Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arsenal have enjoyed positive news on the contract front recently, with key players committing their long-term future to the club, and Wojciech Szczesny has now come out and announced that he cannot see himself turning out for any other side.


    Nece on nigde, mocni Szczesny.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
      Opusteno, dolazi Madjar nepoznatog imena.
      Kad bi se zajebavali i kada bi Wenger dao 20m ( ) za Szalaia...

      Ajnstajne, zbog cega leba ti Lennon i Walcott nmg u istu recenicu ??

      Lennon igra najbolje u karijeri i reci da je u formi u kojoj je Walcott bio pre tri godine(ne stvarno 3 godine ), pa to je mnogo smesno... Izuzetan napredak ove sezone, gde je i meni cak promenio misljenje, jer sam i ja mislio da samo trci dok ne udari u drvo. Izuzetno koliko je napredovao kada je pas igra u pitanju, da li je to uticaj AVB-a ili nesto drugo ne znam, ali ocigledno je postao sjajan igrac, najkonstantniji igrac Spursa uz Moussu koji nije igrao puno zbog povrede. Itekako je popravio zavrsnicu, gde je dosta siguran kada je 1 na 1 sa golmanom, a ne dolazi cesto u te situacije jer on vise ide u sirinu i povuceniji je, dok Bale ima tu karakteristiku da ide unutar sesnaesterca.
      Theo svakako ne cupa i ne drzi Arsenal toliko koliko opisujes, davao je golove tamo gde je sam Arsenal postizao 5 i vise golova, da nije bilo te utakmice sa Njukom, ne bi o njemu mnogo polemisali ovde.
      Ne bi se slozio da Spursi bez Bejla lice na tim sredine tabele, dobijaju oni tekme i bez njega, imaju Defoa, imaju sjajnu odbranu, imaju dobru klupu, evo dobili su Reading bez Bejla, da nije bilo Federicija, primili bi jos 3 komada.
      Meni ona pobeda od 5:2 nije zaista merilo, jer sam video sta su Spursi radili i kakav presing su vrsili dok idiJot Adebayor nije dobio crveni, gotovo sam bio uveren posle gola da ce da pobede, jos su igrali bez Mousse.
      Last edited by Freshman; 09-01-13, 16:14.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Topdzija View Post
        Diaby je danas odigrao utakmicu za U21 ekipu protiv WBA.
        Kazu da je Diaby dobro odigrao.I Santos je igrao i dao je gol,A frimpong dobio 2 zuta...
        sigpic

        Comment


        • Slazem se da je Lennon ove sezone bolji od Walcotta. Walcott je jedini na neki nacin bitniji gol postigao protiv Evertona(kada je bilo 1:1), ostale je koliko se secam davao kada je bila punjaza. Tako da daleko od toga da nas on izvlaci ove sezone.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            Slazem se da je Lennon ove sezone bolji od Walcotta. Walcott je jedini na neki nacin bitniji gol postigao protiv Evertona(kada je bilo 1:1), ostale je koliko se secam davao kada je bila punjaza. Tako da daleko od toga da nas on izvlaci ove sezone.
            Upravo to, previse se digla buka oko njega jer je nabio statistiku tamo gde je bilo lako, ali naravno time ne zelim da umanjujem njegov doprinos, nikako. Videcemo ga protiv Cityja, pravi test da se tu pokaze.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Jel Yaya dostupan za mec sa Arsenalom? Zna se da Aguero nece igrati sigurno...

              Comment


              • De budite realni, Tottenham za klasu jaci tim ima i to je cinjenica. Dok Wenger ne kupi kvalitetne igrace, ali kvalitetne, ni talente ni trube tipa Szalai, onda mozemo pricati, do tada, Tottenham je za klasu jaci tim. Vi izgleda ne zelite da vidite da Arsenal nema klupu, a ovima kada dodju Holtby i Belhanda(verovatno), pa to ce biti apsurd za porediti.

