Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 3-1, strelci Theo, Diaby i Giroud.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=635675
      kakva je ovo klupost sto se prica za Theo

      Comment


      • Teoriju zasnivaju na tome sto je Wenger rekao da ako ima igraca u poslednjoj godini ugovora, postoje 2 varijante. Da ga drzi na silu do kraja ugovora u klubu, ili da ga proda, sto je uradio s RvP-om. Theo hoce da ostane, ali su mu potrazivanja za platu nerealna. Sto se mene tice, on ostaje, prilicno sam siguran.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • pa koliko platu trazi?

          Comment


          • Spominje se cifra od 100k nedeljno, Wenger je spreman da ide oko 70k. Nije sigurno, ne drzi me za rec.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Walcot sad ima 60k sedmicno. Bice mu ponudjeno 90k sedmicno plus bonusi.. danas necu nista da predvidjam. Samo cu eci sa srecom i da pobjede
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ne bi mi smetalo da Walcott ode, lako bih podneo. Mogu se naci i bolja krila od Walcotta.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Mogu, ali sumnjam da bi Wenger doveo zamenu.
                  "Just today we have six or seven midfielders available, plus Wilshere and Frimpong who are coming back. Diaby is available again, Arteta, Cazorla, Ramsey, and Oxlade-Chamberlain now plays central midfield. This is an area where we have much more freedom to make decisions."
                  Pogledajte deo za Ox-a, izgleda da ce stvarno preci u sredinu.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • On je meni ko stvoren za sredine. Mal a dobro gradjen. Ima sutinu i puno je lakse sutat iz sredine kad dolazis, nego kad s krila ulazis.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                      3-1, strelci Theo, Diaby i Giroud.
                      Od svih igraca, ti nadjes Diaby-a da da gol? Really?

                      4-1, Santi, Giruod 2x i Poldi.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        On je meni ko stvoren za sredine. Mal a dobro gradjen. Ima sutinu i puno je lakse sutat iz sredine kad dolazis, nego kad s krila ulazis.
                        Ima ovo smisla,ali ga jebe pas igra,nije ga Wenger jos uvijek naucio,pregled igre moras da imas na ovoj poziciji jer si na direktnom udaru,krila se uvijek mogu malo sakriti,na ovoj poziciji ne mozes...

                        @Wada,Santi ce jednu iz slobodnjaka sa 25 metara,siguran sam
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Od svih igraca, ti nadjes Diaby-a da da gol? Really?

                          4-1, Santi, Giruod 2x i Poldi.
                          Gde je Ramsey u celoj ovoj prici ?
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Ne moze Ox u sredini sada nikako jer decko carini loptu. Da ima pas, ima, pokazao je to onom asistencijom za RVP-a protiv Junajteda prvenstveno a imao je jos dobrih pasova. Talentovaniji i kompletniji igrac od Volkota u svakom slucaju, sa Sterlingom bi za koju godinu mogao da cini strasan tandem krila u reprezentaciji + Selvi, Vilsir, Dzos, Staridz, Morgan, Fil, Velbek... Generalno talentovana generacija, mada meni licno ni blizu one jedine sa Stivom, Beksom, Polom, Lampsom i ostalima koja je mozda mogla nesto i da osvoji ali ispadose 2 puta na penale od Portugala, nikad nisu znali da sutiraju. No to je vec neka druga tema, da ne idem u off.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Topdzija View Post
                              Gde je Ramsey u celoj ovoj prici ?
                              On ce asistirati, ipak ne zelimo da umre jos koja poznata licnost ili fudbaler.

                              @AK

                              Nego sta brate, zbog njega ce Arsenal biti ponovo opasan iz prekida.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Zanima me vase misljenje o Filipu Mexesu? Sve vise se spominje trampa sa Bentnerom.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X