Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja i dalje imam veru u Vengera i neka pojacanja. Ne trazim puno. A sumnjam da bilo ko od nas trazi puno. Samo jedan dva dobra igraca koji ce da se uklope u sistem i igru i nama dovoljno!
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • Мени није јасно што се ви, навијачи/симпатизери Арсенала толико радујете том Анрију, јесте вам легенда клуба, али одавно потрошен играч...

      Comment


      • Anrija mi ne diraj . Legenda nasa. Prosle godine dosao isto tako se pricalo kako je izvikan i potrosen igrac pa nas u par situacija izvukao. I doneo je optimizam u nase redove .

        Tako ja bar vidim to . Neka dodje i igra. Samo neka se pojavi bice dobro .
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Ја нешто и нисам задовољан оним што је он прошле године урадио, но ајде...имате право а и разлог да га волите, мада вас је и он пљунуо као и неки толико оспоравани играчи Арсенала који су на готово исти начин отишли.

          Comment


          • Henry mnogo znaci za Arsenal zbog motivacije i morala u ekipi,a ni ucinak od 3 gola nije los za ono malo vremene koje je proveo u Arsenalu prosle godine,jedan gol im je donio prolaz u FA kupu a jedan tri boda na neugodnom gostovanju Sunderlandu.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Originally posted by soe View Post
              Henry mnogo znaci za Arsenal zbog motivacije i morala u ekipi,a ni ucinak od 3 gola nije los za ono malo vremene koje je proveo u Arsenalu prosle godine,jedan gol im je donio prolaz u FA kupu a jedan tri boda na neugodnom gostovanju Sunderlandu.
              Ако је све то од једног Анрија, мало је...потрошен играч, једино ето што се тиче те мотивације, мада ја искрено мислим да она не мањка Арсеналу, ту шкрипи на другом месту...

              Comment


              • Ne znam zasto to kazes ? Po mom misljenju on uopste na nas nije pljunuo kao recimo Nasri i Klisi ... Da je pljunuo na nas ne bi ga navijaci non stop bodrili i jos plus dobio covek spomenik .
                sigpic

                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                Without error there can be no brilliancy.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Ако је све то од једног Анрија, мало је...потрошен играч, једино ето што се тиче те мотивације, мада ја искрено мислим да она не мањка Арсеналу, ту шкрипи на другом месту...
                  Potrosen je i Del Piero pa su svi navijaci Juventusa zeljeli da ga gledaju u dresu Juventusa jos godinu,jednostavno prisustvo takvih igraca znaci mnogo za ekipu.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Па је л прескочио једну готово целу сезону као шатро "одмарао", и одмах након исте отишао у Барсу.
                    Можда грешим, али појам легенде клуба су за мене Тоти, Дел Пиеро, Буфон, Недвед, Трезеге нпр. људи који остају на палуби и када брод тоне. Упореди ти поступак Дел Пиера и овај Анрија, Дел Пиеро када је Јуве избачен на питање да ли напушта клуб је одговорио "Који прави џентлмен напушта своју даму (алудирајући тиме на надимак Јуве "Стара Дама")", а овај чим је видео да ће уколико остане каријера да мму крене низбрдо, бежанија бато и још прескочи велики део сезоне да се случајно не би повредио....мада из моје перспетиве, ко зна како би Арсенал играо да је он остао, и након њега су имаи респектабилну екипу, али је он, опет по мом мишљењу, започео то осипање највећих имена из сезоне у сезону...следећи је био Адебајор, па редом, а ред сви знате...

                    Comment


                    • Del Piero je legenda bez premca! Ali gledaj kako je na njega pljunuo klub kome je on dao toliko toga... ''U Juventusu nece igrati potroseni igraci.'' znas kad bih mogao tako nesto da kazem legendi kao sto je Del Piero ... Posle svega sto je uradio za klub.

                      Anri jeste otisao ali ja mu to nikada nisam zamerio kao sto recimo zameram RVP-u na odlasku.

                      Anri je legenda bio i ostao .
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • То је друга ствар, искрено и ја замерам управи на том потезу, не подржавам. Али ситуације Дел Пиеро и Анри не могу да се пореде, реално....што је клуб пљунуо у своју легенду је брука клуба а не легенде, која је и на крају остала верна свом клубу, сјајно писмо је посветио навијачима, питање је колико је само њих плакало читајући га. А, Анри, Анри када је одлазио није био потрошен...ваша легенда је пљунула клуб, а не клуб легенду.
                        Па погледај Канавара, шта се десио када се појавила опција да се он након Реала врати у Јуве, масовно пљување од стране навијача Јувентуса, запрећен и масовни бојкот утакмица итд. не може тако...е ту је разлика, и Анри и Дел Пиеро су веики играчи, али...

