Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jamie Sanderson @YoungGunsBlogNuri Şahin back in the Madrid squad and heading to America with them today. #THFC keen on him. Arsenal deny loan move.
    Sid Lowe tells talkSPORT that Arsenal are close to sign both Nuri Sahin and Santi Cazorla.

    Sid Lowe lives in Madrid and writes a weekly column for guardian.co.uk. He also writes regularly for the Guardian, World Soccer, FourFourTwo, and the Telegraph. He works as a commentator and panelist for Spanish, Asian and US television and has acted as translator for David Beckham, Michael Owen, and Thomas Gravesen.

    Ne znam koji su ovo likovi, i ne znam sta je tacno, cisto da prenesem.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Arsenal XI: Szczesny, Djourou (c), Miquel, Eastmond, Gibbs, Diaby, Coquelin, Oxlade-Chamberlain, Walcott, Ryo, Chamakh.

      Substitutes: Fabianski, Mannone, Yennaris, Jenkinson, Vermaelen, Bartley, Arteta, Song, Santos, Aneke, Eisfeld, Gervinho, Afobe.


      Sastav za danasnji mec protiv Kitchea. Ocekujem pobedu uz dobru igru. Odmah u prvom sastavu i Theo,Ryo i Ox. Bolje nije moglo.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Jebem ti odbranu, jel cemo ikad nauciti da igramo odbranu na nivou kluba iz PL?
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • al nas guze.

          Comment


          • opet smijesno iako vise trce nego protiv citya... walcott odlicno se krece ali passing je los bio... afobe jebota stativa :S.. a i sudija malo cudan kriteriji ima za obije ekipe u nekim situacijama ciste faulove ne sudi, a drugim sudi apsurdne situacije.. dobro nije ovo lose. pa cak i izgubili ovo je samo za nabijanje fitnesa
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Nije lose.. Ovaj Eisfeld ce da bude prstrasan, ja bi ga cak i u prvi tim uvrstio bar da trenira sa njima. Sve u svemu drugo poluvrijeme su jos jace krenuli.. Walcott i podolski ce imat strasnu suradnju i jos ako Persie ostane ufff to ce biti strasno
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Gervinho mi je bio najbolji danas, Walcott takodje dosta trcao, dao gol. Afobe po meni previse promasuje, jednostavno ga nece gol. Chamakh ce se tesko izboriti za prvu postavu, nikako nije igrao na ovoj turneji.
                Jenkinson bio bolji protiv Citya.
                Ja i dalje mislim da trebamo dovesti nekog u odbranu.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • http://www.mirror.co.uk/sport/footba...-wants-1186630
                  Nije neki izvor, al' bi ovo bilo odlicno. Bolton je uvek odlicno "vracao" igrace maticnim klubovima, a Afobe se odlicno krece, vrlo dobro barata loptom za svoju gradju, ali je los realizator. To se moze ispraviti, i treba da ide na pozajmicu, napredovace sigurno.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                    http://www.mirror.co.uk/sport/footba...-wants-1186630
                    Nije neki izvor, al' bi ovo bilo odlicno. Bolton je uvek odlicno "vracao" igrace maticnim klubovima, a Afobe se odlicno krece, vrlo dobro barata loptom za svoju gradju, ali je los realizator. To se moze ispraviti, i treba da ide na pozajmicu, napredovace sigurno.
                    I Wilshere i Stturidge su bili na pozajmici u Boltonu pa su naredne sezone pokidali. Videcemo sad sta ce Ryo(znate da je i on bio prosle sezone u Boltonu).
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Ryo bi, sto se mene tice, ponovo trebao na pozajmicu, ali da ima prostora da bude prvotimac. U Bolton-u nije bio prvi izbor, cini mi se da su Eagles i Davies bili pre njega. Levo krilo pokrivaju Podolski i Gervinho, koji je pokidao na pripremama i ozbiljno se nametnuo za status prvotimca. Videcemo kako ce da "odgovori" Podolski.

                      EDIT: Bendtner, Squillaci and Park will be on their way to go somewhere,' said Wenger on Sunday.
                      'Arshavin, it depends. We have to sit together and talks. He could still have a future at the club.

                      Ako se sve ovo obistini, odlicno cemo ocistiti visak igraca u klubu i osloboditi plate, koje su prilicno visoke za Arsenalov sistem zarada.
                      Last edited by Wilshere_10; 30-07-12, 01:18.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Citam danas i juce po medijima da ce Giroud i Podolski propustiti sam pocetak sezone(ne znam tacno zbog cega). Tako da ukoliko RvP napusti klub, ostaje nam samo Chamakh kao najistureniji za taj mec sa Sunderlandom i eventualno u 2. kolu sa Stokeom. Bice gadno i ove sezone, ako AW na vreme ne reaguje. .
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Mah, ja ocekujem da se prica oko Robina okonca ove ili iduce sedmice. Iskreno ne vjerujem da ce otici jer niko nece ponuditi ni priblizno 20 miliona a kamoli 30 koliko arsenal trazi.. Stoga ako Persie ostane u Arsenalu i arsenal pocne dobro sezonu oko januara bi mogao ocekviati i novi ugovor..
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Mah, ja ocekujem da se prica oko Robina okonca ove ili iduce sedmice. Iskreno ne vjerujem da ce otici jer niko nece ponuditi ni priblizno 20 miliona a kamoli 30 koliko arsenal trazi.. Stoga ako Persie ostane u Arsenalu i arsenal pocne dobro sezonu oko januara bi mogao ocekviati i novi ugovor..
                            Arsenal koliko ja znam trazi 25 miliona eura i mislim da ce on u Manchester,samo je pitanje koji...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Almunija u Watfordu! Šamak bi mogao u Bešiktaš! Odlaze Skilači i Park sigurno. Afobe mozda u Bolton na posudbu. Aršavin pregovara sa Wengerom oko moguceg ostanka. Cazorla, prica se, danas potpisuje- kao dio transfera pominje se i Bendtner!
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Prica se da se Cazorla dnas odraditi medicinske, a veceras ili sutra biti predstavljen.
                                Zenit poslao ponudu od 11.7m funti za M'Vilu. Ako ga ispustimo za tu sicu, Wenger mora da se izvadi nekim drugim zadnjim veznim. Treba nam DM da stiti odbranu, to nam je najvaznije.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X