Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ves View Post
    U skoroj budućnosti ćemo imati priliku da vidimo kako se Borusija i Klop nose sa "biti ili ne" utakmicama, čim počne nokaut faza LŠ. Iskreno, ne bih kao relevantan primjer uzimao grešku Ščesnog i Kosijelnog ako se ne varam, te uspješno gađanje Žigarine glave. To se svakom može desiti. I svakom se dešava. Stvari ipak volim malo šire sagledavati.
    Brate oko Arsenala sve neke nesrece i slucajnosti,ja u to ne vjerujem,ima baksuzluka,ali nesto mi je to previse.Ja sam za sada poprilicno impresioniran kako Klopp u zadnje dvije sezone tuce mocni Bayern koji je meni za sve i jednu ekipu iz PL-a pojam,ali hajde da ne idemo u sirinu.Tako da tu sam vidio karakter i motivaciju mladih momaka iz Dortmunda(da ne spominjem kako je Klopp zaustavio Robbena i Roberya i kakav je mag takticki,evo sada i Ronaldo zaplatio ),a sve po zasluzi trenera i svako ko vjeruje u bilo sta drugo grijesi.Oni su vrlo slicni u principu,Wenger i Klopp,ja bih uvijek uzeo Kloppa,kao skauta,kao takticara,trenera i motivatora,meni bolji paket od Wengera;)

    Koschielny je placen citavih 12 miliona,nisam ga ja kupio,sve neki njegovi slucajni kiksevi...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • zasto opet se ne prenosi arsenal na sport klubu

      Comment


      • Meni oni nisu uporedivi.Klop ima bolje rezultate to se ne moze poreci, ali porediti njegovu karijeru u ovom trenutku sa trenerom koji je 18 godina stariji i kojem se blizi kraj karijere je po meni sada preuranjeno.Nema sumnje da je na dobrom putu da ce Klop pokazati da je u mnogim aspektima bolji od Vengera, ali sacekajmo jos nekih desetak godina da bismo mogli da ih poredimo.Isto kao i kod fudbalera, ne mozes sada govoriti da je Mesi bolji od Pelea, nego treba da sacekas kraj njegove karijere da bi ga mogao porediti sa Peleom.

        A i nije isto igrati u Engleskoj i u Nemackoj, kada imas ogranicene finansije u odnosu na timove koji su ti konkurencija za trofeje, a i gradski rival koji je godinama unazad gleda u ledja Arsenalu opet ima veca ulaganja, sto je jos vise porazavajuca cinjenica.A Dortmund s druge strane, za razliku od Arsenala ''krade'' rivalima igrace ispod nosa, sto Arsenal nije u mogucnosti.A i kada pogledas ulaganja u poslednje dve godine, vise od Dortmunda su samo ulagali Bajern i Volfzburg.Mene licno najvise interesuje kako bi se Klop snasao na Vengerovoj poziciji.

        Comment


        • Maricu ne poredi ih niko po uspjesnosti ni ko ima bolju karijeru,citaj sta se pise,nego jednostavno u ovom trenutku ko je bolji trener,ne moze jednostavnije od toga...Klopp objasnio Mourinhu neke stvari nedavno,Bayern isto tako zaplatio masu puta u zadnje dvije godine,a mocniji su od njih na sve moguce nacine...

          Evo jedan primjer Ox doveden za nekih 15-16 miliona,a Reus za 17,vrlo mala razlika u cijeni,a igracki se porediti ne mogu.Meni se vise svidja Klopp u ovom trenutku u cijelom paketu(skaut,takticar,motivator)i kada bih ja birao uzeo bih prije njega...

