Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da ne zaboravim vermalena i njegovo lobiranje hahaha... al opet nekako mi hazard kao ima veca usta od vermalena
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Da ne zaboravim vermalena i njegovo lobiranje hahaha... al opet nekako mi hazard kao ima veca usta od vermalena
      Dva Hazarda,Courtois,De Bruyne,Lukaku,jaci Chelsea jbg
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Real uzima krilnog igraca i Mou ce uzeti igraca iz druge lige, pre nego nekog vrhunskog fudbalera. Da, kako da ne.

        Zaha u Realu moze biti vic godine.

        Jos da dodam, Jese je tata za Zahu i mladji je od njega.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • http://www1.skysports.com/football/news/11670/8246681/

          U senci sad i zauvek!
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Oprosti Frojndu, navikao je da Salke bude u senci Dortmunda i pokusava da se snadje u novoj ulozi.Nije njemu lako.


            Edit:Sad vidim da je posle Dortmunda presao u Totenhem.Koja prevara od coveka.
            Last edited by Ricma; 13-11-12, 23:38.

            Comment


            • Ne uzbudjujem se, covek ima pravo da sanja, to je kul. Taman uzeli titulu ove sezone, ostace treci klub Londona.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • E i taj zaha ce da bude vic godine. Wengr razmatra promjenu formacije na 3-4-3 ili 3-5-2.. mozda bi osvjezenje trebalo.

                Inace te gluposti kako totenham nampokom se priblizava arsenalu slusam vec 10 godina. Od nepobjedivih oni govore mi smo bolji. Cak i kad su zadnji bili pa ramos otkaz dobio i tad su govorili mi smo bolji.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Videcemo sad za vikend ko je bolji...

                  Comment


                  • Videcemo ko je trenutno bolji.
                    Ne menja jedan mec ovaj rivalitet, kao sto ce City da ostane drugi klub Manchestera zauvek, bez obzira na pobedu od prosle godine.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Zasad nema povreda na prijateljskim. Woja, gibbo, walcott i chembo su spremni za totenhem, ali bi to trebali cuti i dorektno od wengera danas ili sutra poslijepodne..
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Arsenal will assess the fitness of several first-team players ahead of tomorrow's north London derby against Tottenham.

                        They include striker Olivier Giroud (hamstring/calf) and winger Theo Walcott (buttock muscle). Midfielder Mikel Arteta (hip) is another causing concern, along with full-back Bacary Sagna (leg), but goalkeeper Wojciech Szczesny is close to a comeback from his ankle problem and could be included in the team for the first time since September.

                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                          Arsenal will assess the fitness of several first-team players ahead of tomorrow's north London derby against Tottenham.

                          They include striker Olivier Giroud (hamstring/calf) and winger Theo Walcott (buttock muscle). Midfielder Mikel Arteta (hip) is another causing concern, along with full-back Bacary Sagna (leg), but goalkeeper Wojciech Szczesny is close to a comeback from his ankle problem and could be included in the team for the first time since September.

                          Ma vazi ! Sreca pa sutra idem u skolu pa necu gledati mec.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Christian Benteke izjavio da mu je idol Titi, i da mu je san da igra za Arsenal. Momak je strasan, najbolje smo to videli u mecu protiv Belgije, ali naravno da od ovoga nema nista.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                              Christian Benteke izjavio da mu je idol Titi, i da mu je san da igra za Arsenal. Momak je strasan, najbolje smo to videli u mecu protiv Belgije, ali naravno da od ovoga nema nista.
                              Pozdrav Ganeri. Niko mi osim Partizana u basketu nije iskidao zivaca kao Arsenal. Digao sam ruke od bilo kakve nade, sa ovakvom politikom. Ili imamo dobar napad, a ocajnu odbranu, ako je odbrana nazovimo stabilna, onda napad zakaze, i tako u krug. Javio sam se sad radi Benteke ali nema nista od toga. Mozda ako on plati Vengeru da ga ovaj dovede. Covek se pogubio u ekonomiji i pravljenju novca od kog klub nema nikakve koristi s rezultatskog aspekta. Deluju mi da igraju mozda i najlepse u poslednjih par godina ali sta mi pa imamo od toga? Vezni red razbija dok ne dodje do neke ozbiljne utakmice sa ozbiljnim protivnikom i onda adio. Neverovatno kako od 2005/06 svi Venegerovi timovi pokazuju nekonstantnost, a bez toga nema ni trofeja, u bilo kom takmicenju. Znao sam da ni liga kup necemo osvojiti (sto se moze proveriti), i ako su mnogi mislili napokon, nesto cemo uzeti posle dugo susnih godina. U ovom vremenu, politika kao Vengerova i Arsenalova, nekada Ajaxova, jednostavno ne mogu da opstanu. Barsa je izuzetak ali je ona druga prica iz nekoliko razloga. No ne bitno dok se Venger ne promeni ili ne ode nama boljitka nema.

                              Comment


                              • Originally posted by salesam View Post
                                Pozdrav Ganeri. Niko mi osim Partizana u basketu nije iskidao zivaca kao Arsenal. Digao sam ruke od bilo kakve nade, sa ovakvom politikom. Ili imamo dobar napad, a ocajnu odbranu, ako je odbrana nazovimo stabilna, onda napad zakaze, i tako u krug. Javio sam se sad radi Benteke ali nema nista od toga. Mozda ako on plati Vengeru da ga ovaj dovede. Covek se pogubio u ekonomiji i pravljenju novca od kog klub nema nikakve koristi s rezultatskog aspekta. Deluju mi da igraju mozda i najlepse u poslednjih par godina ali sta mi pa imamo od toga? Vezni red razbija dok ne dodje do neke ozbiljne utakmice sa ozbiljnim protivnikom i onda adio. Neverovatno kako od 2005/06 svi Venegerovi timovi pokazuju nekonstantnost, a bez toga nema ni trofeja, u bilo kom takmicenju. Znao sam da ni liga kup necemo osvojiti (sto se moze proveriti), i ako su mnogi mislili napokon, nesto cemo uzeti posle dugo susnih godina. U ovom vremenu, politika kao Vengerova i Arsenalova, nekada Ajaxova, jednostavno ne mogu da opstanu. Barsa je izuzetak ali je ona druga prica iz nekoliko razloga. No ne bitno dok se Venger ne promeni ili ne ode nama boljitka nema.
                                Nije nikakav izuzetak. Barcelona trosi. Svi trose koliko mogu i to je tako. Bez ulaganja nema rezultata. Vasa uprava je istina prokleta jer tu su ljudi koji su teski nekoliko stotina miliona a nista ne ulazu. I normalno je da covjek ispizdi, i ja bih sigurno.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X