Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wilshere_19 View Post
    Po Twitteru kruzi vest da smo sa Malagom dogovirli dolazak Cazorle za 15m funti. Zasto ne Moses, zasto Cazorla? Bice kao Reyes...
    Malaga za Cazorlu trazi mnogo vece pare, da budem precizniji, oko 40m. Tako da...
    I naravno, Cazorla je mnogo bolji igrac, daleko, Moses je za sada samo talenat koji moze biti pretvoren u nesto vece, veliki potencijal, ali za sada samo toliko. Uostalom, njih dvojica igraju na potpuno razlicitim pozicijama, te ne znam ni cemu poredjenje.;)
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Malaga je u nekim finansijskim problemima koje naftasi ne zele da pokriju,te bi oni,po nekim informacija sto se vrte po twitteru bili zadovoljni sa tih 15 milionchicha funtaca.

      I ja isto ocekujem da Mvila ipak potpise za nas,posto smo trenutno jedini klub koji se otvoreno interesuje za Francuza,a Ren ocajnicki zeli da ga utopi za neku ozbiljnu kesovinu

      Comment


      • Mislim da nista od M Villa-e ovo ljeto,ali sacekat cemo jos malo

        Arsenal manager Arsene Wenger has insisted he is not currently interested in signing Rennes midfielder Yann M'Vila. M'Vila, 22, has been strongly linked with a summer move to the Gunners but, with Wenger seemingly happy with his current options in midfield, a deal has so far failed to come to fruition.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • http://www.arsenalnews.co.uk/rvp-agr...l/link/648225/

          Comment


          • Nadam se da je istina,ali svi ovi ITK profili su njesra.

            @AK47
            Cenim da Wengercina samo zeli da mu smanji cenu,poznat je on stekaros.

            Comment


            • Originally posted by dart gunner View Post
              Malaga je u nekim finansijskim problemima koje naftasi ne zele da pokriju,te bi oni,po nekim informacija sto se vrte po twitteru bili zadovoljni sa tih 15 milionchicha funtaca.
              Tacno je, zajebavaju ih finansije, u dugovima su, moraju da prodaju neke igrace, posto vlasnici nece da daju pare za otplatu duga, cak je i upitno takmicenje u LS. Prvo je bilo tako kao sto si i naveo, bili bi zadovoljni sa 20m evra, ali onda su rekli da nece da ga prodaju za manje od 40m, da bi danas izjavili da ne zele da ih prodaju uopste, sto moze da znaci da su vlasnici resili da daju pare.

              Mislim da M'Vila dolazi kod vas, to sam rekao odavno, cenka se Wenger za njega, popustice Ren, jer im treba kinta, nemaju bas para u budzetu i pokusace od transfera Yanna da naprave ekipu, i da konkurisu za EL sledece godine.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Koscielny potpisao nov ugovor! Tako treba, Wengeru, tako treba! Valjda je ugovor do 2017.
                http://www.arsenal.com/news/news-arc...-term-contract
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Danas u 15:45h prenos na SK Malezija - Arsenal.
                  Jedva cekam, vec 2 meseca ih nisam video kako igraju.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Arsenal: Mannone, Jenkinson, Vermaelen (c), Djourou, Gibbs, Diaby, Arteta, Coquelin, Santos, Gervinho, Chamakh.

                    Sastav za Maleziju. Drago mi je da je Chamakh dobio priliku. Danas mi je zelja samo dobro da odigramo, rezultat nije bitan.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Utakmica za dizanje samopouzdanja.. Nadam se da ce chamakh dati go danas i da cu napokon vidjeti walcotta u ulozi centralnog napadaca u drugom poluvremenu
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Pobedili 2:1, bilo je gusto, Malezija je pruzila sjajan otpor. Andre Santos je svasta promasio,Afobe stativu pogodio. Zavrsnica nam je danas bila problem.
                        Inace golove su postigli Eisfeld i Aneke.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Onaj Santos uspe da se tokom svake letnje pauze podgoji jedno 10 kila.Onda udje u formu negde krajem septembra,smrsa do decembra,tu se povredi i tovi do mesec-dva pred kraj sezone,tu mu je vec ladovina,posto smo do tad vec ispali iz svih takmicenja.Ne znam kako li samo stane u ona njegova kolica.

                          Sto se tice utakmice,nista bolje nego sto sam ocekivao.Navijao sam da nas naguze 5-0 ne bi li Wenger pomislio da treba da kupimo jos 5-6 igraca.

                          Comment


                          • Originally posted by dart gunner View Post
                            Onaj Santos uspe da se tokom svake letnje pauze podgoji jedno 10 kila.Onda udje u formu negde krajem septembra,smrsa do decembra,tu se povredi i tovi do mesec-dva pred kraj sezone,tu mu je vec ladovina,posto smo do tad vec ispali iz svih takmicenja.Ne znam kako li samo stane u ona njegova kolica.

                            Sto se tice utakmice,nista bolje nego sto sam ocekivao.Navijao sam da nas naguze 5-0 ne bi li Wenger pomislio da treba da kupimo jos 5-6 igraca.
                            Ali kad pogledas u timu nije bilo dosta igraca. Nije bilo Sagne,Koscielnog,Mertesackera,Podolskog,Rosickog,G iruoda,Ramseya,Wilsherea,V.Persia. .
                            Slazem se da treba da dovede makar 3 igraca. Meni se jako svidelo kako je Yennaris odigrao na desnom beku, asistirao je Eisfeldu i mnogo je spretniji i bolji od Jenkinsona.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • yenaris je bio odlican ali je ispao bar 5 puta na kombinaciju ili dupli pas... definitivno za napada je stvoren, za obrane jos mora radit

                              ovo mi se danas svidja jer odlika velikih ekipa je da pobjedjuje i kada ne igraju dobro eisfield je strasan, cak sam negdje procitao da je bio bolji od gotzea, ali se povrijedio i gotze otisao u prvi tim a ovaj osto pozadi... sve u svemu nadam se da ce u prvi tim ili cak nek ga posalje u wigan ili tako nesto na pozajmicu da se celici u premier ligi
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X