Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja pocinjem da sumnjam da nas ajnstajn zajebava sa drugog naloga, ovakav post samo on moze da napise.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • OPROSTI


      Hahhaahahhahaahahah
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Odavno me ovako neko nije dobro nasmejao...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Da odgovorim tebi, pa da obrazlozim svoje misljenje. Song je nama bio najbolji asistent prosle sezone, a iza njega je bio Walcott, a Rosicky nije imao mnogo asistencija, ali je svojom igrom definitivno razdrmao ekipu. To da je super zamena stoji, ali ne igra ni za leka, vise igra onaj degenerik Remzika. Ako je Giroud klasa od igraca, onda je Ba Maradona licno. To sto je dao gol protiv Spanije postujem, svaka cast, ali me ne interesuje njegova igra u reprezentaciji. Verma pod pritiskom i kapitenskom trakom=Slavoljub Djordjevic, licno. Koscielny ume da odigra ljudski 95% meca, a onda utera autogol da se Voja 5 dana posle krsti ko stoji ispred njega.

          E sad, prednosti i mane ove dve ekipe. Da krenem od "starije". Proslogodisnji Arsenal je sto se tice igrackog kadra, slabiji za najboljeg strelca i najboljeg igraca lige, RvP-a, koji nastavlja da briljira i u Unitedu, i Songa, najboljeg asistenta, i jedinog krstenog zadnjeg veznog (Diaby je mozda zadnji vezni u bolnici, u ekipi ga nema). Tada je Sagna igrao kako se ocekuje od njega, a sad je gori od Jenkinsona, sto je stvarno zabrinjavajuce. Dalje, Verma je igrao kao pravi vodja odbrane, a sad igra tako da ga treba uhapsiti. Ne zelim da se priisecam gola koji je "namestio" RvP-u, kao pravi drug i nekadasnji saigrac.
          Da predjemo na vezni red... Arteta je naravno, najkriticniji. Covek je zadnji vezni koliko je Remzika krilo, a Gervinho centarfor. Slab je u duelu, igra ziheraski do bola, nikakva lucidnost i rizik. Jack i Santi su dusa ove ekipe, ali ne mogu da se maksimalno iskoriste kad su konstantno u obavezi da gledaju iza ledja i da se vracaju po loptu. Cist nedostatak zadnjeg veznog, onog razbijaca, citaj M'Vila ili Capoue.
          U napadu se zna ko nedostaje, van Persie, i tu nema neke filozofije. Giroud i Podolski, uz duzno postovanje njihovih kvaliteta, su najvise za neki osrednji PL tim, a u Arsenalu najvise mogu da doguraju do zamene.
          Pozitivne stvari iz ove sezone su: Jackov povratak, napredak Walcotta i Jenkinsona, i Santijev dolazak. Jack je momak oko kog mora da se gradi ekipa, i treba da mu se da kapitenska traka vec sad. Walcotta sam pljuvao do krajnjih granica, ali je momak napredovao, i treba da ostane, sto ce se izgleda i desiti. Jenkinson je napredovao mnogo, bice od njega dobar back-up, ali ne vidim u njemu prvi izbor Arsenala na poziciji desnog beka kroz 3-4 sezone. Santi je ono sto je nedostajalo ovoj ekipi od odlaska Cesca, tehnicar, lucidan, moze da potezom resi mec. Ipak, Arteta ga "gusi", i treba mu vise slobode u igri.
          Sto se mene tice, ovaj tim ne moze da prismrdi proslogodisnjem, iz mnogo razloga. Znalo se ko je lider, imali smo vodju i nekog ko je bio tu da ""povuce". Sad se ne zna ko pije, a ko placa...
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Ne mozes stavljat Podolskog i Girouda u istu ravan,po meni se Podolski pokazao kao dobro pojacanje iako nikada ne igra na svojoj poziciji.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Pominjes tu neke asistencije Walcotta i Rosickog za RVP-a , a ne spomenes Songa , koji je takodjer napustio Arsenal ?

              Taj Song je asistirao RVP-u jedno 10 puta najmanje u prosloj sezoni , iako igra na poziciji defanzivnog veznog , odmah se sjetim one asistencije , kad je prosao bukvalno pola ekipe Dortmunda i asistirao Robinu ..

