Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Arsenal London

    Znam video sam sad pobrkao sam 3:1 je bilo protiv Celzija
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Re: Arsenal London

      Sa obzirom sa kojim smo timom izasli dobro smo prosli nadam se da je Wenger sad shvatio da za Chamaka,Bendtnera i Arsavina nema mesta u prvoj postavi .
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Re: Arsenal London

        Deco, pa ovde **** lud zbunjenog.

        Comment


        • Re: Arsenal London

          [quote author=Gangrena link=topic=2670.msg224306#msg224306 date=1294497960]
          nadam se da je Wenger sad shvatio
          [/quote]

          venger do kraja zivota nece shvatiti &+I}\

          Comment


          • Re: Arsenal London


            Arsenal pristao da pusti Fabregasa
            u Barselonu :@








            Fabregas će, kako stvari stoje, u Barselonu preći za tačno 50 miliona evra, a nosiće dres sa brojem četiri.




            http://sport.blic.rs/data/images/2010-07-13/57372_fabregas_f.jpg?ver=1294494980
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Re: Arsenal London

              To kaze retardirani blic, oni nemaju veze sa zivotom!!!

              Comment


              • El Mundo Deportivo i Sport su naklonjeni Barci a Marca
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Re: Arsenal London


                  Venger negira transfer Fabregasa







                  Trener Arsenala Arsen WengerCesc FabregasEl Mundo tvrdi kako je Arsenal pristao da pusti mladog Fabregasa za sumu od 50 miliona evra"Ja imam dobar smisao za humor ali ne razumem ovakvu vrstu humora"






                  Izjavio je Arsen Wenger

                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Re: Arsenal London

                    Ma blic bre nema veze s'vezom. Svaki drugi dan: Wenger rekao ovo, Wenger rekao ono, a toga nema ni na jednom drugom sajtu, cak ni na http://www.goonernews.com/ koji ne propusta nista o arsenalu................. $a$7#

                    Comment


                    • Re: Arsenal London

                      [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg224408#msg224408 date=1294517081]
                      Ma blic bre nema veze s'vezom. Svaki drugi dan: Wenger rekao ovo, Wenger rekao ono, a toga nema ni na jednom drugom sajtu, cak ni na http://www.goonernews.com/ koji ne propusta nista o arsenalu................. $a$7#
                      [/quote]


                      U tome je i fazon ja ono pregledam dnevne vesti nigde nista samo u blicu pap Fabregas ja u fazoni sta je sad ovo
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Re: Arsenal London

                        Ljudi, sta je sa Arshavinom? To nije onaj igrac od pre. Prijao bi mu odmor.
                        Bendtner i Chamakh nista posebno.

                        Kako publika slavi kada Walcott ulazi u igru.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Re: Arsenal London

                          trening centar. :fc-[

                          Comment


                          • Re: Arsenal London

                            [quote author=Topdzija link=topic=2670.msg224410#msg224410 date=1294518513]
                            Ljudi, sta je sa Arshavinom? To nije onaj igrac od pre. Prijao bi mu odmor.
                            Bendtner i Chamakh nista posebno.

                            Kako publika slavi kada Walcott ulazi u igru.
                            [/quote]
                            Ona 2 zicera mu necu zaboraviti a shto se tiche Bendtnera taj bi i vazduh promashio da mozhe a Shamak kad god ga gledam chupam kosu sa glave , chovek padne 10 puta za 5 minuta ne secam se da'l je uopshte i dao gol posle Partizana ali normalno narkos Wenger ga forsira iz utakmice u utakmicu ..... A Song-a necju ni da komentarishem




                            BIG RESPECT za
                            Wolkota , Nasrija,Fabregasa,Sagnu,RVPa,Klishija,Wilshera i naravno Scheznog taj chovek po meni ima veliku buducjnost pred sobom chovek je lomio ruku 2 puta i kako izlecje pred loptu ostao sam bez komentara , jednostavno to su momci koji nose ekipu i nadam se da necje napustiti Arsenal u skorijoj buducjnosti i koji donose kvalitet i lepotu igre Arsenalu.
                            Ebue nije los ali Sagna najbolji desni bek ubedljivo Rosicki takodje nije lose igrao "po meni" takodje Vermelem nije los ali uglavnom momci gore su po meni stubovi i Wenger bi trebao da forsira sto vishe.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Re: Arsenal London

                              Kakva partija Denilsona danas! h5g6k8 Sto dalje od provg tima, samo je smetao Tomasu. Ne vidim sta Wenger pokusava sa Bendtnerom na krilu, da je Walcott bio do pocetka u igri utrpao bi 3 komada lagano ali razumijem da Wenger hoce da pruzi sansu svima,ali da Bendtner igra krilo? WTF!? Arshavin je totalno van forme, ne moze se sastaviti sa loptom, ali vjerujem da ce uskoro poceti da igra bolje.
                              Na pocetku su ljudi bili skepticni po pitanju odbrane,mnogi su ovdje govorilid a je Djourou promasaj, covjek je nas najbolji stoper. Kada on igra poptuno sam opusten,nema straha od neke glupe greske,a i dobro se uklopio sa Koscastim.
                              Prosto ,ovakav prekombinovani tim, u kome igraju mutavi Denilson,koji ne zna sta treba da igra,samo smeta, onda Bendtner na krilu,Vela, je prava katastrofa,mucenje za gledati.

                              I dalje smo jedini klub u sva 4 takmiceja h5g6k8

                              Comment


                              • Re: Arsenal London

                                [quote author=BatmanUtd link=topic=2670.msg224433#msg224433 date=1294524272]
                                trening centar. :fc-[

                                [/quote]
                                Kolko se secam, veliki Mancester je ispao od Leedsa prosle godine koji je tada bio treceligas. :fc-[

                                Comment

                                Working...
                                X