Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
    Cime ocekujes da te iznenadi? Ne dovodi Essien-a, jer Chelsea nece da pojaca konkurenta (za sta li smo mi njima konkurenti ), M'Vila mu je previse agresivan, Tiote i Cabaye preskupi, Capoue mnogo visok. MA DA SE LEPO NOSE I ON, I GAZIDIS I KROENKE!
    ja imam samo da dodam da ih sve treba uza zid i metak u chelo...

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Sorry, you said something ??
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
        Ocekujte do kraja dana da City dovede M'Vilu, jednostavno, Marfijev zakon je surov.
        cudo je taj Marfi, cudo jedno...

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Sorry, you said something ??
          Ne mogu da vjerujem...ipak i dalje mislim da nema od toga nista
          Last edited by AK47; 31-08-12, 13:18.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            Cime ocekujes da te iznenadi? Ne dovodi Essien-a, jer Chelsea nece da pojaca konkurenta (za sta li smo mi njima konkurenti ), M'Vila mu je previse agresivan, Tiote i Cabaye preskupi, Capoue mnogo visok. MA DA SE LEPO NOSE I ON, I GAZIDIS I KROENKE!
            Strasno. . Bice nama upitna i Liga Evrope za narednu sezonu. . .
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Ne mogu da vjerujem...ipak i dalje mislim da nema od toga nista
              Akaneeeee
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • nije problem svake godine ista prica i svake godine Arsenal igra Ligu Sampiona, tako da mene to ne brine mene brine sto nema ambicija da se uzme BPL...

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Ne mogu da vjerujem...ipak i dalje mislim da nema od toga nista
                  Ma de nema, ja sam prvi rekao da ce Yann u Siti nakon sto ih je De Rossi odbio, oni ce sigurno platiti 20m za njega, bez problema, a sada je jos De Jong otisao u Milan, potpuno logican potez Mancinija(jedan od retkih)...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Tazz View Post
                    nije problem svake godine ista prica i svake godine Arsenal igra Ligu Sampiona, tako da mene to ne brine mene brine sto nema ambicija da se uzme BPL...
                    Ako sa jednim centarforom koji je 2 klase ispod RvP-a mi udjemo u 4, onda Wengeru treba da se digne statua ne ispred stadiona, nego na centru terena!
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • David Ornstein ‏@bbcsport_david
                      Rennes tell me reports Man City have opened talks to sign M'Vila are rubbish. Also refuted by agent. Both say no contact #bbcfootball #mcfc
                      Freshko za tebe

                      David Ornstein ‏@bbcsport_david
                      Liverpool called Chelsea to ask about Benayoun but have since dropped interest because they're confident Dempsey will sign #bbcfootball #lfc
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Izgleda da traju pregovori oko Marokanca sa Besiktas-om,ocekuje se dogovor u narednih par sati

                        Vi zvanicno ostajete sa samo jednim napadacem,hrabar potez
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                          Ako sa jednim centarforom koji je 2 klase ispod RvP-a mi udjemo u 4, onda Wengeru treba da se digne statua ne ispred stadiona, nego na centru terena!
                          pazi jeste on 2 klase ispod RvP-a ali takodje vratice se tvoj omiljeni igrach, doveli smo Cazorlu, Theo ostaje, Podolski je vrhunski polu shpic i proradice tako da ce to da nadomesti jednog RvP...

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Izgleda da traju pregovori oko Marokanca sa Besiktas-om,ocekuje se dogovor u narednih par sati

                            Vi zvanicno ostajete sa samo jednim napadacem,hrabar potez
                            Park je otisao, ako ode chamakh doce bar jedan napadac ili walcott igra kroz sredinu

                            Inace @wilshire, Wenger ima statuu unutar Emiratesa na ulazu
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • @Ajnstajn, nisam znao.
                              Supeeer, Walcott u sredini. Sta cemo jos da vidimo ove sezone, Jenkinson na AM?
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                @Ajnstajn, nisam znao.
                                Supeeer, Walcott u sredini. Sta cemo jos da vidimo ove sezone, Jenkinson na AM?
                                nemoj njega na AM on bi bio sjajan da zameni Walcott-a kad ovog prebace u sredinu...

                                Comment

                                Working...
                                X