Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mogu da verujem kakva je Venger budaletina. Di Mateo lepo odbio covek da ne salje svog igraca (Esjena) u klub koji mu je rival, pa ga poslao u Real, a ovaj umesto RvP-a da posalje u Juve, on pojacao konkurente. Plus nikog nije doveo, samo nekog tamo Makedonca koji moze da mu sluzi za sredjivanje polivanje terena. E jadni mi, daj Boze da nesto napravimo ove sezone. Kako bi nam legla pobeda u derbiju za vikend, bar malo da se oporavimo od njegovih "bum transfera".

    Comment


    • Originally posted by Skrillex View Post
      Plus nikog nije doveo, samo nekog tamo Makedonca koji moze da mu sluzi za sredjivanje polivanje terena.
      HAHAHHAAHAHAHAHAAHAH, KRALJU!
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Pobjeda u derbi ili ce navijaci srusit emirates
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Vidim da je Chamakh ostao u klupu, bar nije Giroud jedini napadac. Sutra cemo zapravo videti protiv Liverpula koliko mozemo ove sezone.
          I ja sam razocaran jer nije stiglo nijedno pojacanje tokom poslednjeg dana prelaznog roka. Opet nam preostaje da se uzdamo u mladice poput Coquelana,Wilsherea. .
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Od dana danasnjeg pa do kraja vremena ja vise necu pametovati i kritikovati rad Arsena Wengera! Razbolicu se ako nastavim! Uzecu u obzir da je neuporedivo veci strucnjak od mene, jer ja to i nisam, i samo analiticki posmatrati sve njegove poteze, odnosno pokusavati da shvatim zasto je uradio to sto je uradio. Pojacanja, osim ona velika 3, mu mozda nisu trebala, mozda ih planira dovesti u januaru, a mozda nije nasao odgovarajuce igrace za odgovarajucu cijenu. On to najbolje zna i on to najbolje radi, i izvuci ce uvijek maksimum iz svake situacije. Sada idemo korak po korak. Prvo na Merseyside da pokusamo uzeti bod ili 3. Vratio se Kos, mozda se vrati i Voja...
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • jbt bih 10-ak dana u selu i pre 30 min sam se vratio kuci i kad videh da nikog nismo doveli muka me uhvatila,a jos Shamak je tu zemljo otvori se

              Comment


              • Sutra ako uzmemo bod to ce biti premija.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by Skrillex
                  Ma idemo na pobedu, ima da im uvalimo 3 komada.

                  Ziru i Arteta = 2+1

                  ma Ramsey zabija 100%...
                  sigpic
                  NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                  Comment


                  • Sutra neka poginu na terenu, i nek izgubimo, svejedno je, samo hocu da grizu kao da im zivot od toga zavisi.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • jedini smo tim u ligi koji nema niti postignuti gol,a ni primljen to ce se danas promeniti,a samo mi Wilshera reci posto sam bio odsutan nekoliko dana: kako smo igrali protiv Stouk-a prosle nedelje,jer sam video na txt da su sve brojke isle u nasu korist pogotovo ukupno suteva 4:13

                      Comment


                      • @ledeni, protiv Stoke-a slicno kao protiv Sunderland-a, sem sto nam je odbrana bila vise testirana nego protiv Sunderlanda. U napadu je sve vukao Santi, Walcott je bio na klupi, kasnije usao, nista nam nije doneo. Gervinho je igrao kao obicno, prodje beka, udje u 16 i onda izgubi loptu. Odbrana je bila sigurna, nije bilo nekih supljina i glupih, nesigurnih reakcija, koje su nama specijalnost Mora da istaknem Gibbs-a, decko je fenomenalno odigrao, napredovao je strasno, bice to novi Cashley.
                        Da se vratim na napad. Igrali smo odlicno, sigurno, do 20m od njihovog gola. Tu bi izgubili svaku ideju sta da radimo, i to je problem, samo Santi ima umece da nesto iskreira, ostali su dosta staticni i kretanje mora da bude brze i bolje. Od ostalih igraca, Diaby je bio dobar, trudio se, dobro branio zadnju liniju, pokusavao u napadu, imao jedan solidan pokusaj. Arteta uobicajeno siguran, samo mi upada u oci da su mu pasovi na pocetku sezone mnogo "ziheraski", i da samo gleda da doda prvom do sebe, kao da juri sto veci procenat pass completion.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • da li je vreme Wilshera da nam Remzika pomogne i da bude nas glavni igrac ove sezone ja mislim da je decko sazreo za te stvari
                          ocekujem minimalnu pobedu Arsenala od 1:0 ;)

                          Comment


                          • Ocekujem Chamakha na klupi, ocekujem i nas prvi gol u ovoj sezoni kao i povoljan rezultat. Uskoro bi trebalo da izadju sastavi, stavite ako nadjete.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Igrao sam X-2, kvota 8.20
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Originally posted by Ves View Post
                                Igrao sam X-2, kvota 8.20
                                Ja nista nisam igrao na ovaj mec, ali svi moji drugovi igraju keca na Liverpool, a ja im non-stop govorim da padaju.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X