                Holtby je dobar igrac, nije prosek kako se ovde prica, jer ga ljudi vide dva puta u sezoni. Covek je dobar igrac, daleko je on od proseka. Tako da, dok se Arsenal ne pojaca, jaci su Spurs-i i to dosta jaci, barem po meni.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Iako mi je Arsenal omiljeni posle Junajteda, sve stoji sto si rekao!

                  Comment


                  • Walcott agrees new four-and-a-half-year Arsenal deal

                    The England forward has ended months of speculation by committing his future to the north London club after accepting the offer of a £30,000-a-week pay rise
                    Eto par lepih vesti.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      De budite realni, Tottenham za klasu jaci tim ima i to je cinjenica. Dok Wenger ne kupi kvalitetne igrace, ali kvalitetne, ni talente ni trube tipa Szalai, onda mozemo pricati, do tada, Tottenham je za klasu jaci tim. Vi izgleda ne zelite da vidite da Arsenal nema klupu, a ovima kada dodju Holtby i Belhanda(verovatno), pa to ce biti apsurd za porediti.

                      Holtby je dobar igrac, nije prosek kako se ovde prica, jer ga ljudi vide dva puta u sezoni. Covek je dobar igrac, daleko je on od proseka. Tako da, dok se Arsenal ne pojaca, jaci su Spurs-i i to dosta jaci, barem po meni.
                      Činjenica je da je tot. primio dve petarde u poslednja dva meča od Arsenala, činjenica je da je Arsenal na kraju sezone bio treći, a tot. četvrti. A to da je tot bolji od arsenala ne može da bude činjenica jer je to tvoje mišljenje. Ko će biti bolji na kraju ove sezone tabela će pokazati.
                      :P

                      Comment


                      • Druze, ja ne znam sta si se nasao uvredjen i ja navijam za Arsenal. Tim iz prosle sezone i tim iz ove sezone ne mogu da se porede. Da Adebayor nije dobio crveni, ko zna sta bi bilo, mozda bi i Arsenal dobio opet, ali po meni tesko. Eto ti pogledaj i reci mi ko iz ovog tima Arsenala moze da igra za Tottenham u prvoj postavi? Ako mene pitas, jedino Jack i Cazorla imaju sanse da igraju prvu. Vermaelen mozda, ali je on ove sezone mnogo los. Prosle sezone igrao kao WC stoper sto i jeste, a ove truba.

                        Ja bi voleo da Arsenal bude ispred Spurs-a, ali ako ne dovedu pojacanja, a ovima dodje Belhanda, mozemo ti i ja da se kladimo da Arsenal nece biti ispred njih.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ali tabela trenutno pokazuje da su bolji... to je svakako cinjenica a ne moje ili bilo cije misljenje.

                          Comment


                          • Nisam se našao uvredjenim samo sam ti rekao da činjenica ne može da bude ničije individualno mišljenje xD.

                            Morao bi da mi obrazloziš termin wc igrač.
                            Pričaš o kapitenu kluba za koji si navijač da je truba, čovek je jedan od najboljih štopera na svetu, to što je imao loš start ne umanjuje njegov kvalitet. Njega je Barselona letos tražila.

                            Ae opklada u po avatar do kraja godine . Smeš?

                            Comment


                            • Nema problema, smem. Godinu dana?

                              Ako ne dodje kvalitetan igrac, Arsenal nece biti ispred Spurs-a.

                              Pa to sto je kapiten ne znaci da ga niko ne sme kritikovati. Prosle sezone je bio na veoma visokom nivou, to sam i rekao, ove je slab. Nisi mi odgovorio, ko od igraca Arsenala moze u prvu postavu Tottenham-a?

                              A do kraja godine, nisam dobro procitao..
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Ne znam ja ko će doći ili ne. Ja kazam Arsenal ispred Tot. na kraju sezone , ti kažeš suprotno. Opklada do kraja godine u tome da pobednik bira avatar gubitniku, koji traje do 1. januara 2014. XD. Dogovoreno?

                                Volkot, Kazorla, Arteta, Wilsher, Verma, Per, Kos, Gibs, Sagna ... Možda sam nekog ispustio xD

                                Comment

                                Working...
                                X