Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos ne treba zaboraviti da i drugi ucestvuju u prelaznom roku i mozemo ocekivati da ce se ostale ekipe pojacati!

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      Jos ne treba zaboraviti da i drugi ucestvuju u prelaznom roku i mozemo ocekivati da ce se ostale ekipe pojacati!
      Tacno tako, a siguran sam da ce City i Chelsea na zimu dovesti makar po jedno "bombasticno" pojacanje. Tako da kako kazete, 4. mesto je vrh za Arsenal i ove sezone.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Manje vise, City nije problem... oni se bore za titulu, uz svo postovanje oni su mislim van domasaja trenutno.

        Pre svega je presudno kako ce Tottenham odraditi prelazni rok. Jer mislim da su oni glavni konkurenti Arsenalu za borbu za mesto u LS! Everton se trenutno odlicno drzi, kao i jos neke ekipe ali je pitanje da li oni mogu smanjiti rezultatske oscilacije na minimum kroz celu sezonu.

        Comment


        • Daily Mail danas objavio da su dve glavne zelje u januaru Dzeko i Zaha. Zaha mi se cini kao gotova stvar, Twitterasi pisu o tome... Dzeko ne verujem da ce doci, Arsenalov raspored plata se nikako ne uklapa sa Dzekovim primanjima, i jos bi obestecenje bilo oko 20m, sto je za Wengera misaona imenica.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Navodno Venger je spreman da proda Frimponga u januarskom prelaznom roku... Ugovor mu istice na leto, a celnici Arsenala nisu spremni da mu ponude novi.

            Comment


            • Odakle to?
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Evo...

                http://www.goal.com/en-gb/news/2896/...ng-in-new-year

                Comment


                • Kakvi kreteni, nije dobio ni redovnu sansu, a vec zele da ga prodaju. Pun mi je kufer i Wengera i Arsenala i Wengerovh transfera i ovih produzenja ugovora.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Pa dobro, ne treba preterivati, tesko da ce Frimpong posle onakve povrede ikad postati vrhunski igrac...
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                      Pa dobro, ne treba preterivati, tesko da ce Frimpong posle onakve povrede ikad postati vrhunski igrac...
                      Moguce da nece, ali ja bih mu dao sansu na nekim relativno slabijim utakmicama. Meni je on jako gotivan igrac, prava zivotinja i pravi mudonja.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Kakav Frimpong nikakav igrac,treba to sto prije prodat i nadam se da ce njegovim putem i Ramsy,Santos,Skilaci,Djuru i Chamak.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Emmanuel Frimpong: "Subject to rumours I'm not leaving Arsenal. I am positive of going on loan this week which am really excited about and I am fully commited to Arsenal. And I'm not in my last year or looking to be sold just to clear matters thank you and going on loan to get games and come back to Arsenal."
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Citam danas da je Carl Jenkinson produzio ugovor.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Jeste, 5 godina.
                              Inace, momak je dobio poziv za reprezentaciju.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Traktor dodje do reprezentacije jbt.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X