Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Posto ce se vratiti Sagna brzo, nema smisla, jer ni jedan iole ozbiljan bek nece da bude na klupi jbg. Yennaris ne moze biti losiji od Jenkinson-a nikako.
    Yennarisa su gurnuli na DM/MC jos prosle godine a lik ceo zivot igrao RB
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ja se pitam zasto onaj balvan od jenkinsona igra, treba yenarisa stavit, em momak zna sta s loptom em zna braniti go


      Covjek nije nijednom pogrijesio kad je rekao sta se desava s transferima.. prvi je bubnuo za Cazorlu i potvrdjeno je da je bio upravu


      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • RMC Sport kaze da Sahin ide u Arsenal, portal je inace pouzdan.;)
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Jedna francuska tv je prenjela da je wenger skoro zavrsio posao za sahina, m'vilu i llorentea. Ako je istina i oni potpisu za arsenal, imat cemo najperspektivniju ekipu u ligi
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Jedna francuska tv je prenjela da je wenger skoro zavrsio posao za sahina, m'vilu i llorentea. Ako je istina i oni potpisu za arsenal, imat cemo najperspektivniju ekipu u ligi
            E, jasta ce. -_-
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Jedna francuska tv je prenjela da je wenger skoro zavrsio posao za sahina, m'vilu i llorentea. Ako je istina i oni potpisu za arsenal, imat cemo najperspektivniju ekipu u ligi
              Onda ispade da Arsenal ima slozeniji tim i od Sitija sa ovim transferima brate. Ako dodje jedan od trojice, mozete da slavite. A ako dovedete svu trojicu, postajete automatski kandidat za titulu.
              sigpic

              Comment


              • Ako Arsenal nikoga ne dovede do kraja prelaznog roka, crno im se pise. Ni 5-ti nece biti. Ne mozes ti sa Podolskijem imati pobednicki mentalitet i goleadu na svakom mecu. A upravo je to krasilo Arsenal godinma, sposobnost da postignu gol na svakoj tekmi nebitno ko je protivnik. Pravili su nizove konstatno kad su u pitanu postignuti golovi na uzastopnim utakmicama

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Ako Arsenal nikoga ne dovede do kraja prelaznog roka, crno im se pise. Ni 5-ti nece biti. Ne mozes ti sa Podolskijem imati pobednicki mentalitet i goleadu na svakom mecu. A upravo je to krasilo Arsenal godinma, sposobnost da postignu gol na svakoj tekmi nebitno ko je protivnik. Pravili su nizove konstatno kad su u pitanu postignuti golovi na uzastopnim utakmicama
                  U prvih 5 mozemo biti sa ovim timom. Tottenhem i Liverpool ne verujem da mogu iznad nas, dok ce Newcastle biti jako nezgodan ako im ostanu svi na broju.
                  A par pojacanja pod hitno moramo dovesti. . Da sam na Wengerovom mestu doveo bih i napadaca jos jednog posto Podolski nije klasican.
                  Prica se da bi sutra M'Villa i Sahin trebali da potpisu, sad ne znam koliko je to istina(nesto i ne verujem u to).
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Negde sam citao da Sahin i M'Vila dolaze, i da su im vec odredjeni brojevi (13 i 17). Ne verujem nesto u to, iako se nadam da ce M'Vila nekim cudom doci.
                    Sto se tice odlaska Songa, @AFCAMDEN
                    Alex Song is gone, good. The man has been a poison around the training ground lately. Stevie Bould nearly took his head off in Cologne.
                    Verujem da je ovo tacno, i ako jeste, bolje sto je otisao. Uostalom, on nije radio svoj osnovni zadatak, stitio odbranu, a protivnicke napade je "kvario" na nekom prosecnom nivou. Imao je sjajne asistencije, ali mi prosle sezone nismo imali pravog playmakera, a sad je tu Santi. Nama sad treba jedna stena da bude klasican DM, ne da asistira i da krece napred.

                    EDIT: Jamie Sanderson ‏@YoungGunsBlog

                    As per tweet yesterday, I'm told Arsenal back talking to Nuri Sahin. Are hopeful he'll come. A DM also in pipeline but not close.

                    Utvrdili smo da je lik pouzdan, nadam se da nece da nas izneveri.
                    Last edited by Wilshere_10; 19-08-12, 10:08.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Ja nesto ne verujem da ce Arsenal dovesti Ljorentea.Jos od Hozea Antonija Rejesa nisu dali preko 20 miliona evra.
                      Svakako bi Ljorenteu bolje igra engleska liga nego Serija A.Ovde se barem vidi da Spanci nemaju problema kod privikavanja i cini mi se da ce uskoro krenuti oni da dominiraju PL.
                      Mada ne znam da li se jos neko sem Juventusa interesuje za Ljorentea.
                      A verujem da ce sigurno dovesti Sahina ili M'Vilu, a realno je da dovedu i obojicu nakon sto je Song otisao.

                      Gde ce Bendtner otici?

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post

                        Gde ce Bendtner otici?
                        Nije sala, najozbiljnije interesovanje je pokazao AC Milan.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Ja se samo bojim da nam Bendtner ne ostane pa da ga jos gledamo u toku sezone u Arsenalovom dresu.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Zanima me sta mislite o nasoj odbrani juce. Meni se cini da ih je Bould sjajno trenirao da su svi, kao celina, mnogo napredovali. Sigurni su, ne panice, i bez problema vracaju loptu u nas posed.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                              Zanima me sta mislite o nasoj odbrani juce. Meni se cini da ih je Bould sjajno trenirao da su svi, kao celina, mnogo napredovali. Sigurni su, ne panice, i bez problema vracaju loptu u nas posed.
                              Sanderlend osim one prve sanse na pocetku nije imao nista. Samo jedna sansa, sto je odlicno, ali to nije zbog dobre odbrane vec zbog bunkera kojim su se branili sa 8 igraca. Sesenjon ili Meklin su sami bili uvijek i tesko se moze sto uraditi 1 na 4 ili 2 na 4. Ne moze se jos reci da se odbrana Arsenala popravila u odnosu na proslu sezonu jer Sanderlendovi napadaci nisu bili pravi test za odbranu.
                              sigpic

                              Comment




                              • Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X