Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci uzimamo Walcotta... Mada Brendan na pocetku kada su ga pitali o Walcottu je rekao da nismo toliko zainteresvani, ali sada cemo svakako biti, treba nam krilo, i koliko god ga ne gotivio i mislio da je 1D igrac, za rotaciju je i vise nego dobar. Za nekih 10m, jel vam dosta Topdzije ??

    Sto se tice Sterlinge, suvisno je komentarisati o tome zaista...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • ma bitno da su komsije danas ocerupane polako,ali sigurno i kao prosli put na Emiratima pukla je 5-arda i hvala ti Adebajore sto si nam sa onakvim gestom ulepsao dan
      Last edited by ledeni 80; 17-11-12, 19:13.

      Comment


      • Pogledao sam golove sa utakmice, vecinu golova smo postigli iz akcija sto je dobro.
        Andre Villas Boas opet primio petardu od Arsenala, prosle godine je sa Celsijem, ove sa Tottenhemom, a mislim da je on bio trener Porta onda kada je bilo 5-0 za Arsenal u LS.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post
          a mislim da je on bio trener Porta onda kada je bilo 5-0 za Arsenal u LS.
          E pa da te razocaram, nije bio...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            E pa da te razocaram, nije bio...
            Manje-vise nebitno, znaci na 2 utakmice protiv Arsenala su njegovi timovi ukupno primili 10 golova.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Obicno ne volim utakmice koje se lome u ranoj fazi meca sa crvenim karotonom, ali uzevsi u obzir da je to bio Adebajor i kako je 2009 godine debitovao protiv Arsenala u dresu Sitija(secam se ko da je bilo juce) nije mi ni malo zao.Koja stoka moras biti pa da podivljas samo protiv fudbalera koji igraju za klub cije si boje ti nekada branio.
              Cinilo mi se da AVB ima recept, ali sva sreca pa ga je Adebajor brzo pocepao.Nesto i ne verujem da bi doslo do pobede posto su delovali kao mnogo bolji tim i mogli su ladno preko Lenona da dodju do 0-2.Bejl je kasnije mogao da dovede sigurnu pobedu u pitanje.Sada dolaze dva nezgodna gostovanja, prvo Vili, pa Evertonu koji je danas kiksnuo od Redinga/Ridinga.Veoma mi je drago sto se Merta iskupio za kiks koji je napravio kod prvog gola, mada i Sanja je delimicno kriv za taj gol.U prvih 15-20 minuta cinilo mi se da je prelako ispadao nakon dodavanja igraca Totenhema, ali uzevi u obzir da dugo nije igrao sredice se to vremenom i bice onaj stari.Najbolji na terenu je bio Kasorla, gol ia sistencija.Steta sto mu jedan sut nije usao u prvom poluvremenu, kakva bi golcina bila.Vec sam video gol kada je sutnuo.I Ziru polako namesta svoje nisanske sprave i ulazi u golgetersku seriju.
              Drago mi je sto je Dzek malo podivljao danas.

              Jedna predivna slika za kraj.

              Spoiler

              Comment


              • AVB: "We were in control from the first minute to the last."

                AW: "If our opponents are in control from first to last, and we win 5-2 then I don't mind too much."

                Zna se ko je strucnjak, a ko lazni naslednik Mourinha.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Podolski, taj covijek nikada ne odustaje i ubi i sebe i sve oko sebe da dodje do lopte
                  So true ...
                  Odlicna utakmica, Giroud postaje brutalan napadac, navikao se polako na engleski fudbal, ocekujem od njega u nastavku jos vise .
                  Stvarno sam uzivao gledajuci utakmicu, vratila se ona lepa i prepoznatljiva igra Arsenala.
                  If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                  Comment


                  • Frimpong pozajmljen Charlton Athleticu do 1. Januara. Neka ga, i treba da igra i tamo da se celici.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Wenger izjavio da nece pustiti Thea u januaru. Sve mi to smrdi na prethodne situacije.
                      Ox ce uskoro dobiti nov ugovor, prema kome ce dobijati 45k, umesto sadasnjih 15k.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Walcott ne igra sutra protiv Montpeillera, iz predostroznosti, laksa povreda ramena je u pitanju. Gibbs se vraca, kao i Gervinho, dok je vrlo moguce da ce Sagna da odmara sutra.
                        Theo blizu potpisivanja ugovora (ponovo obrt ), navodno ce uprava izaci u susret Wengeru i odobriti platu od 100k.
                        Thierry trenira s Arsenalom, moguce da ce ponovo na pozajmicu kod nas.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                          Walcott ne igra sutra protiv Montpeillera, iz predostroznosti, laksa povreda ramena je u pitanju. Gibbs se vraca, kao i Gervinho, dok je vrlo moguce da ce Sagna da odmara sutra.
                          Theo blizu potpisivanja ugovora (ponovo obrt ), navodno ce uprava izaci u susret Wengeru i odobriti platu od 100k.
                          Thierry trenira s Arsenalom, moguce da ce ponovo na pozajmicu kod nas.
                          e to zelim da cujem kako nam je prosle sezone pomogao

                          Comment


                          • Ne znam sta je problem da se walcottu da plata koju trazi. Covjek drzi arsenal konstantno. Zalili ste se zbog persia i pa upravo da se ne ponovi persie nek mu daju 100k to je sasvim normalna plata za fudbalera ovih dana.

                            Ja mislim daa zasluzuje ono sto trazi a dobit ce vjerovatno 90k sedmicno plus bonusi
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Inace, U21 ekipa juce dobila 4-2, a Eisfeld jos jednom briljirao, postigao 2 gola. Zasluzuje mesto u ekipi, od Remzike vise, u to sam siguran.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                Inace, U21 ekipa juce dobila 4-2, a Eisfeld jos jednom briljirao, postigao 2 gola. Zasluzuje mesto u ekipi, od Remzike vise, u to sam siguran.
                                Spremi se na ostar odgovor od brata Topdzije..
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X