          Kako se ne mogu porediti,obojica dovode mlade igrace,nemaju velike budzete,moraju jacim prepustiti svoje igrace kad dodje dobra ponuda...ja bih isto tako volio da vidim kako bi se Klopp tamo snasao,ja sam uvjeren odlicno
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Akane, Ox je doveden za 12m, sa 3m bonusa. Ne menja mnogo sliku, ali Ox je fantastican igrac, i 4 godine mladji od Reusa, videcemo gde ce Ox biti za 4 godine, ne sudi unapred.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
              Akane, Ox je doveden za 12m, sa 3m bonusa. Ne menja mnogo sliku, ali Ox je fantastican igrac, i 4 godine mladji od Reusa, videcemo gde ce Ox biti za 4 godine, ne sudi unapred.
              Druze Reus je fantastican igrac,Ox ce to mozda da bude...jbg mozda sam ja zajebao s cijenom,vidio na transfermarktu da je oko 15 i uhvatio se za to

              Ox moze biti strasan ne kazem ja,ali Reus je prekucao prosle sezone i doveden za 17,ovaj je ipak samo potencijal,a placen je poprilicnu svotu.Nije mi bila namjera da omalovazavam kvalitete Engleza,vec da je preplacen,morao je dovesti igraca koji ce mu upasti u sistem za te pare,a ne placati potencijal toliko...
              Last edited by AK47; 10-11-12, 12:18.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Maricu ne poredi ih niko po uspjesnosti ni ko ima bolju karijeru,citaj sta se pise,nego jednostavno u ovom trenutku ko je bolji trener,ne moze jednostavnije od toga...Klopp objasnio Mourinhu neke stvari nedavno,Bayern isto tako zaplatio masu puta u zadnje dvije godine,a mocniji su od njih na sve moguce nacine...

                Evo jedan primjer Ox doveden za nekih 15-16 miliona,a Reus za 17,vrlo mala razlika u cijeni,a igracki se porediti ne mogu.Meni se vise svidja Klopp u ovom trenutku u cijelom paketu(skaut,takticar,motivator)i kada bih ja birao uzeo bih prije njega...

                Kako se ne mogu porediti,obojica dovode mlade igrace,nemaju velike budzete,moraju jacim prepustiti svoje igrace kad dodje dobra ponuda...ja bih isto tako volio da vidim kako bi se Klopp tamo snasao,ja sam uvjeren odlicno
                To ja i govorim, gledate samo kako stvari stoje trenutno. Ne može se na taj način vršiti usporedba. A što se OXa tiče, pošalji ga u njemačku pa ćeš zaboraviti i ko je Gece i ko je Reus!
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Originally posted by Ves View Post
                  To ja i govorim, gledate samo kako stvari stoje trenutno. Ne može se na taj način vršiti usporedba. A što se OXa tiče, pošalji ga u njemačku pa ćeš zaboraviti i ko je Gece i ko je Reus!
                  Tacno na vrijeme da zaustavim diskusiju

                  Porediti Gotzinha i Reusa sa OXom je za mene neozbiljno...Gotze ga pravi od fudbala kad hoces,sve decko zna,ne mogu da vjerujem da si ovo napisao
                  Last edited by AK47; 10-11-12, 12:25.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Nema razloga da Ox ne postane vrhunski, momak je biser, i vec sada najbolje krilo Arsenala, u to sam siguran. A cena je na kraju ispala 15m, ispunjeni su uslovi za bonuse.

                    EDIT: Nema spora da je Gotze klasa, za mene je on uz Edena i Jacka najveci talenat Evrope, mozda tu dolazi Isco u obzir. U odnosu na Reusa ne znam, ne pratim toliko, Reus jeste sad bolji, ali sam siguran da Ox moze da ga nadmasi za 4 sezone, kolika je razlika izmedju njih.
                    Last edited by Wilshere_10; 10-11-12, 12:25.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                      Nema razloga da Ox ne postane vrhunski, momak je biser, i vec sada najbolje krilo Arsenala, u to sam siguran. A cena je na kraju ispala 15m, ispunjeni su uslovi za bonuse.
                      Nije bilo razloga ni Volkot da ne postane vrhunski...Ox je macka u dzaku, znaci ako mu se sve poklopi, ako bude napredovao koliko bi trebalo, tu treba milion stvari da se poklopi, on ce dostici nivo blizu Reusovog, opet nece biti na njegovom nivou, to je poenta.
                      A kada dostigne vrhunac on odlazi iz Arsenala tako da je to losa investicija za Arsenal.

