Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Tacno ih pobiti sve ako Cabaye-a plate 15 miliona funti, sve lincovati, more mars!
    Sta fali Kabaju ?? Pa lik kida, pravi onaj BTB vezni igrac, koji vama treba... Zasto mislis da je M'Vila toliko bolji od njega ??
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Treba klasicni zadnji vezni, ne patuljak koji igra na poziciji Arteta-e. Cabaye je dobar, ali ne moze on da igra, a da Diaby bude na klupi i da Arteta ne igra. Nije bolji igrac od Arteta-e.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Cabaye je odlican al arteta je bolji... Nama treba neko ko m'vila oj wengeru sjedo magare pocni slusat navijace
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Sta fali Kabaju ?? Pa lik kida, pravi onaj BTB vezni igrac, koji vama treba... Zasto mislis da je M'Vila toliko bolji od njega ??
          Odlican igrac, to niko ne spori, ali tu je Arteta, vraca se Jack. Sta ce nam? Mi trazimo DM, kostolomca!
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • a sta mislite o ovome ja gotivim Afelaja...

            http://sport.blic.rs/Fudbal/Svetski-...ovici-u-Moskvi

            Comment


            • Ben Fairthorne ‏@BFairthorne
              Obviously getting lot of questions re M'Vila. Told by agent it was done deal and heard nothing since to suggest otherwise.
              Ben Fairthorne ‏@BFairthorne
              To be clear in my last tweet I was not referring to the agent of M'Vila (who I don't know) but an agent with several players at #ArsenaI
              Ajmo Arseneee mackooo zavrsi ovo jos veceras da se idem napit negdje
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Je l' pouzdan ovaj lik?
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Mislim da jeste pouzdan ipak bavi se samo vjestima za totenhem i arsenal i dosta je stvari proslo sto je izjavio, bar se nadam da sad ne grijesi
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Cekaj, obradujte me, M'VIlin agent bio i pregovarao s nasim, preneo SkySportsTV, to tacno ili ne?!
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Za sky nemam pojma, al puno je price oko totenhema i arsenala.. uglavnom izgleda m'vila izabrao arsenal, a bbc kaze daj totenhem samo poslao ponudu
                      Last edited by maliajnstajn; 28-08-12, 01:12.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ajnstajn, odakle ti to? Koji twitterasi su to preneli?
                        Inace, jel se zna nesto za jebenog Cabaye-a?
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Pogledaj gore par postova imas izvor twiterasa koji je to prenio, al puno sukoba misljenja.. pojma nemam sta se desava i ubi me ovo, ako ode u spurse ima da se udaram.. Za Cabaya je tiho sve.. Zasad klasicne spekulacije za Arsenal, povezuju nas sa svakim jebenim igracem na svijetu

                          Ovo ce biti pretesko, jos 3 dana i 22 sata do kraja prelaznog, ja samo imam ovih par nepotvrdjenih info al nista za sad sigurno.. Jebiga oslonit se jedino da ce biti brzo sklapanje ugovora do kraja
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Sad sam prelistao ludnicu od prosle godine na forumu, i mislim da ce biti jednako zabavno pratiti nasu temu i ovog prelaznog.
                            Nekako mi Mbiwa, M'Vila i Cabaye deluju kao najcesce spominjani i realni. Ne znam kog mozemo dovesti iz Nemacke, jel se zna nesto o tome?
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • http://sulia.com/channel/arsenal-fc/...-629c62844115/

                              Boze dragi imal kraja spekulacijama

                              Spominje se schweini al to je 1 naprema 10 milijardi

                              Ovaj sulia site ima ove rankove i sto je visociji rank to vise povjerenja ima pisac..
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Sulia ima odlicne izvore, sve zadnje vesti koje je davala joj se poklapaju sa dogadjajima koji su usledili, mozda ovde ima necega...
                                Izmedju Rangela i Mbiwe, ne sumnjam da cemo dovesti Rangela, jer bi nas kostao manje, a to je Wengeru svetinja.
                                Ajnstajn, nista konkretno iz Nemacke?
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X