Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
    Arsenal will assess the fitness of several first-team players ahead of tomorrow's north London derby against Tottenham.

    They include striker Olivier Giroud (hamstring/calf) and winger Theo Walcott (buttock muscle). Midfielder Mikel Arteta (hip) is another causing concern, along with full-back Bacary Sagna (leg), but goalkeeper Wojciech Szczesny is close to a comeback from his ankle problem and could be included in the team for the first time since September.

    Ja jedino Artetu i Sanju ne vidim na fotkama danasnjeg treninga. A i pored toga, Sanja je nesto izjavljivao povodom derbija, tako da vjerujem da ce igrati. Gdje si dobio ove informacije?
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Pozdrav topdzije

      Nisam bas pratio stanje u ekipama pre meca pa jel moze neko da mi da detaljniji uvid u sutrasnji mec, sta ocekivati, ko ce poceti ko je povredjen i slicno

      Comment




      • Comment


        • Szczesny, Sagna, Cazorla, Giroud, Arteta, Oxlade-Chamberlain and Walcott will be ready for the North London derby. [Mirror]


          Arsène Wenger: "You think I'm not fed up of seeing our best players leaving? I want them to stay. If that should happen we'll replace him with someone - another big name. Or make another big name. I have discussions every day with Theo, but not every day about his contract - his agents do that." Tuzno je na sta je Wenger osudjen, na gomilu lopova u upravi...
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Agenti, raznorazni menadzeri i menadzerske agencije su rak rana danasnjeg fudbala!

            Comment


            • Eboue on Twitter: Today is the day. The Derby between Arsenal and Sperms. Oh sorry Spurs. Time to gun the Sperms down.
              KRALJ U SVAKOM ZNACENJU TE RIJECI ahhaah

              Idemo po pobijedu...


              PS. Info su da walcott pocinje, arshavin takodjer, podolski je kroz sredinu.. Giroud na klupi..
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal

                Its not confirmed yet but from what i heard yesterday Szczesny in For Mannone and Arshavin for Giroud, Podolski up top. #COYG

                Vratio se Voja!
                Nije ovo fer prema Giroudu, momak je izdominirao prosli mec, a Wenger ga seli na klupu.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Uzivajte u mecu, ja cu pokusati pratiti u skoli. Inace, jer se secate kako je poslednji put prosla ekipa koju je vodio Andre Villas Boas protiv Arsenala ?
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Arsenal team to play Tottenham: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Vermaelen, Arteta, Wilshere, Cazorla, Walcott, Podolski, Giroud.
                    Substitutes: Mannone, Jenkinson, Santos, Coquelin, Ramsey, Oxlade-Chamberlain, Arshavin.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Prstace na sve strane, moramo ovo dobiti, dobri su Sparsi, ali ipak ocekujem pobedu uz puno golova.
                      If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                      Comment


                      • "Arsenal is set to confirm Walcott won't be signing a new contract with the club tomorrow according to Skysports radio"
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Ode on onda u Liverpool.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Ne zalim, Wenger izjavio da ce ga zameniti WC igracem. Znam da od tog igraca nema nista, ali ce doci zamena, makar nesto. Walcottu sve najbolje u karijeri, ali ce Arsenal bez problema preziveti bez njega.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Ja citao da Wenger nudi Walcotta i nesto novca Liverpoolu za Sterlinga. Sto se mene tice ja sam za.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Originally posted by Topdzija View Post
                                Ja citao da Wenger nudi Walcotta i nesto novca Liverpoolu za Sterlinga. Sto se mene tice ja sam za.
                                Nikad u zivotu!.. Raheem je mlad i isti potencijal imao kao sto ga je i walcott imao..

                                Walcottu dati ugovor jer jebeno ga zasluzuje, covjek igra odlicno ove sezone, a moze samo napredovati, jebemu zlatnu kasiku pa covjek ima 22 godine.

                                Giroud radi kako treba za sad i idemo polako da jos bolje radi...

                                Wilshire masina..

                                Cazorla AMAZING

                                Koscienly WAUU

                                PERO bio kriv za onaj prvi go al poslije pokidao.

                                Sagna standardan.

                                Podolski, taj covijek nikada ne odustaje i ubi i sebe i sve oko sebe da dodje do lopte
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X