Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nesto sto najvise mrzim je kad legenda kluba predje u suparnicki tim, nema nista gore od toga. Rekao sam vec da je otisao u bilo koji klub van Engleske da bih prihvatio njegov odlazak nekako, ali sad ga mrzim kao sto bi trebalo i svi navijaci Arsenala. I Anri koji mi je omiljeni igrac je presao u Barsu, pa ga i dalje volim kao rodjenog brata! Ma neka se spale svi dresovi od te dzukele, neka gori u paklu!



    "Objavljem rat protiv Van Persija. Nema povlačenja, nema predaje. Holandski magarac nije pokazao ni poštovanje ni lojalnost. Žao mi je, ali ne mogu da poštujem kapetana koji napušta stabilan brod", napisao je Ebue na Tviteru.

    "Šef (Venger) je ponovo to uradio ponovo. Prodao je gotovog igrača za odličan novac. Veliki ekonomista. Robin van Persi više nikada neće biti isti. Venger je pametan, zna da će Van Persi igrati dobro još jednu sezonu, a naredne tri će provesti povređen. Fergi je budala", zaključio je Ebue.

    Comment


    • To sto neki spaljuju je prije svega dres Arsenala...

      Comment


      • Pa i nije RVP legenda kluba.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          To sto neki spaljuju je prije svega dres Arsenala...
          Ako je ovo prozivka nasih navijaca, seti se da su ovo radili vasi i Cityjevi navijaci sa Tevezom (i onaj deo oko bacanja u onaj kamion za smece). Da, slazem se da je glupo, prvo je grb na grudima, a onda ime na ledjima, ali su Englezi cudan narod...
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Ne vidim sto se dize tolika frka. RVP je ranije nekim recima najavio odlazak zbog vecih ambicija drugih klubova a legenda kluba ne moze biti igrac koji ima jednu ipo sezonu na nivou.
            sigpic

            Comment


            • Ne vidim ni ja. Prosli su i veci od njega kroz Arsenal, pa se ovo nije dogadjalo. To sto je otisao bas u Untied, savrseno mi se jebe, on nije deo Arsenala i to je kraj.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Ma nije prozivka,nego sam htio da istaknem glupost tih ljudi.Svako ko uradi nesto slicno je budala.

                Comment


                • Sta me briga gde je otisao ? Ispao je govno to stoji ali Venger je izvukao pare i to jako dobre. Nije RVP vise mlad. Njemu predstoji mozda jos jedna dobra sezona i to je to. Dok te pare koje je Venger uzeo mogu da se potrose na dobar nacin.
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Mene brine sto se ni sa kim ne povezujemo... Nadam se da Profa "kuva" nesto u tisini, dok svi pricaju Robinovom transferu, mada ne verujem.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Ja verujem da ce Ljorente kod nas... Ne znam zasto ali mislim da su jako dobre sanse da dodje. Taman te pare koje je Venger uzeo se traze za Ljorentea...
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • Da, sigurno ce Wenger da odvali 25m za Llorente-a. Mi treba da pevamo ako nam dodje M'Vila, ili neki drugi zadnji vezni.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Lose sam se izrazio, jer sam opet bio besan. Nije legenda, ali je tom coveku klub dao sve, trpeo ga godinama dok je bio povredjivan i napravio igracinu od njega. A on ovako da vrati. Jednostavno on sa takvim statusom ne ide uopste da predje u Man Utd. A od Ljorentea nema nista naravno, sam Venger je izjavio da je doveo Podloskog i Zirua zbog toga sto je strahovao da RVP odlazi. Eventualno ako neko dodje na sredini terena, a moguce da je ovaj tim sto imamo sad konacan izbor.

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            To sto neki spaljuju je prije svega dres Arsenala...
                            Pa sta onda? Zasto da ga ne zapale? Da nece mozda s tim dresom na utakmici? Ili da ga obuku i placu sto je otisao, pa da mole da se vrati? On je izdajica i tu je kraj price!

                            Comment


                            • Originally posted by Skrillex View Post
                              Pa sta onda? Zasto da ga ne zapale? Da nece mozda s tim dresom na utakmici? Ili da ga obuku i placu sto je otisao, pa da mole da se vrati? On je izdajica i tu je kraj price!
                              Zato sto je to dres ARSENALA! Ako su vec htjeli iskazati proteste, mogli su lijepo izrezati ime necastivog sa dresa ili nesto slicno, a ne javno ga spaljivati kompletnog, sve sa grbom!
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Za mene je svako ko zapali dres kluba za koji navija,koji voli jedna velika budala...glume ludilo.Neko normalan to nikad ne bi uradio.Zato ne sacuvati taj dres kao uspomenu na neki period zivota?Tamo za nekih 30-ak godina se sjetiti nekih stvari kad ga nadjes u nekoj kutiji sa starim stvarima.

                                Comment

                                Working...
                                X