Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Можда вама није предност Емирејтс, али нама Јувентус Арена сигурно јесте...мада на страну сад ове приче, ја причам као да смо већ извукли Арсенал
    Do zreba ima 15 dana Brajkulice, mora malo da se bacimo u razmisljanje.
    Sve u svemu, voleo bi mec sa vama, nebitan je ishod, samo da vidimo gde smo u odnosu na Juve, posebno u odnosu na vezni red.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
      Do zreba ima 15 dana Brajkulice, mora malo da se bacimo u razmisljanje.
      Sve u svemu, voleo bi mec sa vama, nebitan je ishod, samo da vidimo gde smo u odnosu na Juve, posebno u odnosu na vezni red.
      Штета што Матри неће моћи да игра у том мечу јер је код нас забележио минуте у Европи

      Comment


      • Arsenalu su potrebne nove ideje. Malo pojacanja i nove ideje... Ideje sta raditi sa loptom konkretno . Buduci da sam gledao mec sa Swonsijem oni zaista nisu znali sta da rade. Ko amateri. Ali ajde da ne preterujem ja se i dalje nadam najboljem ...
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Штета што Матри неће моћи да игра у том мечу јер је код нас забележио минуте у Европи
          Ali zato Demba Ba nije ubelezio nijedan minut.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment




          • Da li je moguce da mi se Totenhem jos vise gadi? Da moguce je!

            North London is Arsenal!

            Hvala Bogu pa kad sam bio u Londonu vecina je nosila Arsenalove majice!
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
              Ali zato Demba Ba nije ubelezio nijedan minut.
              Ба је појачање
              Читао сам нешто о томе, нисам баш заинтересован био највише, али има клаузулу на уговору ваљда од 7.5м, то су ситне паре за онаквог нападача!

              Њукасл ће сигурно да доведе после њега још једног тамнопуто звериште, ценим да је први пик онај Траоре из Анжија.

              Comment


              • Sa trenutnim sastavom, Arsenal ne moze da prodje Juve, znaci nema teorije, bez ljutnje Topdzije...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ko god dodje nek dodje, a momci na terenu nek poginu pa makar ispali.

                  Razlika izmedju ove ekipe i ekipe nepobjedivih nije u klasi vec u iskustvu i drskosti. Ta ekipa je imala karizmu i MUDA da se suprotstavi svakom bilo gdje, dok ova ekipa izgleda kao preplasena grupica djece.

                  Ovaj Arsenal nema pravog lidera na terenu, dok je ekipa 2003. imala 11 lidera na terenu. Sadasnja ekipa ima sigurno talentovaniji vezni red, ali problem tog veznog reda je sto nema plan B odnosno plan da se osloni na fizicku prisutnost na terenu.. Pa bog te to su sve bili grmalji od 100kg tada, a sada ova trojica u sredini sve zajedno imaju mozda 200 kg.

                  Arsenalu pod hitno treba razbijac u sredini, onaj koji se samo na fizicku prisutnost moze osloniti, onaj koji ne mora kreirati sanse za svoj tim, vec samo da unisti sanse protivniku u startu..

                  U januaru treba pokupiti 4-5 igraca, plus prodati 5-6 igraca, zadrzati Walcotta i prebaciti Eisfelda u prvi tim.

                  Cisto sumnjam da ce se ista desiti od ovoga, jer zadrzati Walcotta je izgleda nemoguca misija jer hijerarhiju kluba nam drze IDIOTI kojima je vazan profit, a tome je dokaz izjava sefa marketinga juce, da nije sve u pobjedjivanju.. Nakon te izjave sve vise vjerujem u onu kolumnu mirrora koju sam stavio juce.

                  U subotu protiv WBA, problem je sto se mora pobjediti, ali cemo izgubiti
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • This Is Anfield ‏@thisisanfield
                    RT: “@Arsenal: Wenger on Walcott: 'I have no news. I am frustrated. He knows what I want and he has to make up his mind."
                    Jack Sear ‏@Jack_Sear_
                    Last RT. Walcott definitely going.
                    Dolazi kod nas, sad sam uveren 95%...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...y-Cabella.html

                      Jeste izvor jadan, ali je Cabella ubica, i Pires ga je preporucivao Arsenalu.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Dobro bi nam dosao i Cabella, gledao sam ga u par utakmica i svideo mi se. Citao sam da nam protiv WBA ne igraju Koscielny,Sagna,Podolski,Walcott... Imamo li se cemu nadati ?
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Dobijamo sutra, ali na gol razlike...
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Demba ba je imao klauzulu od 7m ali je istekla pocetkom ove sezone. Sada mora da se plati puna cena, ko zna koliko ce Njukasl da trazi za njega..

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Dolazi kod nas, sad sam uveren 95%...
                              Taman prosjecan igrac za prosjecnu ekipu,neka ide i vrijeme mu je vise.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...y-Cabella.html

                                Jeste izvor jadan, ali je Cabella ubica, i Pires ga je preporucivao Arsenalu.
                                Ja sam ti rekao brate, momak je sjajan igrac, izgleda da se dokazuje vise treneru ove sezone, pogotovo koristi losu formu Belhande u prvenstvu, ali mislim da je vama potrebniji defanzivni igrac, kao Diame npr, ali svakako da bi doneo nesto vise Arsenalu, verovatno bi bio 10-ka, dok bi Cazorla i jos jedan igrali po krilu.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X