Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Capoue
    Otkud to, ajnstajne?
    Mnogo me iritira to trazenje napadaca u Spaniji...
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
      Capoue
      Otkud to, ajnstajne?
      Mnogo me iritira to trazenje napadaca u Spaniji...
      ma ja sam za to da se dovede Ljorente

      Comment


      • Lorente je potpisao predugovor sa juventusom tako da nista od njega, on ide u juve na kraju sezone.

        Goonertalk je prenio sinoc da bi moglo ime capuea da se ponovo pojavi sredinom januara jer je mladi talent i moze lp igrati. Ja bih preferirao nekog crnca iz francuske(nije rasizam) prvo da je jak ko konj i da ima u njemu 2 metra, nekoga ko lici na jamesa kosarkasa

        Takav profil igraca bi se uklopio u arsenal dramaticno
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Lorente je potpisao predugovor sa juventusom tako da nista od njega, on ide u juve na kraju sezone.

          Goonertalk je prenio sinoc da bi moglo ime capuea da se ponovo pojavi sredinom januara jer je mladi talent i moze lp igrati. Ja bih preferirao nekog crnca iz francuske(nije rasizam) prvo da je jak ko konj i da ima u njemu 2 metra, nekoga ko lici na jamesa kosarkasa

          Takav profil igraca bi se uklopio u arsenal dramaticno
          Brate ajnstajne, Capoue je crn, igra za Toulouse, i ima 1.91, a fizicki jede zivu decu. Ne znam sta drugo hoces.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Capoue veca stena od M'Vile, mada je Yann institucija i obavezno pojacanje.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Nisam u zivotu frajera vidio haha, al slika na goonertalku je bila nakog bjelca haha
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Capoue je sve sto vam treba, vrhunski zadnji vezni, ume da daje golove, ali takodje da da fenomenalne pasove, vrlo kreativan igrac, i za 190cm, vrhunski je tehnicar, po mom ukusu bolji od M'Vile jer dominira u vazdusnim duelima, tu je M'Vila jako slab.

                Nisam znao ovo za Ljorentea...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Mislim da bi i cena bila ok, oko 10m...
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • http://www.givemefootball.com/premie...df19c1f30fa6e4
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Capoue zadnjih par utakmica nezamjenjiv u startnih 11 u reprezentaciji Francuske

                      Fantastican igrac , tesko mi se odluciti izmedju njega i M'Vile , obojica su sjajni , koga god da dovedete , pun je pogodak , nadam se da ce bar jedan od njih stici ;)

                      Etienne moze jos i stopera igrati , tako da bi on mozda bio za nijansu bolje rjesenje

                      I ima li ovdje istine ?


                      http://sportsport.ba/ino_fudbal/demb...-arsenal/94784
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Vjerovatno ima jer Canal + koji rijetko grijesi je to prenio, tako da izgleda da je dembara u arsenalu za smjesne pare
                        Last edited by maliajnstajn; 24-12-12, 19:12.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Dembara
                          Jaoooo, ako dodje, bice jezivo dobro. Jos Capoue, zbog LS, ili M'Vila, pa da krenemo u neku ozbiljniju pricu.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Taman Dembara odigra u subotu poslednji mec za Newcastle bas protiv Arsenala. Ja bih im u suprotnom smeru poslao Gervinha.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Pozz svima,ja sam novi na forumu.Navijam za Arsenal i nadam se da cemo se lepo druziti
                              sigpic

                              Comment


                              • Pozdrav stari, navijas za najbolji klub na planetu

                                Inace Dembara dolazi to je odlicno, jos kad bi jos 3 igraca uhapsio Wenger bilo bi odlicno
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X