Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bayern, Dortmund, Barsa to nema sanse realno da se prodje, PSG tesko, Juve takodje. Malaga jedino u kojoj Arsenal ima odredjene sanse, pod time mislim na trenutnu ekipu Arsenala.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ne znam, opet zavisi od prelaznog, izgleda da smo zagrizli za Ba-u, on bi bio zversko pojacanje. Ipak, bez zadnjeg veznog, mrka kapa. Luiz Gustavo mi juce pade na pamet...
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Ako se ne desi neka bomba, moliti boga da se izbegnu Dortmund/Juve/Barsa/Bayern koji su realno dosta jaci, PSG igra slabo, ali opet, Malaga je najbolja, ostalo je jako lose. Posto se Schalke ne moze dobiti, amin zaista.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Ne znam, s Juveom mislim da moze da se igra, ove sezone me ne odusevljavaju, tukao ih je Inter, Milan takodje, moze da se igra, a opet, sa Italijanima nikad nisi nacisto. Dortmund je najveca kocka, ako su momci dovoljno zreli i stalozeni-idu lagano do polufinala, jezivo su jaki, a opet, mogu da izgore u zelji i da ih neko spakuje kuci u prvoj fazi knock-out-a. PSG nema nikakvu hemiju, sve ide preko Ibre, mogu da se prodju sigurno, Bayern bi nas razneo, a Barca-da nismo u ovolikim govnima, voleo bi da dobijemo priliku da poravnamo racune.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            Ne znam, s Juveom mislim da moze da se igra, ove sezone me ne odusevljavaju, tukao ih je Inter, Milan takodje, moze da se igra, a opet, sa Italijanima nikad nisi nacisto. Dortmund je najveca kocka, ako su momci dovoljno zreli i stalozeni-idu lagano do polufinala, jezivo su jaki, a opet, mogu da izgore u zelji i da ih neko spakuje kuci u prvoj fazi knock-out-a. PSG nema nikakvu hemiju, sve ide preko Ibre, mogu da se prodju sigurno, Bayern bi nas razneo, a Barca-da nismo u ovolikim govnima, voleo bi da dobijemo priliku da poravnamo racune.
            Друже, мсм да си промашио поенту постом. Није поента у јачини Јувеа, већ у вашој слабости. Реално ово је најлошији Арсенал од када ја знам за тај клуб!

            Comment


            • Juve je ipak prvak Italije, a imaju bolesno jak vezni red, ako nista drugo, Marchisio-Pirlo-Vidal bi u ovom trenutku razneli Jack-a i Artetu, koji ne moze da se sastavi. Diaby da je zdrav, pa da se tuce sa njima, ne bi mozda bila tolika prednost. Bayern je bolesno jak, oni su mu mozda i glavni favorit za LS, po igri i svemu ostalome, plus su ih povrede zaobisle. Bice zaista tesko, cak i Malaga igra dosta dobro, bilo bi svakako zanimljivo videti u duelu sa Arsenalom kako stoje.

              Ne kazem da se nema sanse za prolaz(izuzev Bayern-a, Barse i Dortmund-a(po meni)), ali jako tesko, bilo bi dosta tesko proci bilo koga. Arsenal pod hitno mora da dovede par kvalitetnih igraca, u suprotnom nece biti vazno ko je protivnik. Iako bih ja voleo da Arsenal daleko dogura, u ovom trenutku nije realno, mora dosta toga da se promeni do tog prvog meca u osmini..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Arsenal ako se sretne sa PSG-om ja sam ubijedjen da bi prosli,ma realno ima Arsenal sanse(mislim da ce to tada da se srede neke stvari) sa svakim osim sa Bayernom i Barcelonom,mislim da svakoga mogu proci,negdje su im sanse manje negdje vece
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Друже, мсм да си промашио поенту постом. Није поента у јачини Јувеа, већ у вашој слабости. Реално ово је најлошији Арсенал од када ја знам за тај клуб!
                  U pravu si da je ovo jad i beda u Arsenalu, ali opet, oslanjam se na prelazni rok (99% uzalud, al' dobro, navika mi kao navijacu Arsenala), a za 4 meseca mnogo moze da se promeni. Uvek postoji mogucnost povrede, lose forme jedne i dobre druge, i milion drugih razloga. Juve bi bio favorit, sanse bi bile 70-30, po nekom mom misljenju.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • То си лепо рекао, ко зна шта све до фебруара може да се деси....али из ове перспективе ја ценим да је за Јуве Арсенал премија. Пази Челзи можда јесте у каналу, али Арсенал је у горем, плус у првом мечу када је било 2:2 на Стамфорду Челзи је био први у ПЛ и играо сасвим добро. Тако да гостовање на Емирејтсу не би било баш шетња по паклу, тамо је нпр. и један Свонси узео три бода уз сво поштовање Свонсија.

                    Comment


                    • Kod Arsenala domaci teren nema nikakve veze, to je definitivno. Tukli su Liverpool 2-0 u gostima, odigrali 1-1 sa malogradjanima i dominirali u tom mecu, a onda ih je u sred Londona Swansea popisao... Arsenal mozda (po prvi put) igra predvidivo, ali ako je nesto nepredvidivo kod njih je trenutak kad zapnu i odigraju maksimalno, zato mogu da budu nezgodni (opet, isto toliko mogu da budu "zgodni", kao Milanu prosle godine tamo i ono brukanje od 4-0). Opet, svakog mogu da prodju sem vec spomenutih Barce i Bayerna, ali ni u jednom dvomecu nisu favoriti, cak ni u eventualnom okrsaju sa Malagom.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Можда вама није предност Емирејтс, али нама Јувентус Арена сигурно јесте...мада на страну сад ове приче, ја причам као да смо већ извукли Арсенал

                        Comment


                        • Mi i da nismo u govnima kakvim jesmo nista ne bi smo uradili protiv Barse i ako bi i ja voleo da poravnamo racune vise sa njima. PSZ nema hemiju ali svejedno ne bi voleo da ih izvucemo. Nikako. Juve ? Mogli bi da igramo sa njima ali ko zna sta bi tu bilo. Italijani su to. Isto vazi i za Milan. Ko zna koga cemo izvuci. Ajde da smo prvi u grupi... Ali drugi ... Ko zna...
                          sigpic

                          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                          Without error there can be no brilliancy.

                          Comment


                          • Ок свако има своје, али да неко стави ПСЖ испред Јувеа

                            Comment


                            • Nisam ih stavio ispred . Samo sam ih prvo pomenuo. Ne znaci da mislim da je Juve slabiji ;). Cak sta vise meni je Juve drag klub. U Italiji najbolji ....
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Нисам мислио конкретно на тебе, доста коментара има као би Арсенал ПСЖ почистио док са Јувеом могу да играју. А нпр. како гледам фудбал ове године једини клубови који имају неки систем у игри му дођу, поред Јувентуса, Борусија, Бајерн, Атлетико Мадрид мање више и Барселона.
                                Клубови који су трошили сине милионе летос попут ПСЖ-а, Челзија, Ситија, Зенита баш супротно играју фудбал "иди ми дођи ми", црпе индивидуални квалитет толико плаћених појединаца.

                                Comment

                                Working...
                                X