Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam nekad mislio da ce Mexes biti najbolji stoper na svijetu jer ima sve sto je potrebno za to.Ono sto je problem kod njega je kontinuitet,uvijek mu se omakne neka kardinalna greska,ali nekad umije da odigra perfektno,bez ikakve greske,samo sto moras uvijek da strepis...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Mexes bi svakako uletio tu da pojaca klupu,bolje da je on zamjena nego mrtvi Djuru,jos kad tome dodamo da ce se samo zamjenit Bentner i on dobijamo win win situaciju za Arsenal.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Ajde Nuri, brze to malo.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          Jedan od tih klubova je Juventus, a oni nisu mogli da daju 30 miliona evra za van Persija.
          Posto na transfermarketu trenutno Arsenal ima najvise sansi, interesuje me koji je taj drugi klub.
          Celzi?Totenhem?Siti?

          Jedino mislim da im Ljorentea moze preoteti rivali iz lige, ne vidim ni jedan scenario gde bi Ljorente Seriju A pre PL.
          A mislim da bu sumu platili samo Celzi ili Siti.Ili u nekom ludom scenariju Real, a pritom da proda Iguaina.
          Ma daj, zar stvarno verujes u onaj procenat na TM, pa mi smo imali 80% za Sahina, a Arsenal 30% i gde je zavrsio momak ?? Juve je vec nudio 18m, ovi su to glat odbili. Kad sam pominjao ta dva tima mislio sam na finansije, PSG i Siti naravno. Ne vidim nijedan drugi klub koji je dovoljno lud da plati ove pare koje Bilbao trazi, nisu normalni Baskijci bre. Nece ni Celzi to da plati, oni jure Kavanija izgleda koji kosta slicne pare, a bolji je napadac 100%.

          Srijandeep Das ‏@jeremy_LFC
          Fazeli arrives at Madrid to negotiate Sahin's loan from Real Madrid. Marca insisted #LFC made a last push last night.
          Fazeli ugovora poslednje detalje sa Realom, za par sati bi oficijalno trebalo da se ozvanici.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ko je Fazeli?
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • I gdje ide Sahin sad?
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                Ko je Fazeli?
                Sahinov agent valjda
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Originally posted by Ves View Post
                  I gdje ide Sahin sad?
                  Ni meni nije jasno. Freshko?
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Sahinov agent, sta ste se usrali...

                    D ‏@AFCAMDEN
                    Just been informed that a deal has now been finalised & Nuri Sahin is now expected to report to the Arsenal training ground after 4pm. #AFC
                    Deal je gotov, strpite se malo...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Freshko, 'ajde sad da mi isto to nadjes za M'Vilu.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Freshko, 'ajde sad da mi isto to nadjes za M'Vilu.


                        I meni isto
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Blic je objavio da igraci Arsenala traze pojacanja od Wengera.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Mnogo ste zahtevni bre... Nista o M'Vili za sada..
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • http://www.caughtoffside.com/2012/08...d-not-arsenal/

                              Ima li ovde istine?
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Ma daj, zar stvarno verujes u onaj procenat na TM, pa mi smo imali 80% za Sahina, a Arsenal 30% i gde je zavrsio momak ?? Juve je vec nudio 18m, ovi su to glat odbili. Kad sam pominjao ta dva tima mislio sam na finansije, PSG i Siti naravno. Ne vidim nijedan drugi klub koji je dovoljno lud da plati ove pare koje Bilbao trazi, nisu normalni Baskijci bre. Nece ni Celzi to da plati, oni jure Kavanija izgleda koji kosta slicne pare, a bolji je napadac 100%.
                                To sa Sahinom sto su uradili je jedna od njihovih retkih gresaka.Ja se na taj nacin informisem za transfere u Bundesligi i te informacije prenosim.Kako kad da pogledam da vidim koji su izvori.Uglavnom su pouzdani imali su tacne procene, mada to je pre svega nemacki sajt.Meni licno, sve sto predje preko 40% prelazi u ozbiljniju fazu, a cim se spomenulo da Bilbao trazi 36 miliona evra, njihove sanse su se smanjile.Ja licno mislim da za tu cenu nece biti prodat i da ce da ga prodaju ispod 30 miliona evra.Sada treba videti sta ce se desiti sa drugim napadacima i koji timovi ce njega juriti do poslednjeg dana.

                                Mozda i Totenhemu nece smetati da te pare traze za Ljorentea, posto su pre godinu-dve ponudili 40 miliona i Bilbao ih je tada odbio.

                                Sta bi ja bez google translate posto ne znam svapski?

                                Comment

                                Working...
                                X