Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da vidio sam to za Gustava, al pojma nemam kakav je igrac.. Od engleza skole i tenisa nemam vremena sve pratiti.. Ako akan kaze da je dobar onda mora da je dobar
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
      Cekaj, jel box-to-box ili "cistac" klasican? Treba nam jedan fizikalac, rudar, da pakuje noge i kosti, ne da se pravi pametan.
      Ima li neko iz PL na kog podseca?
      Pakuje ovaj brate sta hoces,kad je spakovao Ozila ne znam gdje ces bolju kvalifikaciju i preporuku

      Gledam ja Arsenal jbt,on bi umjesto Artete igrao kao bombona bi vam legao.Vjerujes li da je meni bolji od velike vecine veznjaka u PL-u,pogotovo njegove vrste

      Eto ja tada govorio da je samo Vidal bolji od njega takve vrste jer ih je obojicu Bayern trazio,ali strasan je i Gustavo bio pogotovo prosle sezone u LS-u,strasan
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Akan mu je dao najvise preporuke= Wengeru, reaguj!
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Eto ja tada govorio da je samo Vidal bolji od njega takve vrste jer ih je obojicu Bayern trazio,ali strasan je i Gustavo bio pogotovo prosle sezone u LS-u,strasan
          Нзм колико Самија Кедиру можемо гурнути у ту врсту, али он је мени нпр. испред Густава, а иза Видала.

          Comment


          • Ajd' jo samo ovo.
            Jel sposoban da sutne loptu s 20m i da pocepa mrezu? Essien i ti fazoni, ne mogu da gledam ove mucenike, niko sem Cazorle ne ume da sutne van kaznenog, mnogo bi nam znacilo da je dobar u tom segmentu.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Нзм колико Самија Кедиру можемо гурнути у ту врсту, али он је мени нпр. испред Густава, а иза Видала.
              Sami je bio igrac Reala pa ga i ne racunam,jeste slabiji od Khedire ali ne mnogo;)

              Malo su mi drugaciji ipak oni,Gustavo je klasicni zadnji vezni kojeg mozes ostaviti da igra sam,dok je veliki Sami npr igrao poluspica na pocetku karijere do onog Mundijala kada ga je Low stavio tu da igra i on objasnio,a i sad igra u paru sa dr Alonsom,dok Luiz moze sam da igra jer je klasicni razbijac.Jeste Sami malo slabiji od Vidala,ali malo bolji Gustava,ali tu su negdje u blizu svi;)

              EDIT:Ima sutinu Gustavo pogledaj na YT-u kad budes imao vremena,par odlicnih golova dao,ali je u razbijanju protivnicke igre veliki majstor
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Wengeru, Akan je odradio skauting ti spremi milione
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ma kakav crni Luiz Gustavo.Nema od njega nista.Razlog zasto sada ne igra je zato sto je povredjen i od oktobra nije igrao.To je razlog zasto se Martinez probio, bez obzira sto je Bajern puno puko za njega, on nije mogao da pronadje mesto u prvih 11 pored Gustava.

                  Comment


                  • Da se ja opet vratim na napadace.

                    Skroz sam zaboravio na Ljorentea, ali ne zbog njegovih fudbalskih sposobnosti, vec zbog toga sto on sigurno nece ici nigde u zimskom prelaznom roku. Ali na leto bi mogao da dodje za dzabaka. Samo problem je da se za njega interesuju i drugi klubovi, pre svega Juventus koji se bori za titulu a Arsenal ce se grcevito boriti za mesto koje vodi u LS.

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post
                      Ma kakav crni Luiz Gustavo.Nema od njega nista.Razlog zasto sada ne igra je zato sto je povredjen i od oktobra nije igrao.To je razlog zasto se Martinez probio, bez obzira sto je Bajern puno puko za njega, on nije mogao da pronadje mesto u prvih 11 pored Gustava.
                      Pajkane moj dobri ti si skroz kompas pogubio(prvo Lewandowski klasa za Benzemu i Higuaina),ne mozes sve igrace da vidis na goal.com kako su igrali,moras da gledas tekme prijatelju kako to mi smrtnici radimo

                      Ako nisi znao Javi Martinez je odigrao prosle sezone oko 50 utakmica,iznio cijelu ekipu za visok plasman u Primeri,doveo ih do finala kupa i finala LE + igrao sa Spanijom na Euru i bio kapiten repke na OI,puno utakmica je to Pajo.Jupp je rekao po dolasku Martineza da nece igrati odmah svaku jer mu djeluje preumorno i da ce ga rotirati sa Gustavom kao sto je i bio slucaj.Kasnije se povrijedio Brazilac i Martinez je morao igrati svaku,a i usao je fantasticnu formu opet i nema sanse sada da ce ga neko zamijeniti,barem ne trajno

                      Ljudima su lani upadali u oci Muniain i Llorente,ali to je jedna solidna ekipica bez Javia doktora.To govori i ove sezona gdje ne mogu da se sastave nigdje bez njega...


                      Izvinjavam se na offu,tesko da ce ga Bayern pustiti,ali ako se to desi Arsenal ce da bude jaci daleko nego sto je sada,igracina je Gustavo u to nemam dilemu i on je to sto u vezi fali Arsenalu;)

                      Valjao bi im i Llorete i ja vec dugo mislim da ce njega Wengerica dovesti,voli i Fernando PL sigurno najvise od ovih ostalih opcija
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Руке од Љорентеа, иш

                        Моје извињење навијачима Арсенала када сам набрајао задње везне играче - разбијаче, заборавио сам великог Де Росија! Он када је у топ форми је бољи и од Видала! Сетио сам се још неких играча који се кољу са густавом, али не бих да ширим...било како било Густаво би био појачање Арсенала само тако и што је најјаче мсм да би исти покидао у ЕПЛ јер је преагресиван а и може да послужи и као десни бек где је играо пар пута прошле године.

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post


                          Da nije od stakla bio bi medju najboljima na svijetu na svojoj poziciji, fakat fali ovakav igrac Arsenalu
                          Dodje mi da zaplacem kada odgledam ovaj video...

                          Nego, sto se tice Gustava... Strasan zadnji vezni. Prvi put sam ga gledao dok je igrao za Hofenhajm i bio sam odusevljen. Ima sve sto je potrebno jednom zadnjem veznom i pored toga ima dobar udarac, pas igru, razigravanje. Mnogo lepse i "leprsavije" je igrao u Hofenhajmu, nego u Bajernu. U Bajernu je imao tacno odredjenu ulogu zadnjeg veznog i manje slobode, sto je razumljivo. Poznavajuci Wengera i njegovu filozofiju, mogu samo da kazem da nema sanse ovaj igrac da predje kod nas.

                          Jako dobro bi nam legao, preko nam je potreban takav igrac, ali nema sanse. Po mojoj subjektivnoj proceni vredi 16-20 miliona, ali pre 20,, sto je misaona imenica za AW ako igrac ima 20+ godina .
                          If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                          Comment


                          • Ne znam, Twtitterasi njega, Zahu, Mbiwu i Ba-u spominju kao glavne zelje. Naravno, nece svi doci, ali to je neki shortlist. Naravno, tu je i Titi, ali je kod njega samo pitanje hoce li biti tu do kraja PL, ili do pocetka MLS lige.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Koliko sam ja upucen ostaje do kraja sezone.
                              If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                              Comment


                              • Verma trazio od uprave da igraci na utakmice dolaze u odelima sivenim po meri.
                                Predlog se odbacio za ovu sezonu, ali ce biti prihvacen za narednu. Smekerski, nema sta.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X