Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by CARTEL1970 View Post
    Ne znam ja ko će doći ili ne. Ja kazam Arsenal ispred Tot. na kraju sezone , ti kažeš suprotno. Opklada do kraja godine u tome da pobednik bira avatar gubitniku, koji traje do 1. januara 2014. XD. Dogovoreno?

    Volkot, Kazorla, Arteta, Wilsher, Verma, Per, Kos, Gibs, Sagna ... Možda sam nekog ispustio xD
    Dogovoreno..

    I btw, ja se iskreno nadam da se ti ovo sprdas..Gde tacno da igra Arteta? Verma moze, to se slazem, Sagna ne moze pre Walker-a, sanse nema. Gibbs ne zna da centrira, gde ce on da igra pre Ekotto-a, mada igra i Vertonghen levog beka, a ne moze ni pre njega. Walcott kao krilo nema sanse, a kao napadac isto ne moze, jer je Defoe ove sezone zivotinja. Koscielny, pa to nije ni smesno, covek sam sebi daje golove. Pero? Gde ta stonoga da igra, pa iz Arsenala bi ga oterali da mogu i da imaju zamenu za njega.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Gigs svedok xD.

      Brate, si siguran ti da navijaš za Arsenal xD. Igrače tot. dižeš u nebesa kao da su barsa.
      Iskomentarisaću ti sutra za svakog igrača preko kompa, pošto sam sada preko fona.

      Comment


      • Covek jeste navijac Arsenala i samo je realan... trenutno je takva situacija! Jedini igrac koji bi mogao da igra za Totenhem je Vilsir i eventualno Vermelen.

        Comment


        • A ko bi mogao da igra u Arsenalu u prvoj iz kokoski? Realno samo Bale i Musa .
          Da je tolika razlika u kvalitetu izmedju dve ekipe ne bi ih odvajala razlika od 5 bodova i utakmica više.
          Prošle sezone u ovo vreme Tot je imao 10 bodova više, i šta je bilo na kraju?

          Comment


          • Da vidimo ko moze, da krenemo od samog gola... Loris, pa Volker, Vertongen, mogao bi i Ekoto ali necu ga stavljati jer je duze vreme povredjen. Kabul, ako bi Vertongen igrao levog beka onda moze.

            Dalje Bejl, Dembele, Lenon i Defo... mislim da je dovoljno.

            Comment


            • Originally posted by CARTEL1970 View Post
              Volkot, Kazorla, Arteta, Wilsher, Verma, Per, Kos, Gibs, Sagna ... Možda sam nekog ispustio xD
              Mogao si lepo ceo tim da stavis... Nemoj se sprdati, Wilshere i Cazorla i to bi bilo to. Verma je u ocajnoj formi, definitivno nije isti od prosle godine ali klasa je tu pa bi i mogao, Walcott umesto koga, Defoa, Balea, Lennona ?? Ne vidim ni Artetu nigde u timu Spursa, a sto se ostalih tice no comment, Koscielny kiksara, Merte je komedija od stopera, Gibbs ne moze jer su Ekotto i Vertho za klasu bolji bekovi, a Sagna nikako ne moze umesto mozda najboljeg desnog beka u ligi.

              Trenutno je Tottenham jaci tim, ne znam sta je tu neshvatljivo i nepojmiljivo, ljudi imaju klase od igraca u vezi, na krilu pa i u napadu ludi Defoe, a odbrana im je isto tako tvrda, bekovi bolesni. Ako im dodje Belhanda, mogu da se kladim sa tobom u sta oces da ce da zavrse ne samo iznad vas, nego da ce ostati na trecem mestu, uz prevelike oscilacije Celsija i Wengerovu neodlucnost da dovede dobre igrace, oni ce tamo i biti.

              Ovo za petardu, zaista se nadam da si gledao tekmu i to bas onaj deo do kog je Adebayor dobio crveni, ljudi su vas sabili i mogli su dva gola dati, gotovo sam uveren da bi i dobili tekmu na kraju. Kvalitetniji su tim, to svako ko se iole razume u fudbal moze videti, da ne pricam koliko raznovrsno i lepo igraju, pravi onaj fudbal sa kojim je AVB u Portou pokorio Portugal i Evropa Ligu.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Siguran sam i da ja tebe nesto pitam, pa kada dodjes na komp ti meni odgovori.

                Gledajuci Arsenal kroz prosle godine i timove koje su imali, da li ti smatras, da bi od ovih igraca, njih pet moglo da igra? Ovako da ja tebi obrazlozim misljenje ovog tima, iz mog ugla barem.

