Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ne bude povreda uz pravilnu rotaciju moze se borit za titulu, jer ovo dosta cvrsto izgleda. Najvaznije je prezivit reprezentativnu pauzu bez povreda i onda udarit po ligi i lp. Kljucan mjesec dana je pred arsenalom. Ako se zme 13 b od 5 utakmica ekstra.

    Obrana je strasna bez 3 kljucna igraca, stoga moze bit bolja samo kad se vrati ostatak ekipe. Ako nam ovako brani 3. golman kako onda brani 1.? Veza i napad treba da se uigraju i giroud da proradi i eto kompetentne ekipe.


    Ps. Sahin se sada pita koji ga dzavo otjera u liverpool.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ajnstajn, ne dizi euforiju. Liverpool je odigrao ocajno, mi smo bili solidni, nista vise od toga. Spustite loptu, ne zalecite se, jedna pobeda, idemo polako, zna se da je cilj TOP 4 i mozda neki kup, cisto da prekinemo post, ali i to je pod velikim upitnikom. BIce i uspona i padova, nema potrebe da se lazemo i pravimo euforiju.
      Last edited by Wilshere_10; 02-09-12, 20:16.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Bilo mi je mrsko da branim Podolskog prosle nedelje, ali bio sam siguran da on moze bolje od toga i da ce polako da dize formu.Nije igrao prosle nedelje protiv Stouka.Dobro da je on proradio, ipak se na njega mozes vise osloniti na levoj strani nego na Zervinja.Sto se tice Zirua, pod velikim je pritiskom zato sto mnogi ocekuju da na osnovu svoje sezone u Ligi 1 da bude efikasan kao Van Persi.Puno se ocekuje od njega, ali verujem da ce i on kasnije proraditi kada taj pritisak splasne.Samo da DIjabi bude ziv i zdrav.

        Nema ovaj tim kapacitet da se bori za titulu, ali mogli bi vec sada da naprave solidnu prednost u odnosu na konkurenciju.Posle Sautemptona, Arsenal gostuje SItiju i tu ce se videti na cemu su.Odlicno bi bilo sto kaze Wilshere kada bi se osvojio Kup.

        Comment


        • Ovo je realnost ako se nastavi igrati ovako, ako ne onda se titula nema sta traziti.. Obrana zasluzuje mnogo pohvala. United od 3 tekme iu obrani ne moze da se sastavi, a arsenal cistu mrezu na 2 teska gostovanja bez 3 kljucna igraca, pa hej ako to nije odlican rezultat onda ne znam sta je. Najvaznije je pobjedjivati male ekipe, na njima se titule uzimaju.. Sveci sljedeca i samo cvrsta obrana garantuje uspijeh.

          Diabya sam zaboravio. Ako zadrzi ovaj nivo bice blizu yaye turea po igrama. Covjek je razbio vezu liverpoola danas i impresionirao me. Vrijeme je da giroud proradi.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • sigpic

            #WengerOut

            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

            Come on you Gunners!

            Comment


            • Polako sa Giroudom, verujem da mu treba gol da bi stekao samopouzdanje, a onda ce da reseta

              Comment


              • Samo nemojte previse da se zalecete sa ovim rezultatom. Wilshere10 je skroz u pravu kad je napisao da ce biti i uspona i padova i da je nas cilj TOP4. Ovom pobedom ce igraci dobiti mnogo na samopouzdanju, ali pravi ispit za nas ce biti protiv Citya i Celsija. E tada cemo videti koliko zapravo mozemo ove sezone.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Ovakav Liverpool smo trebali dobiti, napad im je bio tragikomican, nasa odbrana je ipak polozila ispit u ova 3 meca, i jedini smo bez primljenog gola.
                  Doduse, ono sto mene zanima jeste odbrana protiv Chelsea-ja, njihov napad smatram za najjaci, i ako protiv njih pokazemo ovakvu partiju, znacu da ima nade. Ova pobeda je samo dobar temelj za nastavak sezone, dug je put do "zidanja" cele kuce, i ulaska u TOP 4, a jos duzi do osvajanja trofeja, koji bi nam definitivno mnogo znacio. Ipak, realno je da Arsenal nema sta da trazi u borbi za PL i LS, tako da se treba koncentrisati na kupove svim silama.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • po meni Wilshera bi trebalo videti kako ce nam tim odigrati protiv Sautemtona,jer koliko sam video jako su nezgodna ekipa i samo kako su namucili i Sity i Junajted tako da ove naredne 3 utakmice treba mnogo toga da nam pokaze i samo da ne bude onakvih kikseva u odbrane kao protiv Livepula i kad vidim loptu kod Mertezakera mene muku uhvati

                    Comment


                    • ja se nadam da ce Koscielny biti spreman da igra umesto Pere, ipak je za dve nedelje tek tekma realno je da se oporavi skroz dotle tako da bi trebalo da imamo chvrshcu odbranu nego do sad a i prvi gosa nam se vraca tako da se ja nadam da cemo se i mi izboriti sa svecima kao i mancheterski duo... a i red bi bio da Giroud da go... svidja mi se ova taktika sa podolskim i oxom na bokovima mnogo nam je tecnija igra nego sa Gervinhom...

                      Comment


                      • http://www.arsenal.com/news/news-arc...e-is-a-chance-
                        jedva cekam da vidim ovog coveka na delu Jack Wilshera

                        Comment


                        • Wenger rekao da se Jack vraca na teren za mesec dana, toliko ga Wenger procenio. Ipak, prilicno sam siguran da ce Jack biti na terenu za najvise 3 nedelje.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Mnogo gotivim Jacka i drago mi je da se vraca na teren. Zelim mu sjajne partije iako to ne ide nama u korist, ali Jack je veliki talenat i cini mi se, veliki covjek. On i nas Josh su veliki prijatelji i nadam se da ce jednog dana obojica gospodariti sredinom terena u svojim klubovima.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Steta je sto se bas njemu desila takva povreda. Odusevio me je na otvaranju sezone 2010/11 kad je debitovao protiv L'poola na Anfieldu. Tad sam za njega znao kao jedinog igraca koji je prosao celu nasu skolu. Na toj tekmi je igrao "k'o mator". Potpuno miran, siguran, nije panicio. Posle toga, u drugom delu sezone usledila je njegova utakmica karijere, protiv Barca-e na Emirates-u. Tad sam video da postoji igrac koji moze da se nosi sa Xavi-jem i Iniesta-om, i da ih, sto je najznacajnije, dobije u borbi na sredini. Ako se vrati na nivou kakvom je bio, Jack je vece pojacanje i od M'Vila-e za kojim smo kukali ovde. Jos sad nosi broj 10, a kroz 3-4 sezone ce nositi i kapitensku traku, i konacno ce Arsenal imati kapitena koji je dosao iz mladjih selekcija.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Samo da mu ova povreda ne postane hronicna. Nema nista gore nego gledati mladog momka kako kuburi sa povredama. Ako ga to zaobidje, povratice on formu siguran sam.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X