Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako nisu kada su uzeli 28 miliona za igraca koji je u zadnjoj godini ugovora?

    Skrillex druze, jeste RVP odlican igrac, ali nemoj da ocajavas, nije on citav Arsenal. Dosli su jako kvalitetni igraci, kao sto svi i ja vidim Giroud-a kao odlicnog napadaca, kako se covek samo krece, meni fascinantno.

    Jedan vezni i ekipa je kompletna.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ne trebate puno da tugujete

      Zadnja godina ugovora , preko 20 miliona , ne znam koliko tacno , a ima 29 godina covjek ..

      Plus , stigao je Giroud , a za pare od RVP-a mozete dovesti jos 2 veoma dobra igraca , tako da nema problema
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Ne ocajavajte ljudi sta vam je , Arsenal je bio u vrhu Engleske i posle odlaska Anrija pa Fabregasa pa evo sad Persija , ako neko zna da to dovede u red onda je Venger. Sta ste ocekivali od Persija ?Cim je rekao da nece produziti bila je jasna stvar da ce otici , pa nisu ni u Arsenalu ludi da ga ostave jos jednu sezonu i nista ne uzmu na njemu , doduse skoro pa nista nisu ni uzeli ;)
        Da je ostao jos jednu sezonu, ne verujem ni da bi otisao negde sledecu, jer bi prevalio 30tu, a i verovatno ne bi imao idealnu sezonu kao proslu. Potpisao bi novi ugovor i to je to. Plus bi imali veoma jak tim, sa mnogo vecim sansama da nesto osvojimo nego sto smo imali u prethodnoj sezoni. A i kakav je to nacin da se stalno prodaju najbolji igraci, tako cemo osvojiti titulu za 15 godina ako nas usere.

        Comment


        • Nemojte ocajavati. Dijelom vas i razumijem jer vam sve najbolje odlazi u grad Manchester ali konkretno u ovom slucaju nadjena je odlicna zamjena za RVP-a. Giroud je neko gladan dokazivanja i zeljan igranja u timu kao sto je Arsenal. Pred njim je jos nekoliko sezona u ovom klubu. Doveden je odlicni Cazorla, a ako se dovede i M'Villa to ce biti vrlo kvalitetan tim. Bicete jaci nego prosle sezone, valjda je to svima jasno. Prosto je nemoguce da RVP ponovi onakvu sezonu a United je dao fine pare za njega i sada se mozete okrenuti dovodjenju onih igraca za koje Wenger smatra da su neophodni.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Sada kada je on otisao, jasno je zbog cega je Giroud doveden, i bilo mi je nelogicno da on bude zamena, jer je fenomenalan napadac, jedan od retkih koji ima sjajnu brzinu i pokretljivost za svoju visinu, uz to i odlicnu tehniku.

            Ne treba zaliti za njim, da on ima 25-26god pa da placete, ali mislim da on jos jednu sezonu moze dati neki max, posle toga tesko, jos od stakla...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Sta mislite hoce li dovesti Wenger sad nekog da bude zamena Giroudu ili ce ostaviti Parka i Chamakha ?
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • OCEMO M'VILU

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  Sta mislite hoce li dovesti Wenger sad nekog da bude zamena Giroudu ili ce ostaviti Parka i Chamakha ?
                  Vec se spominje Llorente,koliko je to tacno ne znam,ali njemu ugovor istice,a odbija da potpise novi...Juventus i Arsenal su u opciji,mada mislim da je bi on vise volio u PL
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ljorente je proslu sezonu kidao tako ne bi bila losa solucija

                    Comment


                    • Ja bas i nisam nesto za dovodjenje Llorentea. . Ne znam zasto, mislim da se ne bi uklopio.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Zasto to mislis,jak igrac fizicki,odlicno se gradi,fantastican u igri glavom i pokretljiv je

                        Samo se sjetite dominacije nad stoperima Utd-a,Jones nije duel dobio s njim kako treba
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Wengeru pod hitno si seo na biciklo i ne vracaj se dok ne dovedes M'Vilu
                          RvP sretno ti bilo

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Kako nisu kada su uzeli 28 miliona za igraca koji je u zadnjoj godini ugovora?

