Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alex Song has insisted he is happy at Arsenal amid claims he could be set to leave the club.

    "I am not going to lie if I said there is no interest but I am at Arsenal and I am happy at Arsenal," he told Sky Sports.

    "Barcelona are the best team in the world, and speculation will always continue until the window closes."

    Song is now considering his options, but it is understood he would like to talk with Arsenal about an extension before he would look to leave.
    INTERESTING
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      120 vrijedi.
      Kaze navijac chelsea, kluba koji je dao 50 miliona za igraca koji je u prvoj sezoni dao ispod 10 golova za klub
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Rekao si mi nesto sto ne znam. Fabregas kada je kidao, nije vrijedio vise od €35-40m za koliko ste ga i prodali. Ovaj sada Fabregas je sjenka onog od nekada i nema te logike po kojoj on moze vrijediti 60m. Iniesta doktor za njega i on toliko trenutno vrijedi, Cesca nema vise.

        Kad Theo Walcott napreduje, vrijedice 50m.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Sta s njim da pricas,samara se s nekim terminima i navodi gdje bi Theo mogao napredovati a ne spominje koristenje lijeve noge i centarsut,ali crosing,pirsing i to treba da popravi...ljudi malo igraju menadzer,citaju clanke iz novina(britanski su onako upecatljivi) i evo svi strucnjaci na kraju...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ne zelim se raspravljati sa navijacima kluba koji zavisi od ruskog magnanta, posebno ne o CIJENA igraca, jer koliko se ja sjecam taj isti klub je nudio 40 miliona za jednog modrica koji je SJENKA JEDNOG FABREGASA !!!!
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Sta s njim da pricas,samara se s nekim terminima i navodi gdje bi Theo mogao napredovati a ne spominje koristenje lijeve noge i centarsut,ali crosing,pirsing i to treba da popravi...ljudi malo igraju menadzer,citaju clanke iz novina(britanski su onako upecatljivi) i evo svi strucnjaci na kraju...
              Ocekujem uskoro jedan Youtube uredak od doticnog clana u kojem on ispred kamere sumira utiske i igru pojedinog igraca.

              "ajnstajne" - kvaris ljudima temu, zagadio si je glupostima.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Ne zelim se raspravljati sa navijacima kluba koji zavisi od ruskog magnanta, posebno ne o CIJENA igraca, jer koliko se ja sjecam taj isti klub je nudio 40 miliona za jednog modrica koji je SJENKA JEDNOG FABREGASA !!!!
                Pocinjes opasno da me smaras,vidim da te ni ovdje nesto ne "obozavaju".MI(svi ovdje koji navijamo za timove iz Engleske) se poprilicno dobro slazemo i diskutujemo,ti pocinjes to da mi kvaris,ako tako nastavis neces jos dugo
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • http://www.arsenal.com/news/news-arc...ason-long-loan
                  Srecno!
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Prenos Arsenal-Sunderland na SK 3, a na SK Prime Fulham-Norwich.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                      Prenos Arsenal-Sunderland na SK 3, a na SK Prime Fulham-Norwich.
                      LOL LOL LOL

                      moram gledati u digtalnom signalu umjesto u HD ako ne bude na Premier League HD kanalu Boze boze, tim koji je 3. zavrsio ne moze da bude ni na jednom od 4 SK HD kanala
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • treba to sve po kratkom postupku

                        Comment


                        • Nema frke dok je tu internet. Ja znam da cu gledati na netu Arsenal, a prebacivacu na tv-u na Liverpool - WBA(obican SK) i West Ham - Aston Villa(ovo prenose na SK+).
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Hvala ti Boze pa vidim da je ove godine cak i bolja ekipa... Moze da ide RVP ako zeli. Iskreno dosta mi je vise te price. Ide vamo ide tamo... Neka ide vise. A ako oce da ostane neka ostane. Samo neka se odluci. Imamo dobre igrace i mislim da ce Arsenal biti dobar ove godine .
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • Originally posted by Bonomo View Post
                              Hvala ti Boze pa vidim da je ove godine cak i bolja ekipa... Moze da ide RVP ako zeli. Iskreno dosta mi je vise te price. Ide vamo ide tamo... Neka ide vise. A ako oce da ostane neka ostane. Samo neka se odluci. Imamo dobre igrace i mislim da ce Arsenal biti dobar ove godine .
                              Halo vratio si se iz Londona, imal slika Emiratesa ???
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Zadnji put kad je London ugostio olimpiske igre 1948 Arsenal je osvojio ligu.
                                Zadnji put kad je Arsenal igrao prvo kolo protiv Sunderlanda osvojio je ligu.

                                Ne znam koliko su tacne ove informacije, ali ukoliko jesu...
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X