Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Asprilja batice, ti si neozbiljan, necu sa tobo ni pricati vise.


    Arsene je gospodin, daj Arsenu Gotze-a i Reus-a pa ces videti..
    Cudna vam je rasprava,evo ja sve kontam u glavi za koga bih se odlucio... veliki strucnjaci obojica za mene,prednost Kloppu jer sam siguran da moze da nagovori igrace da poginu za njega,Arsene koliki god da je mag mi se ne svidja kao motivator
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Asprilja batice, ti si neozbiljan, necu sa tobo ni pricati vise.


      Arsene je gospodin, daj Arsenu Gotze-a i Reus-a pa ces videti..

      Sta imam ja da mu ga dajem, sto ga nije doveo iz Ahlena 2009. za 880 000 za koliko je otisao Reus u Gladbah, umesto sto je dao 14 milki za Arsavina Ajde necu da skrnavim Vengera ovde, nije red.

      edit: Upravo to Akane, on je vanserijski skaut (iako je imao kikseva), igra dopadljiv fudbal, ali nema plan B i nema taj pobednicki mentalitet i nije motivator. Mislim 8 godina bez trofeja u Arsenalu, sto je mnogo mnogo je.
      Last edited by asprilja; 09-11-12, 19:07.
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Ne pretjeruj faustino,znas kakav je tada Shava bio,bio sve redom gdje god da je igrao,pa cak i za Arsenal.Reus je dijete Dortmunda i sada se vratio,al su morali da se skrate za 17,5 miliona eura...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Klopp je majstor, ne osporavam ja njega. Cinjenica da ima mnogo mocan tim, niko ne moze da me ubedi da je ovaj tim Dortmund-a, a pogotovo onaj iz prosle sezone slabiji od tima Arsenal-a. Proslogodisnji Arsenal je realno imao dosta slab tim, a opet je jedva ispao u LS i usao u top 4. Nemaju ni jedan ni drugi puno para za pojacanja, ali Dortmund ima tu srecu sa mladim supertalentovanim fudbalerima.

          Wenger je majstor jer moze da bude u vrhu sa bilo kakvim timom, sada jbg, sto UO Arsenala nema nikakve ambicije je druga stvar..Mozda je Klopp i bolji, ali Wenger je majstor, svasta bi on mogao da napravi da ima para za igrace.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by asprilja View Post
            Vec sam vam rekao, a vi opet. Isco 2015. > Hazard 2015.
            Momak je u pravu.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Ne pretjeruj faustino,znas kakav je tada Shava bio,bio sve redom gdje god da je igrao,pa cak i za Arsenal.Reus je dijete Dortmunda i sada se vratio,al su morali da se skrate za 17,5 miliona eura...
              Dao bih i ja tad 20 za Arsu, ono je sprdnja jer mi trazio Reusa, gde bre Vengeru da osporim da je vanserijski skaut, nisam prolupao. O taktici i njemu kao motivatoru mozemo da diskutujemo, o ovome ne. A pricam ti za koliko je Reus presao iz Ahlena u Gladbah, ne iz Gladbaha u Dortmund. Za 880 000 evra, da mu je tada Arsen dao milku dosao bi u Arsenal
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Brate, Reus je proigrao tek u zadnje dve godine. Nije on bio toliko cenjen u Nemackoj pre zadnje sezone u dresu Gladbach-a. Sada je verovatno jedan od najboljih igraca reprezentacije, uz Ozil-a i Bastian-a, batica eksplodirao neocekivano. Veci talenat od njega je bio Marin, barem su tako smatrale Svabe.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Brate, Reus je proigrao tek u zadnje dve godine. Nije on bio toliko cenjen u Nemackoj pre zadnje sezone u dresu Gladbach-a. Sada je verovatno jedan od najboljih igraca reprezentacije, uz Ozil-a i Bastian-a, batica eksplodirao neocekivano. Veci talenat od njega je bio Marin, barem su tako smatrale Svabe.
                  Pa to ti pricam batice, tako ce Isco biti bolji od Hazarda
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • @ Wilshere

                    Nemoj da mi se opustas mnogo...ej 3 gola i vec 9 asistencija,a tek dosao u navodno najjacu ligu na svijetu

                    @Wada

                    Klopp je ovaj tim stvorio,znaci dosao je i napravio sebi tim,nema ovo veze sa srecom i supertalentovanim igracima,sto se mene tice sve znanje,kao trener odlican,kao skaut odlican,kao motivator ludilo.Problem u LS-u je bio sto ovaj tim nije naucio da igra Evropu,mladi igraci koji nisu bas mnogo iskustva u nogama imali,a znas i sam da je LS svijet za sebe.Pa vidi kad su malo iskustva skupilo kako oducavaju od fuce ove sezone,nije to do Kloppa bilo prosle sezone,to je i za njega sve novo bilo.Wenger je majstor samo takav,ali nije njemu ovaj posao mrzak,pazi nece svaki trener da se izlaze riziku i pritisku od velikih transfera,a Wenger mi ne djeluje kao neki mudonja.Park+Skilaci+Perica+Koselni+Ox=50-ak miliona ,moglo je ovo i bolje da se odradi ako mene pitas,ali niko ne zali jer nije dao velike pare za pojedinaca i nikome nista
                    Ostavi se Marina batice,davno sam ti rekao da je to tankosava...

