Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zervinjo tri nedelje pauzira pise blic ne znam da li je to dobro ili lose al nadam se da ce Theo to da iskoristi...

    Comment


    • Comment


      • Procitao sam negde da Van Persie nece igrati u subotu protiv nas zbog navodne povrede. Ja mislim da je u pitanju nesto drugo, a ne povreda. Nema muda da izadje na teren.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post
          Procitao sam negde da Van Persie nece igrati u subotu protiv nas zbog navodne povrede. Ja mislim da je u pitanju nesto drugo, a ne povreda. Nema muda da izadje na teren.
          Evo bas sada citam svuda, i na tvoju nesrecu nigde se tako nesto ne spominje!

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Evo bas sada citam svuda, i na tvoju nesrecu nigde se tako nesto ne spominje!
            Jos bolje, ja bih voleo da ga vidim na terenu od prve minute da vidim kako ce se odnositi prema igracima,navijacima i Wengeru.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Ja mislim da ce njega Vermalen da sredi,bar mesec dana pauze
              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

              Comment


              • Realno,glupo je ocekivati da Robin napravi nesto ruzno.Ja sam ubijedjen da nece proslaviti gol a kamoli otici ispred Arsenalovih navijaca da im se sprda(kao sto je to uradio Adebajor).
                Ne shvatam zasto ocekujete da ga neko povrijedi?Vjerujem da je sa vecinom Arsenalovih igraca u dobrim odnosima i da oni na to ne gledaju kao navijaci...

                Comment


                • Walcott i Giroud od prve min, bez ramseya i u vezi carobni trio cazorla-wilshere-arteta. Da li je ovo mnogo sto trazim dragi Arsene?
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ne verujem da ce iko hteti namerno da ga povredi, nemamo takav tip igraca. Jedino treba da se cuva ako Wenger kojim slucajem ubaci Frimponga.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Fripms bi mu u 90-toj min nogu slomio kolko je lud
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • ima da vam ukrademo volkota, strasan igrac...

                        Comment


                        • Samo napred, mi i dalje imamo njegovu unapredjenu verziju.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                            ima da vam ukrademo volkota, strasan igrac...
                            how yes no


                            inace, jebem mu mater: http://www.goal.com/en/news/9/englan...rs-to-sign-for

                            On se naso kurcit i govorit klubu sta i kako da radi.. MARS!
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Wenger told a shareholder after the Arsenal AGM last week than City offered Van Persie an astonishing £300,000-a-week (€373,000). There was even a rumour that the Premier League champions were willing to pay for a helicopter to enable the Dutchman to commute from his Hertfordshire home to Manchester for training every day.
                              hahaha ludi šejk



                              Liverpool mu ponudio platu od 100k
                              http://sportsport.ba/ino_fudbal/live...walcotta/91005
                              Last edited by bjelaksson[YNWA]; 02-11-12, 10:34.

                              Comment


                              • a nek ide, da ne umre od gladi u arsenalu.

                                Comment

                                Working...
                                X