              Nisam imao namjeru da se ukljucujem u ovu diskusiju , jer ste rekli vec skoro sve , ali reci da je ovaj tim Arsenala jaci od proslogodisnjeg je nevjerovatno

              Giroud je klasa igrac zato sto je dao gol protiv Spanije dvije minute nakon ulaska ?

              Giroud je izgledao tako strasno prosle godine zato sto su treneri svih ekipa u Francuskoj rekli svojim igracima da uvijek njih trojica - cetvorica napadaju decka sa mog avatara , a ovaj je svojom magijom dijelio asistencije Olivieru kako god je htio

              Ne kazem da je Giroud slab igrac , daleko od toga , ali da je i neka klasa , e pa nece moci ..

              Naravno , ima iducu sezonu jos da se dokaze , vidjet cemo .. Vise nije ni mlad, 26 godina vec on ima ..
              Last edited by Dale; 10-01-13, 13:34.
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • ARSENAL: Arsenal could send Carl Jenkinson out on loan. This week Crystal Palace tried to sign the right-back for the rest of the season but he does not want to make a switch to the Championship club. (The Sun)
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  WBA je vise pokazao dosad i zato su ispred. Na kraju sezone dajes konacnu ocjenu. Moje misljenje nije dobro, ok. Hvala sto si me prosvijetlio da je QPR bolji od nas. WHU je takodje bolji od nas jest da su oni na 11. mjestu ali to je nebitno.

                  Zasto uopste i postoji tabela nije mi jasno...
                  Svaka cast, shvatio si, imas pivo od mene, ni ne treba da postoji tabela to je i poenta mog posta...
                  ...
                  Uglavnom hteo sam da kazem da je previse glupo porediti dva tima samo preko pojedinaca i na osnovu toga zakljuciti koji je tim bolji, odatle je krenulo. Ni u jednom postu nisam rekao da ne treba da se uzme u obzir pozicija na tabelu, nego sam i to navodio uvek pored medjusobnog duela, ali opet (po meni) da je medjusobni duel bitniji. Ne znam kako taj deo ne moze da ti udje u glavu, non stop pominjes da pricam samo o medjusobnom duelu dva tima? Ni ti ni ja necemo priznati da nismo u pravu, pa je beskorisno voditi ovakvu raspravu jer jednostavno drugacije posmatramo stvari, sto je normalno, prirodno, ljudski...
                  If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                  Comment


                  • Pa ko da igra desnog beka? Sagna citavo vreme?

                    Mada, postavio je cini mi se neko onog beka iz mladog tima, sto nosi broj 2. Kako je decko sabio na klipu, ono nije humano bilo.

                    Mozda njega hoce Wenger u prvi tim.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Yennaris je tu...
                      Ima onaj Spanac u mladjim, mislim da je Bellerin, ili Toral, znam da su dosli u paketu iz Barce, a da je jedan vezni, drugi desni bek.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Na Hector Bellerin-a sam mislio. Taj decko nije normalan.

                        Ima bolju tehniku od pola prvog tima.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Ima bolju tehniku od pola prvog tima.
                          Pa nije to toliko tesko jos ako iz Barsine skole dolazi...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • He is widely regarded as the best young right back in the world and has been dubbed the new dani alves.
                            Mislim realno, sta ceka Wenger, salji traktora i daj ovom bratu da igra.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Pa nije to toliko tesko jos ako iz Barsine skole dolazi...


                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by CALE View Post
                                GIROUD JE KLASA OD IGRACA PA DAJTE LJUDI PROTIV SPANIJE JE USAO I ZA DVA MINUTA JE DAO GOL
                                KOSIELNI ME JE OSVOJIO AKO SE SECAS UTAKMICE SA BARCELONOM 2010 KADA JE STRPAO MESIJA U DZEP,DOBRO HVALI MU KONCENTRACIJE ALI JE PO MENI WC PLAYER,I DA AKO MISLLIS DA JE PROSLOGODISNJI TIM U KOM SU GERVINHO I RAMSEY BILI IGRACI PRVE POSTAVE JACI OD SADASNJEG OPROSTI ALI TI SE PO MENI NE RAZUMES U FUDBAL










                                Comment

                                Working...
                                X