zveri, a Arteta to ne moze biti ni u ludilu, tu ja vidim najveci problem, plus sto Arteta uopste nije u formi.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Pa kako je kanta kada je covek po ljudima ovde najbolji igrac PL-a?

        Ili ako nista najbolji napadac, a navijaci LFC-a smatraju da je Suarez. Vidi Ajnstajne, RVP je pored sebe uvek imao dobrog napadaca, pa se nije desavalo da sve toliko od njega zavisi, jer je uvek bilo vise od jednog da kazem normalnog napadaca. Adebayor je bio najbolji strelac lige kada je Henry otisao, pa onda ga ludilo uhvatilo. Meni je on gotivan igrac i zao mi je bilo kada je otisao iz Arsenala. Car je bio u Realu, kakav ludak.

        Theo igra dobro ove sezone, a ne znam zasto si se uvredio, rekao sam da treba WC napadac i u tom slucaju Theo ne moze igrati u prvoj na mestu napadaca. Ti mislis da Dembara ne bi igrao pre njega da je dosao?

        @Freshko

        Znam brate, znam. Pogledaj ga na mom avataru, stena bre. Ako ode u QPR, to nikada necu oprostiti Wenger-u. Ne daj Boze da ga Tottenham uzme, jer su i oni zainteresovani. On i Dembele u vezi..
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Dodaj jos Belhandu na to, obojica da dodju za nekih 25m... AVB ce da pokori ligu...

          Mislim da je njegov odlazak izvestan, rekao je da zeli da ide, i Dreossi je rekao da ce biti ili Rusija ili Engleska. Ne treba zaboraviti Ruse, vrlo lako moze tamo da zavrsi, iako to ne bi voleo, jaka je Ruska Premier liga, ali, zasluzuje on bolje...

          Ne znam, Topdzije ili Pevci da ga ugrabe, sramota ako zavrsi u QPR...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ja se plasim Tottenhama ako dovedu i Belhandu i M'Vilu, bice krvi do kolena, rame uz rame s Chelseajem. M'Vila-Dembele, desno Lennon, levo Bale i poluspic Belhanda...
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Navijaci Zenita javno rekli da nece crnce, pa ako hoce da ga neko ubije, neka ide u Rusiju. Hulk-a i da hoce ne mogu da ubiju.


              Ja se nadam da se to nece desiti, jer bi AVB presisao PL, a tek sto bi u LS-u bili zajebani..Sa Belhandom i M'Vilom bi imali najjaci vezni u ligi. Dembele-M'Vila-Bale-Belhanda-Lennon..

              Jos AVB hoce Damiaa..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Jos AVB hoce Damiaa..
                Ma Damiao je prosek igrac...

                Andre Villas-Boas has played down reports linking him with a bid for Leandro Damiao, saying it is "unlikely" the Brazil striker will move to Tottenham this month.
                Emmanuel Adebayor's decision to go to the Africa Cup of Nations with Togo prompted speculation that Spurs would step up their bid for the 23-year-old Internacional player.
                "Leandro is a player we've always appreciated, that this club appreciated before I arrived, but it's extremely difficult that he's going to join Tottenham," Villas-Boas said.
                "He's a player that is highly rated in the market, and it's unlikely that he will play for Tottenham."
                Damiao, rated at £20m, has impressed since joining Internacional in 2009 and was Brazil's top scorer at the London Olympics.
                I sam AVB kaze da ce biti tesko, a da dodju sva trojica u januaru je previse, ipak, zaboravio sam cinjenicu da Adebayor ide na AKN, tako da to malko menja stvari.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Pa ovaj, nije da je klasa, ali nije mutav covek. Pored te trojice da ne daje golove je umetnicko delo zaista.(Torres je nesto drugo)

                  Da, ovo sam i danas hteo da napisem..

                  Nadam se iskreno da ce sledece sezone Joel Campbell dobiti radnu dozvolu, odlicno igra u Betisu. Ogroman potencijal, pa bi bilo lepo ako bi zaigrao u Arsenalu sledece sezone.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Opet mi nije jasno kako su oni NAJSTABILNIJI klub u Premiershipu po pitanju finansija pored mrtvog Arsenala? Dobro si rekao, kada im se sve prodaja i potrosnja opet su u minusu a ovaj mrtvi arsenal je samo 70 miliona u plusu. Arsenal ima 80% skuplje karte za meceve nego tottenhem. Tottenham ako je u minusu samo moze jos vise u minus.

                    Pa jebemu misa ko se sjeca Juan de Ramosa i njegovih famoznih kupovina igraca? Tada je tottenham propao finansijski.. Onda ljudi su sagradili novi trening kompleks. Imam fajlove finasijskih izvjestaja tottenhema iz 2011. godine, nemoj molim te da ih moram prolaziti, iako sada sam pogledao samo jednim okom i vidio da su ljudi ostvarivali profit od 6 penija iskljucujuci kupovine i prodaje igraca...

                    Onda DUG koji imaju je bio nekih 56 miliona, sa nefudbalskim profitom od 6 penija ja ne znam kako se taj broj mogao smanjiti.

                    Ne znam zbilja kako mozes izjaviti da su najstabilniji finansijski kada nisu.

                    Istina je da Arsenal ima duga od 90 miliona, ali isto tako Arsenal ima ZIVOG KESA u ovom trenutku u bankama od 160 miliona funti, plus novi sponzorski ugovori..

                    NIJE MI JASNO KAKO TOTTENHAM IMA LOVE!

                    I dalje ako kupi tottenhem jos tri zvijeri igraca koji su se prvo povezivali s Arsenalom onda su za 2 klase bolji od Arsenala, iako sam negdje procitao da bi Belhanda rado Giroudu da se pridruzi
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Znas kako, Damiao je dobar napadac, moze da napreduje pa da bude jos bolji, ali cena od 20m je prevelika trenutno...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Nemojte samo da preterujete sa tim procenama kako ce dominirati i pokoriti PL... mnogo je takvih transfera bilo u proslosti kada smo smatrali da ce odredjena ekipa postati nepobediva u slucaju dovodjenja odredjenog igraca.

                        Ni sam Siti nije postao svemirska ekipa iako su doveli gomilu WC igraca. Siti sam uzeo kao cist primer... Mozemo i prelazak Ibre u Barsu, itd...

                        Comment


                        • Giggsy, pa znamo svi ko je trener malogradjanima.

                          Realno bi oni morali da izdominiraju PL-om, ali sta je tu je. United dobija sve zivo, iako nema najbolji tim. Jbg, dosta toga je do trenera. Wenger je meni uvek bio po tome fascinantan, kakav god tim covek ima, u samom vrhu je uvek, ali bas uvek. Jos kada bi se smilovao i napokon doveo WC igraca, pa da Bog malo pogleda i ovaj napaceni Arsenal, gde bi kraj bio..Ali matori prkosi svima.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • WC napadac i WC zadnji vezni bi resili problem...

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              NIJE MI JASNO KAKO TOTTENHAM IMA LOVE!
                              ''
                              vlasnik Tottenhama Joe Lewis, 290. bogataš s Forbesove liste..... čija je imovina procenjena na 3,8 milijardi dolara.
                              i tako dalje

                              osim ako nisi bio sarkastican, pa nisam skapirao
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Kroenke was estimated to be worth $US 4 billion by Forbes in 2012.
                                According to the 2011 edition of Forbes magazine, the oligarch is one of Russia's richest men, with a fortune estimated at $18.1 billion, and the world's 28th richest person.
                                Vlasnici Arsenala imaju 6.5 puta vise od njega pa kurac..
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X