                            Skrillex druze, jeste RVP odlican igrac, ali nemoj da ocajavas, nije on citav Arsenal. Dosli su jako kvalitetni igraci, kao sto svi i ja vidim Giroud-a kao odlicnog napadaca, kako se covek samo krece, meni fascinantno.

                            Jedan vezni i ekipa je kompletna.
                            Znam brate, ali ne mogu vise ovakve stvari da prihvatim. Arsenal je ipak jedan od najvecih klubova kome prioritet treba da bude titula, a realno nam uvek malo fali da dodjemo do nje. Najveci klubovi se vode politikom da zadrze sjajne igrace i dovedu jos takvih. A mi upravo suprotno radimo, samo nas odrzava to u vrhu sto imamo vrhunskog trenera koji zna da pronadje i uigra mlade igrace, a kasnije stvori vrhunske od istih. Da navijam za Everton, uopste se ne bih nervirao, jer ipak se zna sudbina pojedinca koji "odskoci" od ostalih. Ali Arsenalu toliko malo nedostaje da ostvari nesto u sezoni, taman toliko sto se rasproda najbolje od te sezone. Jesmo mi doveli zamene, ali zamislite da je on ostao i da se dovede M'Vila, pa imali bi tim boli glava. Ovako, dok radimo po ovom principu, ocekuje nas opet plasman od drugog do cetvrtog mesta u ligi i cetvrtfinale LS. Pa posle neko neka mi kaze da se ne nerviram, nemoguce je.
                            Last edited by Skrillex; 15-08-12, 20:38.

                            Comment


                            • A jbg brate, za RVP-a se nije ni pricalo u jacim klubovima do prosle sezone, jer je povredjen skoro svake bio. Niko ne moze garantovati da ce igrati kao prosle sezone, u sta ja licno ne verujem, tako da mozda i ne ispadne tako lose. Treba malo sacekati, jer je tim jako kvalitetan u ovom trenutku, dosta kvalitetnih igraca, a Giroud mi se cini kao idealan napadac za sistem koji forsira Arsenal. Videcemo kako ce se snaci.

                              A, da je Wilshere igrao, bio bi on najbolji igrac Arsenala.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by Skrillex View Post
                                Znam brate, ali ne mogu vise ovakve stvarti da prihvatim. Arsenal je ipak jedan od najvecih klubova kome prioritet treba da bude titula, a realno nam uvek malo fali da dodjemo do nje. Najveci klubovi se vode politikom da zadrze sjajne igrace i dovedu jos takvih. A mi upravo suprotno radimo, samo nas odrzava to u vrhu sto imamo vrhunskog trenera koji zna da pronadje i uigra mlade igrace, a kasnije stvori vrhunske od istih. Da navijam za Everton, uopste se ne bih nervirao, jer ipak se zna sudbina pojedinca koji "odskoci" od ostalih. Ali Arsenalu toliko malo nedostaje da ostvari nesto u sezoni, taman toliko sto se rasproda najbolje od te sezone. Jesmo mi doveli zamene, ali zamislite da je on ostao i da se dovede M'Vila, pa imali bi tim boli glava. Ovako, dok radimo po ovom principu, ocekuje nas opet plasman od drugog do cetvrtog mesta u ligi i cetvrtfinale LS. Pa posle neko neka mi kaze da se ne nerviram, nemoguce je.
                                prijatelju baci mozak na otavu samo kad smo se trsili znas vec koga a jeste da nam je bio zaista glavni igrac,a za ovu sezonu samo zelim da nas mimoidju povrede i sam rezultat ce doci veruj mi ;)

                                Comment

                                Working...
                                X