Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
    Bild objavio da Gotze ima klauzulu do 1.7.2013. prema kojoj moze da ode za 37m.
    Maricu, potvrdi da li je tacno.
    Da li je moguce?

    Arsenal Set to Make Move for £30m Borussia Dortmund playmaker Mario Gotze [talkSPORT]
    Wada hocemol u Dunav, ja svejedno moram u Miljacku zbog Redinga

    [
    Originally posted by D-Wade View Post
    Wenger ako plati Gotze-a, ja cu u Dunav da se bacim.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • sad ce brat Wade da ti brzo odgovori

      Comment


      • Ma nema od toga nista. I da jeste istina da ima klauzulu toliku, Arsene opet nema para da ga plati, tako da to nije vazno.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Jos nekih 50-ak minuta do pocetka meca. Do tada poslusajte ovu pesmu, po meni je ovo nasa najlepsa.

          --> http://www.youtube.com/watch?v=oPFd9qIZdhk
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Starting XI to play Everton; Szczesny, Sagna, Koscielny, Mertesacker, Vermaelen, Wilshere, Arteta, Ramsey, Cazorla, Walcott, Giroud.

            Subs; Mannone, Jenkinson, Gibbs, Coquelin, Rosicky, Oxlade-Chamberlain, Gervinho.

            EDIT: Ipak je izgleda Walcott umesto Podolskog. Ne znam gde je Lukas, nema ga izgleda ni na klupi.
            Last edited by Tobdzija; 28-11-12, 19:27.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Lukas out zbog prehlade. Pa jel mora Remzika?
              Ipak, imam osecaj da ce da se isplati Remzikino igranje, ne znam zasto.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Arsenal-Swansea
                Arsenal-WBA
                Reading-Arsenal
                Wigan-Arsenal
                Arsenal-West Ham
                Arsenal-Newcastle

                Tesko da raspored moze biti bolji, ali to ne znaci puno, kad je to skup bezmudnih paraplegicara (cast izuzecima). Santi se rastaje s dusom, Wenger ga izvodi u 90. minutu, Remzika u prvoj i to na krilu, Arteta kao da je iz svemira dosao, a ne iz Evertona. Gibbs, Voja i Jack
                Giroud neprimetan, Walcott jedini sposoban da probije, ali to do januara, posle on ode u Liverpool, sto bi se cimao s Remzikom kao saigracem? Protiv Swansea-ja protesti navijaca, naravno da se nista nece promeniti, a i zasto bi? Samo cekam da izadje Wengerova izjava gde kaze da je bod dobar, i da nam je falilo malo za sva 3 boda, ali da smo pokazali duh i zelju za pobedom. Kakva smo mi sprdnja postali kad nam je kljucni igrac momak koji se vratio nakon 17 meseca...
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Ja sam izrazito ne zadovoljan igrom u zadnjih par utakmica.. Olako se gube lopte, passing vise nije precizan kao sto je bio, igraci su letargicni. Igra se bazira na prodorima preko jedne stranem a drugu zanemaruju. Jack sjajan, Arteta los zadnjih par tekmi, Cazorla se vise ne moze sastaviti s loptom koliko je umoran. Ramsey je idiot kao i obicno. Ja tacno ne shvatam cime je zasluzio toliko povjerenje Wengera i to jos na DESNOM KRILU, okosnici napada arsenala i otjera walcotta na lijevu stranu koji je u citavoj tekmi imao 7 kontakata s loptom na lijevom krilu ..
                  Gervinho je jedan veliki indijanac, umjesto da bude joker s klupe on je glavni idiot s klupe. Bolje bi jedan chamakh odradio posao nego on. Swanse kuci je MUST WIN GAME, ustvari sve naredne utakmice su MUST WIN jer jebo ih otac gube previse bodova.. U ovoj polusezoni mnogo TESKIH GOSTOVANJA je ocisceno stoga je za nadati se da ce kuci da dobiju sve ove ekipe
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Totalno bez ideje u napadu. Za mene je Voja man of the match, takodje lepo su odigrali i Gibbs,Vermaelen,Mertesacker(jedino mi se Sagna nije svideo u odbrani). U veznom redu ocajno, jedino je Jack bio ok. Santija stize umor, Arteta ne moze da se poveze, Ramsey je ocajan bio, pogotovo u prvom poluvremenu(pazite kad ja kazem ocajan, ja koji sam ga toliko branio, onda je stvarno bio ocajan). U napadu Giroud i Walcott nista.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • iskreno mi je bilo u jednom trenutku zao sto sam gledao tekmu, a tako je lepo pocelo... Remzi ja nemam reci koliko je lopti decko prodao, poklonio, izgubio... ceo tim nam igra jako lose u zadnje vreme... neki igraci bi trebalo da odmore malo spanski dvojac prvi, inace nikako necemo pregurati ovaj pakleni mesec...

                      Comment


                      • Kljucno je da drugi tim ide u grcku. Tako ce imati 7 dana odmora i onda kombinovan sastav protiv bredforda. Nadam se da ce wenger poslusati
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Kljucno je da drugi tim ide u grcku. Tako ce imati 7 dana odmora i onda kombinovan sastav protiv bredforda. Nadam se da ce wenger poslusati
                          Protiv Bradforda mora jaka ekipa (jeste smesno, ali mora da se dobije taj mec, taj kup nam je jedina nada), a za LS nisam pametan, da li ima svrhe juriti prvo mesto?
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • ne bih ja jurio prvo mesto jer nam treba poraz ili neresen rezultat Salkea a tesko da Monpelje moze da ih dobije ako ovi dodju u punom sastavu tako da je mozda bolje da odmorimo sve igrace u te dve tekme dati klincima sansu da se iskazu u kombinovanom sastavu protiv Bredforda, a slazem se sa Wilsherom da nam je Capitol cup naj realnija opcija za trofej ove godine...

                            Comment


                            • Nema svrhe jer tesko da ce se sada kada je gazidis preuzeo mjesto u uefi od davida gila riktat da se dobije barca. Prvi ili drugi svejedno je jer kao drugu ekipu imas real i milan i juventus i izbjeci te ekipe i barcu je odlicno.

                              Kup slazem se da treba jaka ekipa i da treba, ali to je izmiksana ekipa. Jer fakat ne ocekujem artetu i cazorlu od prve min kao ni walcotta ili girouda. Ocekujem eisfelda, coqelana, chamakha, arshavina i gnabrya od prve min i to je dovoljno da se drzi utakmica u balansu pa ako bude problema theo i giroud nek udju i rijese tekmu.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Pa ako cemo realno ko je u najludjim snovima mogao da ocekuje da ce prosle sezone Celsi biti taj koji ce uzeti Ligu Sampiona ? A nista nisu igrali. Gledao sam to finale od prvog minuta i tu su uspeli da dobiju samo zbog neverovatne odbrane.

                                Pa kad bi smo gledali tako ako uspemo da se proguramo makar do polufinala sto da se ne veruje da i Arsenal moze tako nesto ludacki da uradi ? Osvoji Ligu Sampiona u godini gde i neigra bas dobro...
                                Last edited by Bonomo; 29-11-12, 11:39.
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X