Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cazorla deo ekipe koja je otputovala za Nemacku na tekmu sa Koln-om, koja je u nedelju. BBC objavio da ce danas transfer biti ozvanicen, jer je Malaga krenula da prodaje igrace (Rondon u Rubin). Takodje, radi se na pozajmici Sahin-a. Wado, nemoj da me razocara Mou.
    Last edited by Wilshere_10; 07-08-12, 02:21.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • http://www.arsenal.com/news/news-arc...-santi-cazorla

      NAS JE, KONACNO!!!
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Jos kada bi kojim slucajem stigli i Sahin i W.d.Weil ne bi bili ni malo naivna ekipa.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Ma jebes Wan der Wiela, samo jos jedan DM, to mi je vazno, posle toga krecemo da dominiramo.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_19 View Post
            Ma jebes Wan der Wiela, samo jos jedan DM, to mi je vazno, posle toga krecemo da dominiramo.
            Ali ne zaboravi kako smo skloni povredama i kiksevima. Kad vec nismo uspeli Verthrongena nek dovedu eto v.d.Weila.
            Eto ocekujem jos 2 pojacanja do kraja prelaznog roka(odbrambenog i DM-a), a sad vec verujem da ce i Robin ostati i produziti ugovor na jos 2 godine.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Je l' ono Santi dosao za €16m?

              Fina ekipica ce ovo biti.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Mumi, lagacu te za tacnu cifru, ali se to najcesce spominje kao iznos.
                Ja ne vidim potrebu za bilo kojim pojacanjima osim zadnjeg veznog, Coquelin moze pokriti desnog beka kad Sagna ne igra. Sad imamo 3 stopera koji mogu da se rotiraju bez problema +Bartley, ako ne ode na pozajmicu + Song koji moze da pokrije ako bude morao.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Zašto zadnji vezni ako Song ostaje? Frimpong, Kokelan?
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Verovatno zbog toga sto Wenger,kako se pisalo pred prelazni rok,zeli da neke meceve naredne sezone pocne sa 2 zadnja vezna,tj. Songom i jednim pravim zadnjim veznim,jer ovako nema dovoljno opcija za tu poziciju.A i pored toga,mislim da ni Kokelan,koji me je dosta razocarao u Aziji,a ni Frimpong trenutno nisu dovoljno dobri za Arsenal.

                    Comment


                    • Hoce Wenger kreativnog zadnjeg veznog,a treba jedan takav pored Song-a,Sahin idealan za to...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Upravo to sto kaze Akan, hoce tog deep lying playmaker-a, a Sahin ce biti tu i da pokrije Artetu, u toj box-to-box ulozi koja nam je bila mnogo znacajna prosle sezone. @Ves, treba nam zadnji vezni da odmah udje u prvi tim. Ni Coquelin ni Frimpong nisu momci koji to sad mogu da urade, a SOng ostavlja previse prostora kad krene napred, i odbrana nam ostaje suplja.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • http://www.arsenal.com/news/news-arc...icture-special

                          Osim fotografija novajlija u timu, najvise je Robinovih! I on mu dodje kao novajlija, s obzirom na okolnosti... :P
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Originally posted by Ves View Post
                            http://www.arsenal.com/news/news-arc...icture-special

                            Osim fotografija novajlija u timu, najvise je Robinovih! I on mu dodje kao novajlija, s obzirom na okolnosti... :P
                            Robin nasmejan na skoro svakoj slici. Ja sam ubedjen jos vise da ce on ostati.
                            U nedelju u 17h je prenos Koln - Arsenal na Sport Klubu.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Ovde nesto ne valja.Previse stvari ide kako treba,nista se lose nije desilo...ne svidja mi se to.

                              Uskoro ocekujem talas uzasnih vesti,tipa-Wengeru je receno da mu je ostalo 2 nedelje zivota,pa je zato potrosio ceo transfer budzet koji je spremao za period do sezone 2023/24 za mesec dana.Song je potpisao za barsu,Van Persi za Junajted.Jack Wheelchair,zbog povrede,ostavlja profesionalan fudbal i odlazi u Seriu A.Volkot produzuje ugovor.

                              Inace,kad smo vec kod Songa,Barsini igraci su poceli da ga javno hvale,a svi znamo sta to znaci...

                              Comment


                              • Today it is the turn of Andres Iniesta, who is sure that Song would fit easily into the Barca midfield. He said: “I know Song from seeing him play, and from playing against him,” .

                                “Technically he is a very good player and is also very strong physically too.

                                A da vam jebem ja malo mater cigansku?
                                Nema vecih smradova u svetu fudbala, gade mi se. I dovesce ga na kraju, ne sumnjam u to. I mi necemo dovesti M'Vilu kao zamenu, ni u to ne sumnjam. Ovo do sad je za jednog navijaca Arsenala previse dobro da bi bilo istinito... Sad kola krecu nizbrdo.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X