                    @aspriljica

                    Dosao bi sigurno,ali jbg ne moze ni Wenger sve da vidi,a i siguran sam da je on pokusao da mu da Milku,dosao bi Fergie i dao mu dvije

                    Sve mi diraj Edena ne,nece biti jaceg za 4-5 godina
                    Last edited by AK47; 09-11-12, 19:22.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by asprilja View Post
                      Pa to ti pricam batice, tako ce Isco biti bolji od Hazarda
                      Dobar je Isco, ali Eden je tatica..

                      Ima vremena, pitacu te kada Eden predje u Real i izdominira najruznije.

                      @Akane

                      Slazem se da je Klopp stvorio tim, ali treba i srece u tome, da se odredjene stvari poklope. Pogledaj Arsenal iz 2004. godine, stvaran je taj tim i dosta toga se poklopilo u sezoni u kojoj nisu imali poraza. Theo je bio najveci talenat u Engleskoj, pa je imao i povreda a i nije bas iskoristio talenat koji je imao. Dortmund, hvala Bogu da je tako, je pogodio sa igracima u potpunosti. U pravo vreme eksplodira ti Kagawa, Gotze, Gundogan..E sada, uzmi u Arsenalu primer Rosicky-og koji ne moze da dodje sebi od povreda. Koliki je majstor je pokazao prosle sezone, kada je donekle bio zdrav. Covek je svaku sezonu povredjen bio. Nije ni Wenger sa odredjenim igracima imao srece. Da ne spominjem druge igrace i povrede u Arsenalu, jer bi lista bila preduga. Ima znanja, ali treba i dosta srece da bi se uspelo..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Gledajuci za Arsenal, Hazard bi bio losije pojacanje od Isca (ovo je prica sta bi bilo kad bi Gazidis umro ), ali je Eden majstor, i tu nema rasprave. Meni se Isco i njegov stil igre vise svidja, ali je i Eden znalac, tu nema sumnje. Ne verujem da ce Isco u Real ili Barcu, on mi je laka meta za City.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Iskreno mislim da Isco nikada nece dohvatiti klasu Hazarda,dobar je,ali ne znam je li toliko...

                          Pazi Wada,Theo je navodno bio najveci potencijal u Engleskoj,a covjek je ogranicen fudbaler,mnogo stvari on jednostavno ne zna,to je sada vise pitanje za uopste nacin treniranja mladih igraca u Engleskoj.Sa druge strane imas Reusa i Gotzinha koji sve zivo s loptom znaju,nisu ograniceni...jasno kao dan

                          Sto se povreda tice isto tako,nesto nije kako treba sa kondicionom spremom njihovih igraca u to sam ubijedjen,nema sanse da su sve ove godine nesreca.Pogledaj Clischya i Nasria kako su dosli u City,fizicki daleko spremniji...Cesc u Barsi isto tako
                          Last edited by AK47; 09-11-12, 19:30.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Tacno tako, Klop je stvorio tim, uspostavio sistem i dominira. Nije sigurno potrosio vise para od Vengera. Vengeru nekada tim deluje fantasticno na terenu a nekada ne moze da se spoji, a on bez plana b, to se videlo npr protiv Salkea i Norica gde mu tim maltene nije stvorio sansu, jednostavno zadnjih godina ima meceva gde ne moze da mu se sastavi ekipa ako neki individualac ne bljesne. Nije konstantan, nema pobednicki mentalitet a ni muda kao sto kaze brat Akisa. Opet, neke stvari ne mozes da mu osporis, moja poenta je samo da je Klop bolji trener kada se sve sabere. Odoh sad da gledam Partizan, pozdravlja vas brat Isco
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Ma ne poredim ja Thea sa njima, on je druga liga u odnosu na njih. Samo kazem, sreca je itekako potrebna za uspeh. Theo je bio veliki talenat, dosao je u Arsenal koji je poznat po razvijanju talentovanih igraca, iznenadjenje je bilo sto se nije razvio u igraca kakvog je vecina ocekivala. Dortmund-u je najteza povreda bila ona povreda Nuria.

                              Pogledaj ostale ogromne talente u Dortmund-u, hvala Bogu, niko nije imao ozbiljnu povredu. Arsenal vec osam godina nema srece sa povredama. Kao da je to cena za onu sezonu bez poraza. Svake sezone se najbolji igraci povrede na duze vreme. Nije to slucaj kod drugih velikih ekipa. Wenger bi imao vise uspeha da ima malo vise srece sa povredama.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Kako nije legendo Gotze cijelu godinu bio povrijedjen i oni osvoje titulu.Nuri bio najbolji igrac Bundes lige i povrijedi im se u kljucnoj borbi za titulu,ali oni predju preko toga i opet titula
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X