Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka cast za Cazorlu !!
    Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

    Comment


    • Originally posted by Topdzija View Post
      Ramsey deli lopte kao Fabregas, a cuva loptu u nadoknadi kao Henry.
      Brate nadam se da se sprdaš i ne misliš ozbiljno

      Kazorla,nemam reči,oduševljava me kako igra i kako se bori,kako juri za svakom loptom.Primer svim mladim igračima.Samo neka nam je on živ i zdrav.
      Volkotova završnica u stilu Anrija,kako je samo savršeno šutno i kakvu je lepu putanju lopta imala.
      Sve u svemu,dobro smo igrali,imali smo i sreće,na 1:1 su imali prilike da povedu ali srećom pa im je Kerol u napadu
      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

      Comment


      • Kazorla opet pokazao klasu! Fantasticno igra i levom i desnom nogom, odlican pregled igre, jos danas i neverovatan gol! Jedan od najboljih srednjaka u Premijer ligi. A za njega nema mesta u reprezentaciji, da ne poverujes. Kakve je samo fascinantne igrace Spanija dala poslednjih godina...

        Comment


        • Gibbs ima problem s butinom, ne zna se ozbiljnost povrede, ali nece igrati za reprezentaciju, iako je konacno dobio poziv.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Bitno je da je Giroud razbio taj maler, golovi ce doci sami, fenomenalan je to napadac. Za Cazorlu sta drugo reci, gledam sada snimak tekme, i jos ne verujem da je covek dosao za sicu, ali takve su bile okolnosti.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • hocu pod hitno da vidim golove posto sam radio 3 smenu i nisam bio u mogucnosti da gledam tekmu ali bitno da smo posle poraza od Chelzija uspeli da se oporavimo

              i igrao sam na nas 2 i evo dokaza
              http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...1-6297837-1022
              samo sto me je za sad 1 par
              Last edited by ledeni 80; 07-10-12, 05:52.

              Comment




              • Izvoli, ledeni.
                Neka srede modovi.
                Mirror danas objavio da Wenger ima 35m na raspolaganju u januaru. Walcott blizu potpisivanja novog, trogodisnjeg ugovora.
                Last edited by Freshman; 07-10-12, 13:58.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • A tih 35 m navodno će biti prva ponuda za Falkao-a. Naravno, ni ja ne vjerujem u to...

                  http://www.mirror.co.uk/sport/footba...r-told-1364685
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Originally posted by Ves View Post
                    A tih 35 m navodno će biti prva ponuda za Falkao-a. Naravno, ni ja ne vjerujem u to...

                    http://www.mirror.co.uk/sport/footba...r-told-1364685
                    ma nema sanse da ce Atl.Madrid pustiti Falka,a jos imamo brdo konkurenata koji ga traze


                    Wilshera hvala na snimku i samo sam posle primljenog gola trazio da li ce naci onog navijaca West Hema koji je ucutkivao navijace ARSENALA kad su poveli da vidim reakciju kad je svatio da njegov klub nema sta da trazi protiv nas tkr kad je njegov voljeni klub na kraju izgubio

                    Comment


                    • Isco, Isco, Isco...
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Isco, Isco, Isco...
                        Odlicno bi to bilo, ali to ako walcott ode, u sta cisto sumnjam.. Ja mislim da bi wenger trebao da iskesira tih 35m na racun borussie iz dortmunda i da se gotze dovede plus nek baci jos koje milionce na neku stjenu kao zadnjeg veznog jer od diabya iako je masina nema nista, covjek je jednostavno od stakla napravljen
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Rasnoca mladoga Remzike kljucni faktor dobrih rezultata
                          LONG LIVE REMZIKA !
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • stigao je glava ovog kluba

                            Comment


                            • Pozdrav za Gangija, u nadi da jos uvek deli misljenje o Remziki sa Wadom i sa mnom.
                              Shea, Sagna, Hajrovic, Miquel, Santos, Eisfeld, Coquelin, WILSHERE, Frimpong, Gnabry, Akpom.
                              Kako cu da izdrzim do 20. oktobra, da vidim Jacka u PL?
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Isco koliko god dobar bio, je najmanje potreban Arsenalu. Realno, tesko on i Santi mogu zajedno. Isco je zablistao kada je Santi otisao i kada on ima loptu kod sebe. Slicni su mnogo. Da je nekog ubicu u napadu dovesti, Llorente bi mogao doci za manje pare, jer je u svadji sa pola tima Bilbaa.

                                Mada ja nisam neki ljubitelj navedenoga, radije bi npr. James-a Rodriguez-a, al' to je jako tesko izvesti.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X