                        РВП вас није само пљунуо, срамота ме да испишем изразе које је он вама урадио. Њему је клуб све дао, а он вам вратио тако што је отишао код највећег ривала, ја бих га мрезео из дна душе! Ибра има тако неки статус код навијача Јувентуса, само што Јуве Ибри испадне да ништа није дао када се упореди шта је све Арсенал урадио за РВП-а.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Па је л прескочио једну готово целу сезону као шатро "одмарао", и одмах након исте отишао у Барсу.
                          Можда грешим, али појам легенде клуба су за мене Тоти, Дел Пиеро, Буфон, Недвед, Трезеге нпр. људи који остају на палуби и када брод тоне. Упореди ти поступак Дел Пиера и овај Анрија, Дел Пиеро када је Јуве избачен на питање да ли напушта клуб је одговорио "Који прави џентлмен напушта своју даму (алудирајући тиме на надимак Јуве "Стара Дама")", а овај чим је видео да ће уколико остане каријера да мму крене низбрдо, бежанија бато и још прескочи велики део сезоне да се случајно не би повредио....мада из моје перспетиве, ко зна како би Арсенал играо да је он остао, и након њега су имаи респектабилну екипу, али је он, опет по мом мишљењу, започео то осипање највећих имена из сезоне у сезону...следећи је био Адебајор, па редом, а ред сви знате...
                          Ih ti sve iz svog Juvea naveo Trezege i Nedved mi nikako nisu legende kluba. Nedved jeste ispao covek, ali ne i legenda. Otkad ja pratim fudbal najvece legende svojih klubova su mi Toti, Del Pjero, Dzerard i Zaneti. Ima ih jos sigurno ali ovi su mi nekako najupecatljiviji
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Гигс, Пол Сколс бато! ;)
                            Како можеш да кажеш за играча који је остао у клубу кад је избачен у другу лигу да није легенда истог, а реално могао је да бира клуб у којем ће да игра, и изабрао је да остане веран Јувеу? Није поникао у Јувеу, није ни Занети у Интеру, па? Сви који су подржали клуб у најтежем тренутку своје историје су легенде, а реално свако од њих је могао да бира клуб - од Буфона, преко Трезегеа, Каморанезија, Недведа до Дел Пиера. ЖИВЕ ЛЕГЕНДЕ!
                            А не тамо неки поданици капитализма Ибрахимовић, Тирам, Замброта, Канаваро, Вијера, РВП, Кристијано Роналдо, Фабрегас, Сонг итд. да не кажем на крају и Анри.

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              Ih ti sve iz svog Juvea naveo Trezege i Nedved mi nikako nisu legende kluba. Nedved jeste ispao covek, ali ne i legenda. Otkad ja pratim fudbal najvece legende svojih klubova su mi Toti, Del Pjero, Dzerard i Zaneti. Ima ih jos sigurno ali ovi su mi nekako najupecatljiviji
                              Meni Gabriel Omar Batistuta ispred svih,covjek igrao skoro godinu dana bez ikakvih primanja,htio da ostane u Fiorentini pa makar ispali i bez para da igra,na kraju ga zamolio vlasnik ili neki predsjednik kluba da ode jer su im trebale pare za njega.Umro kad im je dao go za Romu,ja se skoro rasplakao jbt

                              Franco Baresi je meni istinska legenda

                              Cijela karijera u Milanu,531 utakmica,istinski kapiten Milana
                              Last edited by AK47; 11-12-12, 16:48.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Гигс, Пол Сколс бато! ;)
                                Slazem se i Gigs i Skols i Kin, ali nekako oni nikad nisu imali problema u Mancesteru nisu mi upecatljivi kao gore pomenuti. Ali su svakako legende kluba naravno

                                Originally posted by Brajkula View Post
                                Како можеш да кажеш за играча који је остао у клубу кад је избачен у другу лигу да није легенда истог, а реално могао је да бира клуб у којем ће да игра, и изабрао је да остане веран Јувеу? Није поникао у Јувеу, није ни Занети у Интеру, па? Сви који су подржали клуб у најтежем тренутку своје историје су легенде, а реално свако од њих је могао да бира клуб - од Буфона, преко Трезегеа, Каморанезија, Недведа до Дел Пиера. ЖИВЕ ЛЕГЕНДЕ!
                                Pa dobro tebi je taj potez dovoljan da ih nazoves legendama kluba meni nije. Slazem se da je za svako postovanje i da ni 5% fudbalera ne bi tako postupilo ali meni to nije dovoljno za status legende
                                Originally posted by AK47 View Post
                                Meni Gabriel Omar Batistuta ispred svih,covjek igrao skoro godinu dana bez ikakvih primanja,htio da ostane u Fiorentini pa makar ispali i bez para da igra,na kraju ga zamolio vlasnik ili neki predsjednik kluba da ode jer su im trebale pare za njega.Umro kad im je dao go,ja se skoro rasplakao jbt

                                Franco Baresi je meni istinska legenda

                                Cijela karijera u Milanu,531 utakmica,istinski kapiten Milana
                                Slazem se, cela ta druzina Baresi, Costacurta, Maldini

                                Unisitismo temu Arsenala Ja necu vise ovde o ovome, da ne spamujem
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X