Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovakoooo...

    Walcott i Wenger odrzali nove FORMALNE pregovore, prve od 28. augusta.

    Arsenal otvorio pregovore sa Huntelarom, on hoce 100k sedmicno.

    Jack, Alex, Carl, Kieran i Aaron su potpisali petogodisnje ugovore sa klubom
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Pa ako je lud da mu da toliko onda treba stvarno da se penzionishe... Huntelar ce samo josh vishe da ucrni napad =...

      Comment


      • Pa jebo me svak ako smo mi navijaci arsenala normalni. Seremo nesto o tim platama ovo ono. 100k je jebenasica za ono sto placaju drugi. Chelsea je prvi probio tu granicu prije 4 godine i oatali nastavili. Svi osim arsenala. Seremo po menadzeru sto nece da potrosi pare a kad goce sere mo mu sto ce dati igracu visoku platu. Pa jebemu dogovorite se il hocete trosenje il necete?
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
          Ajde Freshko, kao strucnjak za Francuze, reci mi otkud to M'Vila u ekipi, znam da su ga prebacili u drugi tim, i da ga drze na hlebu i vodi?
          Mogao je Yann da se dovede do sad za 5-7m, tokom ovog perioda kad je bio u rezervama, sad ne znam...
          Pa lepo brate, vratili ga, kratko i jasno. Bilo je tu nekih nesuglasica oko njega i Antonetija(menadzera), ali su resili to izmedju sebe. Ali pre toga, prvo je isao onaj ban koji ce trajati do tamo one sledece godine, vezano za Francuski repku, dakle nema igranja za Pevce dotle, pa su ga tu premestili(kaznili) u rezervni tim jer se on tamo bunio i sta ja znam, pa kao da ga smire, nije igrao ja mislim 3 tekme za prvi tim uopste, pa se posle vratio protiv Nice, usao kao zamena, sad u poslednjem duelu dominirao na sredini, i ovi dobise 2:0.

          Imao je neku blazu povredu jos pre, pa ni tu nije igra dve tekme, inace ukupno od 18 kola. on ima 13 utakmica na svom kontu, tako da cena mu nije tako nisko pala, varaju se neki ako ce on za dzaba da ode.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Pa jebo me svak ako smo mi navijaci arsenala normalni. Seremo nesto o tim platama ovo ono. 100k je jebenasica za ono sto placaju drugi. Chelsea je prvi probio tu granicu prije 4 godine i oatali nastavili. Svi osim arsenala. Seremo po menadzeru sto nece da potrosi pare a kad goce sere mo mu sto ce dati igracu visoku platu. Pa jebemu dogovorite se il hocete trosenje il necete?
            Da treba troshiti ali Huntelaru dati 100 k nedeljno je ludost...On od kad je otishao u Real Madrid raspao se na komade kao i vecina naivchina koja misli da moze da uspe tamo,a jedine lige u kojima on moze da bude dominantan su ti Holandska i Nemachka liga...Nije on kapacitet da igra PL

            Comment


            • Originally posted by Spiki View Post
              Da treba troshiti ali Huntelaru dati 100 k nedeljno je ludost...On od kad je otishao u Real Madrid raspao se na komade kao i vecina naivchina koja misli da moze da uspe tamo,a jedine lige u kojima on moze da bude dominantan su ti Holandska i Nemachka liga...Nije on kapacitet da igra PL
              Ja mislim da bi on dominirao i u Srbiji.;)
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Originally posted by Ves View Post
                Ja mislim da bi on dominirao i u Srbiji.;)

                Pa realno i oni iz 4 engleske lige bi dominirali u Srbiji mislio sam na ove "razvijenije" lige

                Comment


                • Zamislite slucajno u napadu Huntelaar i po krilima Gervinho i Ramsey(znate da AW voli da ga stavlja na krilo). Nikad ne bi postigli gol !
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by Topdzija View Post
                    Zamislite slucajno u napadu Huntelaar i po krilima Gervinho i Ramsey(znate da AW voli da ga stavlja na krilo). Nikad ne bi postigli gol !

                    To bi bio ubitachan trojac,pogotovo akcenat stavljam na Gervinho koji je aspolutni promashaj... Ja nzm shta on josh uvek radi u Arsenalu

                    Comment


                    • Samo vi vrijedjajte tog Huntelara, covjek je dao samo 50 golova prosle sezone. Kad vi to uspijte u Bundesu javite se
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • http://www.arsenal.com/news/news-arc...-new-contracts

                        To je to!
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Samo vi vrijedjajte tog Huntelara, covjek je dao samo 50 golova prosle sezone. Kad vi to uspijte u Bundesu javite se

                          Taj Huntelar samo u tim ligama moze da da golove...da je neki igrach dan danas bi bio u Realu

                          Comment


                          • Bolje da tih 100k daju Walcottu i da on produzi ugovor, a ne da bace pare na Huntelara. Sve mladi Britanci potpisali ugovore, medju njima i mocni Remzika.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • I ja sam da se da Walcottu onoliko koliko trazi, ali opet ako se moze igrac svjetske klase dovesti, dokazani strijelac onda moze i on.. Uglavnom nek nam strucnjaci za Bundes kazu kakav je Huntelar
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Izgleda da ce se pregovarati s Theom, ocekuje se da se nadju na oko 85k. Ako vec planiraju da Walcotta prebace u spic, mora da se dovede neko krilo...
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X