Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Arsenal London

    Ne moze United ovako igrati celu sezonu, kiksace oni protiv nekoga, a mi bi bili prvi da nismo izgubili bezveze par puta &+I}\


    Ali eto, ja se jos nadam da ce Gunners-i biti prvaci h5g6k8
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Re: Arsenal London

      Apsolutno nije jos gotovo, pogledajte nas rapsored ,slijede nam lagane utakmice, to je vazan period. Ima jos da se igra.
      Sto se tice tima, ovaj tim je odlican, lijepota od igre, odbrana konacno dobro,dobar golman konacno, samo da su svi zdravi imamo dobre sanse u svim takmicenjima, ajos uvijek smo u igri u svim. Nisam ocekivao ono od Sagne,ali poznavajuci njega, mora da mu je Zabaleta rekao bas nesto strasno ruzno. Mozda je to i dobro, Eboue moze vise ponuditi u napadu.

      Comment


      • Re: Arsenal London

        [quote author=Funkerman link=topic=2670.msg222833#msg222833 date=1294265281]
        Apsolutno nije jos gotovo, pogledajte nas rapsored ,slijede nam lagane utakmice, to je vazan period. Ima jos da se igra.
        Sto se tice tima, ovaj tim je odlican, lijepota od igre, odbrana konacno dobro,dobar golman konacno, samo da su svi zdravi imamo dobre sanse u svim takmicenjima, ajos uvijek smo u igri u svim. Nisam ocekivao ono od Sagne,ali poznavajuci njega, mora da mu je Zabaleta rekao bas nesto strasno ruzno. Mozda je to i dobro, Eboue moze vise ponuditi u napadu.
        [/quote]
        Ma em je naleteo na Sagnu em poceo da mu se unosi prvi i ja da sam na njegovom mestu i ja bi isto uradio ako ne i gore razumi ga ^^
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Re: Arsenal London

          Ali toliko sansi, RVP ima bazooko mesto leve noge i o5 hart ko indijanac.

          Comment


          • Re: Arsenal London

            [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg222841#msg222841 date=1294265777]
            Ali toliko sansi, RVP ima bazooko mesto leve noge i o5 hart ko indijanac.
            [/quote]
            RVP moze da radi u mesarama da ubija krave levicom
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Re: Arsenal London

              [quote author=D-Wade link=topic=2670.msg222831#msg222831 date=1294265201]
              Ne moze United ovako igrati celu sezonu, kiksace oni protiv nekoga, a mi bi bili prvi da nismo izgubili bezveze par puta &+I}\


              Ali eto, ja se jos nadam da ce Gunners-i biti prvaci h5g6k8
              [/quote]


              A da Manchester nije toliko kiksao u gostima sad bi imali prednost od najmanje 10 bodova i vec bi imali nedostiznu prednost, ali dobro nadajte se i dalje da cete nas stici $%&5@$A $#^%RT
              sigpic

              Comment


              • Re: Arsenal London

                a DA mi nismo kiksali one 3 kod kuce sad bi bili prvi h5g6k8

                Comment


                • Re: Arsenal London

                  [quote author=Funkerman link=topic=2670.msg222863#msg222863 date=1294267116]
                  a DA mi nismo kiksali one 3 kod kuce sad bi bili prvi h5g6k8
                  [/quote]

                  a da moja baba ima onu stvar bila bi deda l5'%9

                  Comment


                  • Re: Arsenal London

                    Prica se da bi Vela mogao na pozajmicu u Bolton. To bi bio sjajan potez, taman bi sazreo igracki. Secate se da je i Wilshere prosle sezone igrao u Boltonu, a sada je prvotimac Arsenala.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Re: Arsenal London

                      Neverovatno, nece lopta u gol!
                      Mi smo najbolji po promasajima, stativama, preckama, kada se protivnicki golman rasece itd...
                      Plus sto volimo da muljamo i da hocemo da se usetamo u gol, pa to je strasno.
                      A kad igras protiv tima koji je pokupovao sve mesare sveta(pa i sedam napadaca, samo sto mi nije jasno koji ce im i jedan napadac sa onakvom zabarskom skrnavom postavkom igre-Talijani su najveci cigani i simulatori na svetu, jucerasnja postavka trenera Mancinija je prava slika italijanske skole ciganjenja, npr. Hart krade vreme pri svakom ispucavanju lopte jos od prvog poluvremena(on je sam ukrao bar 15 minuta igre), onda svaki igrac se valja po zemlji i ceka intervenciju lekara(bar jos 15 minuta ukradeno) koljac De Jong kolje sve u sesnaest,....
                      Nismo ni mogli bolje protiv ciganskog Mancinija i njegove cete mesara!
                      Posle ovog kola moze se Man.Utd proglasiti za prvaka(mi igrali nereseno, celsky izgubio od Milijasa Sutlijasa(da li ce Don Karlo dobiti nogu?, crotenhem izgubio od karamela, i da jos jedan potop tuznog Liverpoola, kandidata za titulu al pre jedno vise od 20 godina).
                      Ne znam sta treba da se desi Arsenalu da pocne da igra fudbal koji donosi titule, a da istovremeno Man Utd toliko zaredja poraza da ih mi stignemo(mi smo kuci igrali 6 pobeda, 1 neresenu i tri poraza, a sa tim nema sanse da se osvoji titula)!

                      Comment


                      • Re: Arsenal London

                        Comment


                        • Re: Arsenal London


                          Venger zadovoljan igrom


                          [/color]

                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Re: Arsenal London

                            Cini mi se da nam se blizi Samba. Covek ima skoro 2 metra i 100 kila................ :fc-[

                            Comment


                            • Re: Arsenal London

                              [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg223347#msg223347 date=1294335047]
                              Cini mi se da nam se blizi Samba. Covek ima skoro 2 metra i 100 kila................ :fc-[
                              [/quote]
                              Jos ako zna da izuva iz kopacki i deli batine mesarskim timovima poput Stoke City-ja, Birmingema,...
                              onda je dobrodosao, treba nam jedan igrac koji ce podsecati na captain Tony-ja, dosta sa sminkerima i ficfiricima, treba nam kasapin u odbrani!

                              Comment


                              • Re: Arsenal London

                                [quote author=trlababalan link=topic=2670.msg223352#msg223352 date=1294335408]
                                [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg223347#msg223347 date=1294335047]
                                Cini mi se da nam se blizi Samba. Covek ima skoro 2 metra i 100 kila................ :fc-[
                                [/quote]
                                Jos ako zna da izuva iz kopacki i deli batine mesarskim timovima poput Stoke City-ja, Birmingema,...
                                onda je dobrodosao, treba nam jedan igrac koji ce podsecati na captain Tony-ja, dosta sa sminkerima i ficfiricima, treba nam kasapin u odbrani!
                                [/quote]



                                Ima covek pogled bas za to jos da nabaci koju kilu ^^
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X