Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nama je po meni nekako vise suplja odbrana nego golman,previse lako ih prolaze i prave mnogo kikseva.


    Nego pise se da je ono g*vno Na$ri,nezadovoljan i da postoji sansa da se vrati.Ja prvi nikad to ne bi voleo,kakvo je to govedo od coveka,zelim mu sve najgore u karijeri.
    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

    Comment


    • Originally posted by Bendtner View Post
      Nama je po meni nekako vise suplja odbrana nego golman,previse lako ih prolaze i prave mnogo kikseva.


      Nego pise se da je ono g*vno Na$ri,nezadovoljan i da postoji sansa da se vrati.Ja prvi nikad to ne bi voleo,kakvo je to govedo od coveka,zelim mu sve najgore u karijeri.
      Ne bih imao nista protiv da se Nasri vrati. Da sam na Wengerovom mestu ponudio bih i Gervinha i Ramseya i nesto novca za Nasrija ili nekog drugog igraca.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Ma Nasri je pokazao kakva je kukavica sklanjajuci se Van Persiju u Manchesterskom derbiju... On jeste kvalitetan igrach ali nikad ne ostavlja srce na terenu vec igra sve mehanichki, a trazi basoslovne novce!! Ja samo nzm kad legenda Arsenala Anri pochinje da igra,chuo sam da je u pregovorima da odigra ovu sezonu do kraja u Arsenalu i da tu zavrshi karijeru!

        Comment


        • http://www.espn.co.uk/football/sport...tml?CMP=chrome



          Ako ovaj covek konacno dobije pristojan budzet i mogucnost da dovede igraca kog zeli, bice zlo...
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Neka on dovede brata Dembu i M'Vilu, cisto radi batice Wilshere-a i mene, a onda moze da prica kako nema ogranicenja i da se ima jos para.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Za njih dvojicu verovatno 25m treba, vi to mozete dati, mada nisam pametan kakva je situacija sa M'Vilom, nije bas u nekoj formi, ali da je sila od igraca to jest'...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Brat wenger je uhapsio nakog zambijca za 3 m.. defanzivac i moze igrat zadnjeg veznog.

                M'vila i Demba ne mogu kostat oko 25m, M'vila nije prodan ljetos za 13 m stoga sad mu je cjena 10 m, a Dembara ima 7.5 m klauzu
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Taj Zambijac je neki Sunzu, i nista vise se ne zna o njemu... Kolo Toure?
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Wilshere batice, sta mislis hoce li ovaj Remziku da maltretira kao Vieira brata Anelku?
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Jaoo to za Anelku sam juce procitao hahhahahaha
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        M'vila i Demba ne mogu kostat oko 25m, M'vila nije prodan ljetos za 13 m stoga sad mu je cjena 10 m, a Dembara ima 7.5 m klauzu
                        M'Vila nije prodat za 13m ??? Njegova cena bila 20m proslo leto, kojih crnih 13m... Sad mu je pala cena, ali taj za ispod 15m ne ide nigde, ima taj ugovor do 2015. a sudeci po poslednjoj tekmi, momak polako ulazi u onu formu, prepoznatljivu.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ubedjen sam da je M'Vila naslednik Vieri na mnogo nacina.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Demba Ba ima 7,5m klauzulu i niko ga na leto nije doveo
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Ajde Freshko, kao strucnjak za Francuze, reci mi otkud to M'Vila u ekipi, znam da su ga prebacili u drugi tim, i da ga drze na hlebu i vodi?
                              Mogao je Yann da se dovede do sad za 5-7m, tokom ovog perioda kad je bio u rezervama, sad ne znam...
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X