Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Zato sto je svestan da su vece mogucnosti da ostane u Arsenalu. Ako ode u Liverpul, vrlo verovatno da ce se vratiti u Real.
    Zbog cega vece mogucnosti ?? Ako nema opcije za otkup ugovora na leto, on se vraca u Real kako god okrenes, ako ima, oba kluba mogu da ga dovedu za stalno. Kratko i jednostavno...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Wengeru sad trk po M'Vilu

      Comment


      • http://walex.tumblr.com/post/2950519...rom-epl-shirts

        Evo za one koji hoce da skinu Robinovo ime s dresa, greh je paliti dres kluba za koji navijas.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Originally posted by Ves View Post
          Otišli su: Šamak, Benajun, Almunija, Park, Djuru, Diabi, Denilson, Bentner, Vela, Aršavin i Rvp.
          Došli su: Podolski, Mvila, Ljorente i Giroud.
          Ponovo se igra 4-4-2 formacija
          Tim izgleda ovako:

          ...................Ščezni......................
          Sanja....Kosijelni...Vermalen.....Santos
          Wolkot.....Song.....Wilšer.....Čembrlejn
          ....................Podolski..................
          ..............Ljorente........................
          Klupa: Manone, Dženkinson, Mertesaker, Gibs, Mvila, Mijači, Giroud.
          : D
          10.06. komentar postavljen. Jos nije kasno za Mvilu i Ljorentea!
          edit: ovo je moja ekipa sa PESa.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Originally posted by Ves View Post
            10.06. komentar postavljen. Jos nije kasno za Mvilu i Ljorentea!
            edit: ovo je moja ekipa sa PESa.
            Samo sto ce ovdje sigurno Santi da igra...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Exclusive to Telefoot, Arsene Wenger admits his sadness at having to let go of Robin Van Persie over Manchester United and abroad. Wenger: "I would rather sell Van Persie to PSG"
              Realno, prodati ga rivalu, stvarno je haos, potpuno razumem Wengera, i eto izgleda da se i PSZ interesovao.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Samo sto ce ovdje sigurno Santi da igra...
                Tada nisam znao ni da postoji igrac sa tim imenom. Ali, slazem se. I vjerovatno nece igrati u ovoj formaciji...
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Doveden kao klinac iz Fejnorda, kao veliki talenat i planiran kao dugoročna zamena za Bergkampa. Na internetu slike klinca u Arsenalovom dresu, zidovi oblepljeni posterima Anrija, Piresa, Rokastla, Brejdija itd. Svi znamo koliko je bio povređivan, u prvih 7 godina samo jednom je imao preko 20 startova u sezoni. Na početku njegove sedme sezone prelazi na broj 10 koji nose vođe, najbolji igrači. "Probudio se" u drugoj polusezoni2010/11 i počeo da rešeta protivničke preže. Stalno ga prate izjave o ljubavi prema klubu, kako voli Arsenal i kako želi da tu ostane i osvaja trofeje. Prethodnu sezonu je pokidao, dao 30 ligaških golova, u nekim trenucima sam vukao klub napred. Kada je dobio nagradu za najboljeg igrača i strelca Premijer lige zahvalio se saigračima i poželeo da sa njima osvoji neki grupni trofej, govoreći da mu lični ne znače puno. Navijači su ga voleli i pratili kroz celu karijeru, i dok je sedeo na tribinama povređen, vukući platu ni za šta, a i kada je bio na terenu i postizao golove. Venger je verovao u njega, imao strpljenja sa problematičnom naravi jednog deteta i stalnim dugoročnim povredama. Posle svega ovoga, kada ga je Arsenal prihvatio u svoju porodicu, kada je on postao jedan od glava te porodice... on odluči da ode u Mančester Junajted. Najodvratniji klub na planeti. Jedini klub koji ima više trofeja PL od Arsenala. Klub koji su Pires, Parlor, Adams, Vinterburn, Dikson, Vijera mrzeli iz sve duše. Nema potrebe da kažem da su ti ljudi mnogo veće zvezda od njega, pa sve i da je ostao tu. Svojim činom pljunuo je na sve Tobdžije, na istoriju i ugled kluba koji mu je dao sve i koji je tvrdio da voli. Što se mene tiče RvP je mrtav. Želim mu slomljene obe noge u duelu sa nekim divljakom iz Vest Hema, što pre to bolje.
                  Skinuto sa neta
                  СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                  Comment


                  • zdravo svima velii sam navijac arsenal i nadam se da cemo osvojiti premier ligu ove sezone

                    Comment


                    • Originally posted by Cale View Post
                      zdravo svima velii sam navijac arsenal i nadam se da cemo osvojiti premier ligu ove sezone
                      Dobrodosao! Sto se nadanja tice, i ja se nadam. Red bi bio. Zadnjih godina cistimo ekipu od neproduktivnih igraca tipa: Nasri, Klisi, Rvp, Fabregas.... i pritom zadrzavamo one na kojima se temelji igra Arsenala, kao sto su: Skilaci, Dijabi, Bentner, pa donedavno i Almunija, ali nismo mogli oduprijeti se ponudi Watforda! Nego, jos jednom, dobro ti nama dosao! ;)
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Originally posted by Cale View Post
                        zdravo svima velii sam navijac arsenal i nadam se da cemo osvojiti premier ligu ove sezone
                        Dobrodosao ! Fan si pravog kluba !
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Dobrodosao! Nadam se da ces biti aktivan, i da ces doprineti kvalitetu diskusije.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by Cale View Post
                            zdravo svima velii sam navijac arsenal i nadam se da cemo osvojiti premier ligu ove sezone
                            dobrodosao ti nama

                            Comment


                            • http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...za-Van-Persija

                              znam da je svima prekrdasilo ali evo Wengerovog misljenja o Ljorenteu...

                              Comment


                              • Joj upucat cu nekoga radi ovih transfer speoulacija. Mrzim prelazni rok,samo se nasekiram svaki jebeni put. Van persiu sretno da nista ne osvoji sem onih 45 miliona funti sjedeci na klupi. Sada ce da se vidi wengerova magija prodaje igraca u pravo vrijeme. Pokazat ce se koliki prosjek od igraca bez wengera i arsenala. Pokazalo se na euru pokazat ce se i sad.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X