Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, ja sad kao treba da se buedjujem, epilog je jedino vazan.
    @Bosh, fotka je fotosop.
    Wado, kad ces u Nis?
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Dogovoricemo se, vidis da ovo ne lici na Wenger-a, mnogo para trosi.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • On za sada i dalje posluje u plusu.Ako dovede ovu dvojicu bice u blagom minusu.

        Kad bi se doveo i Ljorente bio bi to najskuplji prelazni rok u istoriji Arsenala i nadmasili bi proslogodisnji rekord od 64 miliona evra.
        Za sada stoje na skromnoj cifri od 43 miliona evra.

        Comment


        • Ma kakav Llorente, traze 36m, bolje Kavanija juriti... Sahin i M'Vila za sada sigurni deal-ovi...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Freshko, mislis da Yann dolazi?
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
              Freshko, mislis da Yann dolazi?
              Football Agent ‏@agent_153
              Rumours that #afc have bid for #mvila are utter rubbish. #afc have only shown a slight interest in the player. No formal conact yet


              Izgleda da niste prisli igracu, ali svi bruje da on odlazi, plus, da napomenem ponovo, tim skauta LFC-a je bio na utakmici. Ne znam sta da mislim majke mi, vesti se menjaju iz sekunde u sekundu.

              Takodje:

              Football Agent ‏@agent_153
              #afc placed a higher bid than #efc for #mirallas, although #mirallas turned down #afc for more playing time at #efc
              I Mirralas je bio u opciji, ali vas je odbio iako ste ponudili vecu platu, jer bi vise igrao u Evertonu. Cenim ovakve igrace koji biraju pre igranje od velike plate...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Postovanje Mirallasu.
                Mislim da je Sahin izvesna stvar, a ovo oko M'Vile, deluje mi da je dosta posla pred nama ako planiramo da ga dovedemo.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Da treba da ulozim pare na ove glasine, igrao bih samo da Sahin dolazi. Kao sto neko rece, sa sve trojicom, Arsenal bi bio konkurentan za osvajanje PL i u ocima protivnika. To se dugo nije desilo! Licno sam zadovoljan ako dodju Sahin i M'vila, ili samo M'vila!
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Ne verujem u price o Llorenteu, imamo igraca istog profila u napadu, jeste dobar, ali nije neko kog bi Wenger doveo. Ako dodju Sahin i M'Vila, to je zaista ozbiljna ekipa.
                    Freshko, najazurniji si oko Sahina, jel stvarno imamo klauzulu da ga kupimo po smesnoj ceni od 8m?
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Sta ce vam Llorente ljudi ?

                      Imate Girouda , a mislim da njih dvojica ne bi mogli igrati zajedno , pogotovo ako dodju Nuri i Yann , nema ko na klupu iz veze
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Ne verujem u price o Llorenteu, imamo igraca istog profila u napadu, jeste dobar, ali nije neko kog bi Wenger doveo. Ako dodju Sahin i M'Vila, to je zaista ozbiljna ekipa.
                        Freshko, najazurniji si oko Sahina, jel stvarno imamo klauzulu da ga kupimo po smesnoj ceni od 8m?
                        Sto se tice prica oko Llorentea,, smesne su zaista, jer momak zeli da ide, ali Bilbao trazi 36m, znam samo dva tima koja ce to da plate, a vi niste medju njima.

                        A Sahin je 100% done deal, svi tako pricaju, naime, prica ide da ga je agent ubedio da ide kod vas, pre svega zbog LS, ali i zbog procenta koji agent dobija(veci je nego da je presao u LFC). Sto se tice te klauzule, za sada, samo kruze price da je otkupna cena na leto 8m. Moje misljenje jeste da je to laz. Premalo je to, slozice se svi ovde samnom. I ne bi sad ja vas da plasim, ali isto je bilo i sa nama, 100% deal gotov, i onda je Wenger uleteo. Hocu da kazem, ovi nasi jadnici se i dalje bore za njega, Marca je objavila.

                        Za M'Vilu, vec sam okacio, i zaista nemam ni najmanje naznake gde bi mogao zavrsiti, s obzirom na tu glasinu da su nasi bili na tekmi Bordo-Ren, daje mi neku nadu da bi mogao taj i kod nas da zavrsi, ali msm da su sanse male.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Mirror objavio da Spursi hoce Chamakha na pozajmicu...
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Sto se tice prica oko Llorentea,, smesne su zaista, jer momak zeli da ide, ali Bilbao trazi 36m, znam samo dva tima koja ce to da plate, a vi niste medju njima.
                            Jedan od tih klubova je Juventus, a oni nisu mogli da daju 30 miliona evra za van Persija.
                            Posto na transfermarketu trenutno Arsenal ima najvise sansi, interesuje me koji je taj drugi klub.
                            Celzi?Totenhem?Siti?

                            Jedino mislim da im Ljorentea moze preoteti rivali iz lige, ne vidim ni jedan scenario gde bi Ljorente Seriju A pre PL.
                            A mislim da bu sumu platili samo Celzi ili Siti.Ili u nekom ludom scenariju Real, a pritom da proda Iguaina.

                            Comment


                            • "We are looking to bring one more midfielder in of course, and maybe one defender as well because we still feel we are short in some positions."
                              Wenger danas izjavio za Arsenal.com
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Eto mexes i sahin. I ako ga prevrne pa poludi i m'vila.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X