Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by KERSDRS View Post
    Sad citam ko je dosao ko je otisao iz Arsenala i mogu napisati samo jedno. Mali klub. Bas mali.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Najnovije informacije do kraja prelaznogg roka Arsen Venger je sveo na sledecih pet igraca od kojih se veruje da troje sada treba da dodju cabaye,wan der wiel,dempsey,mbiwa,fabregas,inace ako veeras u kupu kralja ne bude fabregasa gotovo potvrdjeno da dolazi arsenal

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Nismo gledali istog igraca,nije to taj Cabaye...
        Ma Akane, Cabaye je odlican igrac, ja to ne sporim, ali je on box-to-box veznjak. Zar nama stvarno treba igrac na toj poziciji pored Arteta-e i Jacka koji se vraca?
        A to da igra zadnjeg veznog je nesto sto bi bio najgluplji izbor. Kakav je to zadnji vezni od 1.74m?
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Mozda nas Wenger iznenadi pa dovede i cabaya i m'vilu to bi bio posao prijelaznog
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by KERSDRS View Post
            Sad citam ko je dosao ko je otisao iz Arsenala i mogu napisati samo jedno. Mali klub. Bas mali.
            Taj mali klub je 15 godina zaredom u grupnoj fazi lige prvaka, cak uz prodaje kljucnih igraca...

            Za tvoj koment imam samo ovo
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Pravi igrac je Cabaye,iskreno svaka cast Wilsheru-u ali je upitno koliko se mozete trenutno osloniti na njega.Arteta gusi igru u pojedinim momentima i Wenger to vidi,protiv Sunderland-a svaku loptu dao pored sebe igracu ili iza sebe,a Arsenal-u treba neko drugaciji,e Cabaye je upravo taj

              Ma opet kako god pogledas,napadac je to sto fali
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Evo, da dodje Cabaye, nama opet nedostaje igrac koji ce da pokrije zadnju liniju, da bude ispred njih i da ih "stiti". Nema nista od toga da to bude Diaby, i njega vuce da krene napred, a i od stakla je. Arteta je siguran igrac, dodaje prvom do sebe, tako uvek igra. Sad sam trazio, Cabaye ima 72kg. Pa zamisli kad na njega krene Yaya Toure. Nece da ga dribla, samo ce da ga preskoci.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Ja nesto i nisam vidio da ga preskacu kad sam ga gledao,a ako su ti parametar visina i tezina za tu poziciju,onda evo

                  http://pesstatsdatabase.com/viewtopic.php?f=187&t=3895
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ben Smith ‏@BenSmithBBC
                    Talks between Walcott and Wenger today ended with #AFC resolved not to sell the player this window. Contract still not signed.
                    Ben Smith ‏@BenSmithBBC
                    Talks between Wenger & Walcott described as amicable and there's now a commitment and hope a new deal will be signed at #AFC
                    Pouzdan izvor.. Walcott ostaje
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ok, ne sporim da to nije presudno, ali licno volim jace igrace na toj poziciji ,zilave, koje ne mozes da dobijes obicnim remplovanjem...
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Kod zadnjeg veznog je sve u pozicioniranju i kretanju.. Makelele je to strasno radio kao i viera...ako ti citas igru strasno onda mos ti imat i 20kg nece tebe niko proc lako
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Kod zadnjeg veznog je sve u pozicioniranju i kretanju.. Makelele je to strasno radio kao i viera...ako ti citas igru strasno onda mos ti imat i 20kg nece tebe niko proc lako
                          To je sva poenta ova price,Barry i Rodgwell su dvije mrcine pa ne mogu da se sastave...

                          Zato ce Javi Martinez da bude najbolji na svijetu na toj poziciji
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Da da, Martinez ce da bude strasan.. Mene samo interesuje da li ce se ovi nasi ponasat isto ko Bayern nakon sto otplate stadion? Ljudi identifikuju sta im fale i plate to.. al otplatili su Alianz arenu pa mogu
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Da da, Martinez ce da bude strasan.. Mene samo interesuje da li ce se ovi nasi ponasat isto ko Bayern nakon sto otplate stadion? Ljudi identifikuju sta im fale i plate to.. al otplatili su Alianz arenu pa mogu
                              Nisu jos uvijek to otplatili,valjda jos 2-3 godine imaju,neki dan sam gledao intervju cini mi se sa Hoenes-om
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Prodali smo ime stadiona, pravimo profit na prodaji, i opet nista. Jel neko barata ekonomijom da malo dublje istrazi tu temu?
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X