                      @ Ricma. Ne pricamo o uspesnosti nego ko je bolji trener trenutno, stavljamo sve na vagu i ocenjujemo. Kao sto mogu da kazem da je Klop bolji trener od Lipija, uspesniji nije, da li ce biti ne znam ali da je bolji trenutno-bolji je.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Walcott je 1D igrac, i to je ocito, da nema brzinu, bio bi Ognjen Koroman. Ox je kompletniji od njega, ali uvek postoji mogucnost povrede (nesto kao Remzika), ili preranog odlaska iz Arsenala, koji je neminovan, ako se uprava i politika kluba ne promeni.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Evo mi bratara uze Walcotta kao primjer.Ne znam jel se sjecate natpisau novinama za njega kad je tek dosao i uopste kada se pojavio,novi Maradona!???

                          Ne znam kad su nekoga tako hvalili,toliki potencijal ludilo,ovo ono da bi na kraju dosao do toga da bude jedno solidno krilo u PL-u,ne dam mu vise od toga...

                          Reus je premocan igrac,odusevljen sam s njim,mnogo je jak i ima ogromno samopouzdanje
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Geret Bejl je takodje 1D igrac pa sta radi covek. Za Volkota, kao i mnoge druge igrace kriv je iskljucivo Arsen Venger. Klop se skoro pojavio pa je to malo nezgodno porediti ali neuporedivo vise herca covek ima, energicniji, igra najbolji fudbal na svetu trenutno, sastavlja mocan tim za vrlo male pare, igraci konstantno napreduju. Ovo poslednje ne vazi za Arsenal. Karlos Vela je najveci potencijal koji je Venger nasao i upropastio ga je. Tio odavno ne napreduje. Ox otkad je dosao, ne vidim nista novo u igri. Remzi iskljucivo propada. Jedino Song u poslednje vreme sto je izrastao u nosioca igre i RVP je postao to sto je postao kad su mu stale povrede. Evo i ovi momci, Kokelan i ta ekipa, nije da tu nema nikakvog potencijala ali napredak se ne vidi. Iako nisam ljubitelj Vlade Novakovica jer smatram da je izuzetno subjektivan komentator, bio je potpuno upravu kad je rekao da je Venger jos 2008. trebao da se pomeri na mesto SD-a a da dodje neko mladji i energicniji.

                            Klop je doveo Kagavu iz Osake za 350k i odmah mu je igrao u prvoj i bio nosilac igre. Rizikovao je i profitirao. Venger to nema u sebi. S obzirom na to da i Murinjo brlja sa odredjenim stvarima zadnjih pola godine pa i vise, mogu slobodno da kazem da je Klop neko ko trenutno radi najbolje i najjednostavnije od svih.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Evo mi bratara uze Walcotta kao primjer.Ne znam jel se sjecate natpisau novinama za njega kad je tek dosao i uopste kada se pojavio,novi Maradona!???

                              Ne znam kad su nekoga tako hvalili,toliki potencijal ludilo,ovo ono da bi na kraju dosao do toga da bude jedno solidno krilo u PL-u,ne dam mu vise od toga...

                              Reus je premocan igrac,odusevljen sam s njim,mnogo je jak i ima ogromno samopouzdanje

                              http://www.goal.com/en/news/8/main/2...-edge-on-messi

                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Maradona, Mesi, Gece i Reus imaju nesto zajednicko - nikada nisu igrali u PL! To je za mene cinjenica koja osporava cjelokupnu karijeru. Narocito aktuelne trojice. Znam da je suludo i porediti ova cetiri fudbalera, ali je jedan Mata vec sada daleko bolji od Gece-a i Reusa, a sam Mesi ne bi bio nista bolji od jednog Teveza da igra u PL. Opet ponavljam - Ox i Wolkot su vrhunski igraci koji bi igrali prije jednog Groskrojca i Gecea nakon mjesec dana provedenih u bundes ligi. Da ne poredim Wilsera i Reusa, razlika kilometarska u klasi.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X