Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Arsenal London

    Pored Vermelema koji je otisao pod noz najverovatnije ce i Fabijanski na operaciju ramena kazu da ce biti vise detalja ove nedelje $%&5qw7
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Re: Arsenal London

      ARSENAL LINE UP: Szczesny, Sagna, Koscielny, Djourou, Clichy, Fabregas, Rosicky, Walcott, A Song, Wilshere, Van Persie

      Vela u startnoj postavi WBA.

      Comment


      • Re: Arsenal London

        Gdje su napadaci?
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Re: Arsenal London

          Napadaci su Van Persi i Rosicki.

          Comment


          • Re: Arsenal London

            Van persi je napadac,Rosicki nije po meni,gdje je Wolkot,Bentner(poceo je trpati).
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Re: Arsenal London

              Pa nije ni po meni Rosicki napadac, ali na ovoj utakmici ce igrati napadaca. Volkot igra u veznom redu, a Bentner je u zamenama.

              Comment


              • Re: Arsenal London

                Sudija??? $JS}| $JS}| $JS}|

                Comment


                • Re: Arsenal London

                  Konacno preokret! +*@WT*48*

                  Comment


                  • Re: Arsenal London

                    Rekao sam ja da ce biti tesko. Tezak je bio mec. Svaka cast Arshavinu na golu, bilo je i vreme. Drago mi je zbog njega. Koscielny se lepo snasao.
                    Fabregas se nije nesto pokazao danas. Vidi se da Nasri fali. Rosicky isto nista posebno.

                    Ja onaj offside ne razumem. Tako 'ladno priznali gol. Da je Man Utd bio u takvog situaciji gol ne bi bio priznat. (%fsd%&j
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Re: Arsenal London

                      Comment


                      • Re: Arsenal London

                        Possesion last 5 mins
                        Arsenal 100%0 Everton $%&RQa


                        Bravo Topnici $#^%RT
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Re: Arsenal London

                          Kao sto sam napisao u nekom od prethodnih postova, Rosicki nije ni za qrac, i zao mi je sto nije igrao protiv Hadersfilda umesto Nasrija i dobio upalu pluca(mozga ne moze, posto ga nema)! Jucerasnja igra je pokazala da je za palilulac. Sudija da je ovako sudio npr u drugoj srpskoj ligi, bezao bi preko zaledjenih njiva i livada da ga lokalna masa nelincuje(zar nije dosta bilo kradja protiv Arsenala, ili svi navijaju da skotska babura osvoji jos jednu titulu?) Karadjordje je par puta tako ispao protiv Sahe, plus je sirotan dobio batina, Sanja opet dobija u vugla (samo nemoj nemoj po glavi druze plavi), sta je sa Songom Bilongom(jos on ispade igrac, za nevericu). Walcot opet me plasi sa povredom, jedino pozitivna stvar je sto se vratio Diaby, i naravno sto smo preokrenuli utakmicu.
                          Za vikend moramo dobiti precenjene svrake kojima nije mesto medju prvih deset, nego da grebu za opstanak(sto ce se uskoro i pokazati u prvenstvu)!

                          Comment


                          • Re: Arsenal London

                            Ma ko sudi za Mancester,stalno to pricate?
                            Pa nije ovo domaca liga,ovo su englezi?
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Re: Arsenal London

                              [quote author=manda link=topic=2670.msg240901#msg240901 date=1296635954]
                              Ma ko sudi za Mancester,stalno to pricate?
                              Pa nije ovo domaca liga,ovo su englezi?
                              [/quote]
                              Uf,uf ubedi me sa dve reci!

                              Comment


                              • Re: Arsenal London

                                Niko Arsenalu nije kriv,vec Venger,covek umesto da dovede par iskusnih igraca,on dovodi klince,i kako on misli da osvoji titulu?

                                Comment

                                Working...
                                X