Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Osvaja se protiv malih, ali moras jednom i velike da dobijes. Bolji u oba derbija, a samo jedan bod se uzeo. To nije nikako dobro. Realno je da ce Arsenal opet u top 4, dobice oni ove male ekipe, ali problem su ocigledno utakmice sa jacim protivnicima.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Znam ja to sve. Jebiga tesko je igrati protiv srece i jake ekipe, a usput ikas tvrdoglavost menadzera s walcottom. Onda puno problema ima arsenal s fizickom spremom, kondicioni treneri se moraju novi dovesti, jer mrtvi su oko 70 . min i to je nedopustivo.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ma nisu mrtvi. Ako mislis na danas, pali su psihicki nakon drugog gola. To je prakticno bio prvi puta da je Chelsea presao centar, izuzev onog simuliranja Luiz-a.

        Jbg, ostaje zal za poklonjenim bodovima, ali sta da se radi, okrenuti se sledecem kolu i tekmom sa West Ham-om.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Sta je sa Diabyem ? Jer neka teza povreda i koliko pauzira ?
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Meni se ox cinio mrtvim oko 60. min i onda je opet poludio oko 80. min. west ham se mora dobiti iako je to strasno tesko gostovanje. Psihicki pad danas nakon drugog gola nedopustiv. Previse defanzivnih gresaka, lutanja vermalena itd. Niko ne smije da osudjuje ni girouda ni kosa jer giroud je odradio strasan posao ali bilo je tijesno. Kos kod prvog gola je mogao bolje ali kada se prvo luiz ostavi sam i preskoci ga lopta a kos ima na sebi torresa i jos je ledjima okrenut tu se ne moze mnogo uraditi, a o faulu kod tog gola ne ttreba ni pricati.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Vratio se veceras, cisto da se javim.
              Jel smo opet imali vise od igre, kao protiv Cityja? Cuo sam da smo primili 2 amaterska gola iz prekida, da je Giroud promasio neku veliku sansu, da se Ramsey nije sastavio s loptom... Uputite me malo kakva je tekma bila, repriza je tek u utorak uvece.
              Inace, Diaby zaradio povredu misica, 3 nedelje van terena. Remzika neka se drzi klupe, Ox ili Arsha u vezni.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Meh ne znam brate sta da ti kazem.. Imali smo igru ali opet 2 gola iz prekida i to sramotna. Bould ima posla ponovo.. Giroud prosao Checha ali ga je chech otjerao dovoljno daleko da je moralo u raslje da bude da bi bio go i bilo je u raslje samo s vanjske strane

                Realno lose pripremljena utakmica i povreda diabya je sve poremetila ali zivot ide dalje, olympiacos se mora dobiti!!!
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Arsene je ljut na Giroud-a, video sam izjavu gde je rekao da je ovaj morao da utrpa gol. Sto je realno i cinjenica. Golovi su amaterski primljeni. Koscielny katastrofalno reagovao u oba navrata i to je to od Chelsea-a u mecu. Poklonjena pobeda. Cech je skinuo odlican pokusaj Poldi-a. Gervinho je majstorski zavukao gol. Ocajno je Chelsea odigrao, moralo se mnogo bolje.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Realno evropske prvake svesti na tri udarca u tekmi i od toga primiti 2 gola je smijesno
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Koga briga sto je Chelsea prvak Evrope? Mislim, svaka im cast, ali titula iz prosle sezone ne pobedjuje u mecevima. Chelsea je ove sezone odigrao jedan dobar mec, pola pobeda im doneo Eden. U formi nekoj i nisu, trebalo se to iskoristiti.

                      Druga je stvar sto ima i previse luzera u ekipi Arsenala i to je otezavajuca okolnost u derbijima. Sada se i Tottenham zahuktao, bice jako interesantno. Sreca pa su prosli uglavnom teski rivali ili bolje da se izrazim, najtezi. Ostao je jos United od najjacih timova. Ako se gleda trenutno stanje, nema tima za koji se moze reci da igra odlicno. Tuzan je City, tuzan United, Chelsea fura neki fazon Italijana, igraju koliko im treba, izuzev meca sa Arsenal-om, gde su jednostavno imali srece. Moglo se ovo mnogo bolje iskoristiti, a sada preostaje zal za propustenim prilikama. Okrenuti se sledecim mecevima i obaveznoj pobedi protiv West Ham-a.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Koga briga sto je Chelsea prvak Evrope? Mislim, svaka im cast, ali titula iz prosle sezone ne pobedjuje u mecevima. Chelsea je ove sezone odigrao jedan dobar mec, pola pobeda im doneo Eden. U formi nekoj i nisu, trebalo se to iskoristiti.

                        Druga je stvar sto ima i previse luzera u ekipi Arsenala i to je otezavajuca okolnost u derbijima. Sada se i Tottenham zahuktao, bice jako interesantno. Sreca pa su prosli uglavnom teski rivali ili bolje da se izrazim, najtezi. Ostao je jos United od najjacih timova. Ako se gleda trenutno stanje, nema tima za koji se moze reci da igra odlicno. Tuzan je City, tuzan United, Chelsea fura neki fazon Italijana, igraju koliko im treba, izuzev meca sa Arsenal-om, gde su jednostavno imali srece. Moglo se ovo mnogo bolje iskoristiti, a sada preostaje zal za propustenim prilikama. Okrenuti se sledecim mecevima i obaveznoj pobedi protiv West Ham-a.
                        Nemoj vise Wada, bice dosta.

