Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sudi webb, ali drugacije je kad se.sudi protiv arsenala.nego protiv chelsea. Arsenal je 3. Najuspjesniji klub u epl, a i di mateo nije Wenger, pa da moze okolo pricati.

    Uglagnom po meni kljucna rola te utakmice ce biti oliver. Ako uspije terorisati obranu uniteda na nacin na koji je to fellaini radio, a vezni red pokaze sta je radio liverpoolu i cityu ubijedjen sam da ni van persie ne moze pomoci unitedu.

    Ako centriramo persia, bas me interesuje sta cee.se desiti ako kojim slucajem da go, iako cisto sumnjam, jer nakon 8 godina u arsenu bit ce mu psihicki tesko igrati..

    Otom potom, ja bi volio walcotta od prve min da vidim protiv uniteda i wilshera takodjer.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • hmm pa bit ce tu svašta...

      i mene zanima sta ce rvp uraditi, da li ce ako ne daj boze postigne gol poljubiti grb junajteda ili nesto drugo

      a vezni red pokaze sta je radio liverpoolu i cityu ubijedjen sam da ni van persie ne moze pomoci unitedu.
      arsenal ih moze razbiti na sredini samo ako budu odigrali kako znaju, a rvp-u ce biti tesko da igra uz zvizduke,psovke i sve ostalo sa tribina kad god primi loptu... uostalom, bit ce zanimljivo

      Comment


      • rvp-u biti teško da igra? sumnjam. hladan je tak k`o špricer.

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Sudi webb, ali drugacije je kad se.sudi protiv arsenala.nego protiv chelsea. Arsenal je 3. Najuspjesniji klub u epl, a i di mateo nije Wenger, pa da moze okolo pricati.

          Uglagnom po meni kljucna rola te utakmice ce biti oliver. Ako uspije terorisati obranu uniteda na nacin na koji je to fellaini radio, a vezni red pokaze sta je radio liverpoolu i cityu ubijedjen sam da ni van persie ne moze pomoci unitedu.

          Ako centriramo persia, bas me interesuje sta cee.se desiti ako kojim slucajem da go, iako cisto sumnjam, jer nakon 8 godina u arsenu bit ce mu psihicki tesko igrati..

          Otom potom, ja bi volio walcotta od prve min da vidim protiv uniteda i wilshera takodjer.
          Pa ne bih ja bio bas toliko siguran. Nikad ne reci nikad.

          Sto se tice RVP-a, ja mislim da njega nece mnogo pogoditi to zvizdanje. Cak ocekujem i neki arogantan gest ukoliko postigne gol.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Nema tu razlike, pokrali su Liverpool i Celzi, zasto ne bi i Arsenal...

            Kad je bal, nek je maskembal

            Comment


            • Ova tekma ce da bude pod lupom. Novi derbi i jedan od najvecih u svijetu, sudi webb i tu ide posebna paznja. Taj covjek ne treba skretati paznju na sebe u toj utakmici. Arsenalova veza ako odigra kako umije onda ne sumnjam u pobijedu, ali mnogo stvari treba da se poklopi, tako da je pobjeda trenutno miljama daleko.

              Arsenal, zacudjujuce, ima najbolju obranu lige trenutno i bit ce tesko united posebno persiu jer treba sada igrati protiv svojih prijatelja, protiv kluba koji ga je napravio i protiv menadzera koji je imao enormno povjerenje u njega. Interesuju me geste persia prema igracima, navijacima i strucnom stabu arsenala. Da li ce da bude novi nasri ili ipak posteni i zahvalni glory hunter.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • da je posten i zahvalan ne bi ni presao u junajted...

                Comment


                • Ocekujem da RvP odigra utakmicu zivota, nekako bi mi se to savrseno uklopilo u celu pricu. Zanima me da li ce slaviti gol, ako ga ne daj Boze postigne. Ubedjen sam da hoce, i to jos provokativnije od Adebawhora...
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Nisam gledao utakmicu, jel moze neko u kratkim crtama da mi preprica - iskomentarise mec za QPR-om? Kako je ko igrao?

                    Hvala...
                    If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                      Ocekujem da RvP odigra utakmicu zivota, nekako bi mi se to savrseno uklopilo u celu pricu. Zanima me da li ce slaviti gol, ako ga ne daj Boze postigne. Ubedjen sam da hoce, i to jos provokativnije od Adebawhora...
                      Svidja mi se tvoj novi avatar. Ako kako kazes slucajno postigne gol i proslavi ga zamrzecu ga. Koliko sam ga prosle sezone voleo,cenio i gotovio sada cu toliko da ga prezirem.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Mike Dean je sudija koji sudi mec s unitedom, ne howard webb..

                        Ni on mi se ne svidja, ali hocu sutra da vidim dobru igru protiv readinga i onda u subotu walcotta u prvoj
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Wojcieh trenirao sa prvim timom danas!
                          Jos samo Gibbs...
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Mike Dean je onaj sto se radovao kad nam je Tottenham dao drugi gol, onda kada smo ih pobedili 5:2(a gubili 0:2).
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Ne dotice me ko sudi, ako se Voja i Gibbs vrate, mozemo da se nadamo necemu.
                              Uostalom, vreme je da pokazemo da li ovaj tim ima sampionski karakter, i da li kroz 2-3 sezone moze da napadne titulu ozbiljno. Nebitno kakvo bude sudjenje (necu da nagadjam, mozda se Unitedu "naplati" vikend iza nas), kakvu ekipu izvede United, kako igra van Persie, vreme je da Arsenal pokaze od cega je napravljen. Ne ide nam, sad se trazi karakter i brobenost, to je najvaznije.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • United ovisi o van persiu. Njega ustopati znaci i citav united ustopati, ali to je tesko ppgotovo jer runi pcela radi ko mrav da bi stvorio prosotor persiu.

                                Sta god od veze se ocekuje da bude na nivou.

                                Gibbs se nece vratiti naredne 2-3 sedmice.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X