Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Arsenal London

    Problem Arsenala je losa fizicka sprema,kondicioni treneri ne rade svoj posao,ne mogu svi igraci da budu skloni povredama(Persi je sklon recimo).
    Povredjena tri golman to nema nigdje,a ovaj mali sto je juce branio treba ostati da brani ima vise samopouzdanja i sigurnosti od Almunije,a posebno Fabianskog.
    Onda Fabregas i Persi polu spremni(vracaju se poslije povrede),a na ovoj utakmici povredi se Vilksir i Samak(na kraju meca),slaba fizicka sprema.
    Iznenadjen sam da Robin Van Persi ima 27.godina,covjek nije uspio da pokaze svoj raskosni talenat,a vec ulazi u ozbiljne godine,sve radi povreda.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Re: Arsenal London

      [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg213909#msg213909 date=1292283556]
      Jbg, moramo ovo da zaboravimo, operemo stoke sa nekom finom gol razlikom i nadamo se pobedi celsija protiv ovih, a za dve nedelje nek nam je bog u pomoci #%d* #%d* #%d*
      [/quote]


      U nedelju ce prvi put u istoriji crveni deo Londona navijati za plavce $#^%RT

      Comment


      • Re: Arsenal London

        Navijacemo za nase komsije iz Londona. Bar ja.
        Da nauce pameti MU, vreme je za prvi poraz u PL.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Re: Arsenal London

          Navijamo mada bice tesko pogotovo sa ovakvim Chelzijem nije MU nesto ali Chelzi je u gorem stanju

          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Re: Arsenal London

            Opet na barsu!!! :fc-[ :fc-[ :fc-[ :fc-[ :fc-[ :fc-[ :fc-[

            Comment


            • Re: Arsenal London

              Do k***a znas da sam znao da cemo na njih -.- $JS}| &*(@W6 +-*^%* #%d*
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Re: Arsenal London

                Sada smo tek jaci, od januara 2011 godine imacemo i malog nindzu u timu, 18 dete iz Japana!
                Nama ne trebaju vise deca, nama treba cestit stoper, golman, defensive midfielder, napadac koji zna da da gol i treneri koji znaju da spreme ekipu, a ne da se igraci vuku po bolnici pola sezone. Plus sto jedino West Ham ima vise poraza od nas kod kuce(4), a mi prodajemo bodove kod kuce(srecni i da ne kazem us..ni preokret jevrejcica, al ko nam je kriv sto ih nismo dotukli u prvom poluvremenu, pa jos srecnija i usr..nija pobeda Newcastle-a sa jednim sutom u okvir gola(koliko su dobar tim dokazuje smena trenera, a jos ni polusezona nije gotova) i jedino zasluzeno smo izgubili od WBA, plus strasni Tomas Rosicky i promasen penal protiv Sunderlanda, pa umesto 2-0 da vodimo, mi izvukli samo bod!Do kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkk!

                Comment


                • Re: Arsenal London

                  [quote author=trlababalan link=topic=2670.msg216081#msg216081 date=1292749212]
                  Sada smo tek jaci, od januara 2011 godine imacemo i malog nindzu u timu, 18 dete iz Japana!
                  Nama ne trebaju vise deca, nama treba cestit stoper, golman, defensive midfielder, napadac koji zna da da gol i treneri koji znaju da spreme ekipu, a ne da se igraci vuku po bolnici pola sezone. Plus sto jedino West Ham ima vise poraza od nas kod kuce(4), a mi prodajemo bodove kod kuce(srecni i da ne kazem us..ni preokret jevrejcica, al ko nam je kriv sto ih nismo dotukli u prvom poluvremenu, pa jos srecnija i usr..nija pobeda Newcastle-a sa jednim sutom u okvir gola(koliko su dobar tim dokazuje smena trenera, a jos ni polusezona nije gotova) i jedino zasluzeno smo izgubili od WBA, plus strasni Tomas Rosicky i promasen penal protiv Sunderlanda, pa umesto 2-0 da vodimo, mi izvukli samo bod!Do kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkk!
                  [/quote]
                  Dok nema pritiska na trenera nece biti ni trofeja ja to znam i svi znamo ali sta da radis Wenger im pravi pare tako da i ne pomisljaju da mu daju otkaz a trofej ako ubodemo kup to nam je ....
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Re: Arsenal London

                    Nisam navijac topnika ali imam simpatije prema njima posto igraju odlicno ,ne trose puno ali ovo sa povredama je stvarno fenomen,pa svake sezone ista prica uvijek fali po nekoliko standardnih igraca pa koliko su se puta ozljedjivali van persi,fabregas,nasri o rosickom da i ne pricam.da nema tih cestih povreda arsenal bi ubjedljivo prvi bio.Samo moraju i da poprave igru u napadu pa svi ko da hoce da usetaju sa loptom u gol,treba vise pucat a ne komplikovat a to arsenal cesto radi pa rezultati ne budu bas ocekivani.sad su sazreli i vrijeme je da naprave nesto veliko jer odavno nisu nista osvojili.

                    Comment


                    • Re: Arsenal London

                      [color=rgb(100, 105, 110)]RIO MIJASI STIZE U JANUARU

                      [/color]


                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Re: Arsenal London


                        +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*
                        "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                        Comment


                        • Re: Arsenal London

                          [color=rgb(100, 100, 100)]Ne menjamo politiku[/color]
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Re: Arsenal London

                            [color=rgb(100, 100, 100)]Usmanov zeli jos akcija[/color]
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Re: Arsenal London


                              Venger ne iskljucuje pojacanja u januaru


                              [/color]
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Re: Arsenal London


                                Emirates Stadium
                                Sudija:Mark Clattenburg

                                Arsenal: Fabianski, Szczesny, Clichy, Squillaci, Koscielny, Sagna, Nasri, Fabregas, Wilshere, Song, Walcott, van Persie, Chamakh, Arshavin, Vela, Rosicky, Djourou, Denilson.
                                Chelsea: Cech, Turnbull, Bosingwa, Hilario, Ivanovic, Ferreira, Cole, Terry, Essien, Lampard, Mikel, Ramires, McEachran, Malouda, Kalou, Drogba, Anelka, Bruma, Sturridge, Kakuta, Van Aanholt.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X