                        Kakav crni stil Italijana covjece? Potpuno promijenjen sistem igre, tezi se sto vecem kombinovanju na sredini. Pa pogledaj da smo vam uzeli loptu u prvih 20 minuta utakmice skroz, posjed bio 60 % 40 za nas. Da ne pomisli neko da mi je posjed kriterijum kvaliteta igre, ali samo da stavim do znanja da se tako nesto bunkerom ne bi moglo ostvariti posto Wada misli da igramo bunker citave sezone. A Arsenal je tim koji godinama drzi loptu i tesko im je oteti. Na kraju je posjed bio 50 % 50 ako se ne varam. I smorili ste s tom pricom o sreci opasno. Nismo mi krivi sto je Giroud konj i sto fula 1 na 1, lik je u kanalu otkad je dosao kod vas. I vi ste imali onda srece sto je Torres kod 1:0 upropastio sansu za gol, ako cemo cjepidlaciti. Prosle sezone smo mi glupo primali golove, ove ste vi i kraj price. Predjite preko toga.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Sta mene briga sto je posed bio 50-50? Nisam ja rekao da igrate bunker, nego da igrate koliko vam treba kao sto to radi Italija. To nije isto. Kao drugo, Chelsea je imao srecu, nego sta je nego imao. Koscielny je kod oba gola katastrofalno pogresio. Onaj prvi gol, ono ni amateri onako ne reaguju. Gradi se na pet metara od gola, pa to nigde nema. Drugi gol, sam sproveo u mrezu. Torres se sapleo kod one sanse, nema tu nikakve srece. Chelsea je bio los, necemo da se lazemo sada i da pricamo kako su igrali dobro. Imali su srece sto su pobedili i to je surova istina, sada ti na to gledaj kako hoces.

                          Ja sansu Giroud-a nisam ni spomenuo vec ti, i to nije sreca, nego neznanje. I ako tebi Chelsea igra dobro ove sezone, fino za tebe, ti si navijac tog kluba, ja ne. Moje misljenje je drugacije.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Jack i Frimpong danas protiv WBA u-21, Jack verovatno kapiten. Jackova zelja je da protiv West Hama bude u protokolu.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Sta mene briga sto je posed bio 50-50? Nisam ja rekao da igrate bunker, nego da igrate koliko vam treba kao sto to radi Italija. To nije isto. Kao drugo, Chelsea je imao srecu, nego sta je nego imao. Koscielny je kod oba gola katastrofalno pogresio. Onaj prvi gol, ono ni amateri onako ne reaguju. Gradi se na pet metara od gola, pa to nigde nema. Drugi gol, sam sproveo u mrezu. Torres se sapleo kod one sanse, nema tu nikakve srece. Chelsea je bio los, necemo da se lazemo sada i da pricamo kako su igrali dobro. Imali su srece sto su pobedili i to je surova istina, sada ti na to gledaj kako hoces.

                              Ja sansu Giroud-a nisam ni spomenuo vec ti, i to nije sreca, nego neznanje. I ako tebi Chelsea igra dobro ove sezone, fino za tebe, ti si navijac tog kluba, ja ne. Moje misljenje je drugacije.
                              Jedina reprezentacija koja igra koliko im treba je Spanija. Dalje, mi ne mozemo igrati koliko nam treba jer nismo dostigli maksimum kada je u pitanju forma i uigranost ekipe, tako da ti taj zakljucak nema veze s vezom. Sreca kod prvog gola? Sreca je sto se on ne zna graditi i sto ga je Torres izlevatio? Moze aplauz. Nije Koscielnyju prvi put da zakida svoju ekipu. Ne moze to stalno batice biti sreca. Momak nije dobar psihicki. Nisi spomenuo sansu Girouda a to je najbolja sansa koju ste imali na citavoj utakmici.

                              I igramo dobro ove sezone koliko nam okolnosti dozvoljavaju. Nije ti ovo menadzer pa da dovedes 5 igraca i da odmah kidas + da paralelno mijenjas stil igre. Nije to Wada menadzer, jok.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Kao prvo, nemoj da se sprdas sa manager-om, ja vas nisam uopste uvredio ili tako nesto. Vama odgovara tako da igrate i meni ne smeta, sta me briga. Sta ga je bolan izlevatio? Ajde nemoj da se zajebavas ovde. Ono je greska amaterska, covek samo postavio nogu, nikakvo to umece nije. Chelsea meni ne igra nista posebno ove sezone, sto ne znaci da nece proigrati. Dobili pola meceva na kvalitet Eden-a i neka su, lepo za njih i drago mi je za Eden-a. Ali sada da tvrdis da je zasluzena pobeda ili tako nesto je apsurd. Iz gluposti dali dva gola. Da je Vermaelen na primer bio na mestu Koscielny-og, onaj prvi gol se nikada ne bi dogodio. Ili bilo koji defanzivac, ono se u skoli fudbala uci da se izbija odmah lopta, a ne da se gradi na petercu.

                                Imali ste srece, ne vidim sta ti je tu problem? Ne blatim vam pobedu, nego kazem da je Arsenal sam kriv sto je izgubio, vise nego sto je Chelsea bio dobar.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X