                Da je ovaj Arsenal normalan klub, kao sto nije i da Wenger-u dodje iz dupeta do glave, prvu postavu ne bi videli brat Gibbs, Pero, Sagna, Ramsey, Gervinho, Giroud, Koscielny. Pod ovima mislim, da bi pojedini jedva na klupi bili. Podebljane bih momentalno oterao iz kluba, ali momentalno. E sada, da obrazlozim zasto bi ih oterao. Da se dotaknem tog Mertesacker-a, stonoge nesposobne. Covekov odlazak iz Werder-a su slavili, ali slavili. Ej, Werder bre!(Nemoj Maricu da se ljutis). Covek u ozbiljnom timu ne moze da bude starter, nema sanse. Previse je trom, spor, seprtlja u svakom aspektu. Ramsey od kada je slomio nogu, krsina raspala, zalosno je sta je postao. Gervinho sa kondomom na glavi, kao prvo, drzi loptu kod sebe pet minuta, pa pet minuta razmislja na koju stranu da trzne igraca, pa opet pet minuta razgleda da nema neko dva metra od njega, kako bi njemu dodao, a onda na kraju, krene negde, ni sam ne zna gde, upadne i izgubi loptu, da bi onda zacudjeno gledao i ukapirao da je zapravo izgubio loptu. Giroud je kanta igrac u Arsenalu, ili ga razdrmati da igra kao u Montpellier-u ili ga sutnuti na Mars, sto je moje misljenje da se treba uraditi sa njim. Koscielny brat, bratu, uradi pet stvari dobro i onda sam sebi utrpa gol, cisto da ne pokvari prosek svojih autogolova u dresu Arsenala. Da ne pominjem kako idiotski ispada kod prekida, to ja u zivotu nisam video. Pogledaj samo gol Torres-a na Emirates-u, onako petlic ne gresi, petlic. Ne zna covek da se zagradi. Sagna iz ove sezone je neki levi igrac, dva puta covek nogu slomio i nema od njega vise nista. Jenkinson je realno smesan igrac, ali eto, pokazuje satro nesto ove sezone. Gibbs, decko ne zna da centrira i onda covek da se zapita, pa mater ti jebem, jesi li ti bek ili nisi? Sta ti da znas ako ne da centriras i da igras odbranu? Kakav je to bek koji ne zna da uputi centarsut, ajde neka mi to neko objasni, ako moze. Tribine dok ne nauci sta znaci centarsut. U odbrani je solidan. Da budem posten, bio je dobar na pocetku sezone i mnogo smo ga Wilshere i ja hvalili, ali i on je staklen, stalno covek povredjen. Santos-a me sramota spomenuti. Tu debelu krmacu nazvati fudbalerom je sramota realno.

                E sada dalje, vezni red. Najveci talenat u zadnjih xy godina, Jack, brat moj, ne bih ga dao za sve pare ovoga sveta i oko njega treba da se gradi ovaj tim u narednim godinama. Arteta je rezerva u ozbiljnom timu, u proslim timovima Arsenala, rezerva zakucana za klupu. Da me ne razumes pogresno, dobar je on igrac, ali Arsenal je veliki tim i njima trebaju vrhunski vezni igraci, ne dobri. Barem je to moje misljenje, ali mozda imam prevelike standarde. Ostale centralne vezne bih oterao naglavacke iz kluba, od Rosicky-og, pa do supermocnog Diaby-a, koji je preplacen na bolovanje i na boravak u bolnici. Covek vise i medicinskim sestrama dosadio sunce ti jebem. Ox talenat, on je buducnost kao i Jack i moze da posluzi. Arshavin, Chamakh, Park i ostali sljam od tih ofanzivnih igraca, oterati, ne na Mars, vec na Pluton. Cazorla klasa igrac, svakom timu moze da koristi. Walcott je klupa, tu nema mnogo price. Treba tu WC napadac, ubica neka. Pa da je Dembara dosao, ne bi ga niko isterao iz prve postave. Da ne zaboravim golmana, Voja klasa, najjaci golman u zadnjih par godina. Klasa, prosle sezone meni najjaci u Arsenalu bio. Neverovatno sta je covek branio sve.

                Eto toliko od mene, ti ako mozes da opravdas igrace koje sam ja popljuvao, samo izvoli.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Kad se samo setim kako je svemocni Mertesaker sam sebe povredio! Sam sebe sapleo i povredio... mozda bi mogao da ponovi!

                  Comment


                  • E da i ovo dozivim da Wadara napise esej post...

                    Slazem se sa svim naravno...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Wade, slazem se sa tobom u svemu sto si napisao, a i za to da ce Tottenhem zavrsiti ispred nas ukoliko ne bude par kvalitetnih pojacanja.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Wade, tebra, ae iskreno, ali iskreno reci mi koji si tim ove sezone više gledao, Tot ili Arsenal ?
                        U trenutku sam se zapitao da nisam promašio temu, sve živo ste hejtovali xD

                        Comment


                        • Ma Spursi ako dovedu Belhandu, bice bre po kvalitetu odmah uz rame sa Celsijem ako to vec nisu, to ce biti bre sprdacina, ako AVB to odradi, Moussa 15m, Belhanda 15m, dva manijaka za presmesan novac, mnogo su jaki sad, a kamoli sa njim, svako uporedjivanje sa Arsenalom je suvisno.

                          Arsenalu pre svega treba jedan levi bek, mozda cak i desni jer je Sagna posle povrede drugi covek, zadnji veznjak, iako ga imate i to klasu, ali sta ce covek kada provodi vise vremena u bolnici nego na terenu i napadac, jer ne bih da se zalecemo sa Walcottom. I sacuvati Wilshera ako je ikako moguce.
                          Last edited by Freshman; 09-01-13, 23:31.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Nemojte zajebavat sa tim Tottenhamom,kolko ih hvalite neko bi pomislio da su medju jacim ekipa u svijetu a ne prosjecna ekipa za evropske okvire.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                              Wade, tebra, ae iskreno, ali iskreno reci mi koji si tim ove sezone više gledao, Tot ili Arsenal ?
                              U trenutku sam se zapitao da nisam promašio temu, sve živo ste hejtovali xD
                              Tebi deluje kao hejt, ali to je samo realnost!

                              Comment


                              • belhanda ide u fener

                                Comment

                                Working...
                                X