Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arsenal Times @AFC_Times
    Yann M'vila will sign for Arsenal next Monday. Fee of 17 million and personal terms agreed. Medical next Monday after his holiday!
    Dace Bog. Ajnstajne, ako si za ovo u pravu, imas pivo od mene.
    Nikako mi se ne dopada ideja da nam dodje Dempsey, a ni Affellay. Ako trazimo krilnog igraca, posto spica necemo dovoditi, definitivno je najbolje resenje Victor Moses.
    Sto se tice Robinovog ugovora, sad ne mora da ga potpise, zabole me... Neka Walcott potpise, bilo bi super.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Hmm, navodno je Afellayev agent ponudio Afellaya arsenalu i interu za 6 miliona funti, pa cemo vidit...

      “I am dead excited - it is great to see the fans,” Walcott told Arsenal Player. “It means lot to them because they never really get to see us in person.

      “As players we get to see a different side to the game, seeing fans who may never be able to come to Emirates. It makes their dreams come true and that is what we want to do.

      “They love the Club so much, they love the players and they want to be close to us. They’re proper fans and all want the Club to do well. It is fantastic for us to see another side of it.”-Theo Walcott
      ne zvuci kao neko ko zeli da napusti klub
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Mladost i iskustvo Arsenala na sutrasnjem mini-turniru u kom osim nas ucestvuju domacin - Sautempton i Andrleht. Igra svako sa svakim 45 minuta.
        Za sada znamo da su u timu od 23 igraca: Samak, Zervinjo, Djuru, Santos, Kokelan, Gibs, Bartli, Manone, Lansburi, Ebisilio, Olson i Eisfeld. Ostatak ekipe popunice igraci iz rezervnog tima.

        http://www.arsenal.com/news/news-arc...r-memorial-cup

        Prenosa ocekivano nece biti.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Kyle Bartley, prosle sezone pozajmljen Rangers-u... Imam osecaj da ce biti strasan stoper!
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • + moze igrati na poziciji desnog beka. Promovisan u prvi tim. Nema pojacanja u zadnjem redu. Ne treba! Nema Ljorisa! Ne treba! Ako dodje Mvila- dobro dosao. Ako ne, mozemo i ovako! Ako ode Rvp- putuj igumane! Ako ne, dobro i jest'!
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Daily Mail (dobro, znam sta vam je u glavi cim cujete izvor, i meni je ) objavio da cemo pokusati da dovedemo Ganso-a. U svadji je sa upravom, jedini konkurent bi nam bio Internacional, a spominje se cifra od 16m funti.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Moze!
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Sportske.net su objavile da je Ganso na putu za London i da ce potpisati najverovatnije za Arsenal.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Ovo ce biti dobra sezona predosecam
                    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                    Comment


                    • Osvojismo ovaj neki kvazi-kup. Al, ako se po jutru....
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • sad vec prizeljkujem da persi ode

                        Comment


                        • Nije to kvazi kup, to je memorijalni kup posvecen Markusu Liberu koji je spasao Southampton od gasenja. Prosle godine su ucestvovali Werder i Atletik Bilbao (i Southampton, normalno) R.I.P., Markus!

                          Comment


                          • Cisto da se javim da sam ziv dosao sam kuci na dva dana sutra putujem nazad super sam se snasao cak sta vise bolje nego sto sam se nadao, vidim da drzite temu zivom svaka cast
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7...g9rqo1_400.gif

                              Izvinjavam se sto ovako kacim, ali drugacije ne mogu.
                              Realno, kup je bio smesan, ako se pogledaju protivnici. Ipak, ne smeta mi, svaki trofej je dobrodosao, makar bio i na pripremama.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Ovo moze da uradi i prosecan igrac iz Lige 2, ne znam u cemu je poenta?

                                A sto se tice izjave ''Realno, kup je bio smesan, ako se pogledaju protivnici'', sta reci a ne zaplakati. Prvo, Anderleht i Southampton su veliki klubovi sa ogromnom tradicijom. Drugo, koliko fudbalera koji su prosli fudbalsku akademiju Sautemptona igra ili je igralo u Arsenalu? To ne smeta? Da se razumemo, ovo ne pisem jer sam simpatizer Svetaca pa sam se kao nasao uvredjen tvojim izjavama. Pisem zato sto nije lepo spustati i potcenjivati i najmanji klub, a kamo li velika imena. Kup je bio memorijalnog i zabavnog tipa, igralo se po jedno poluvreme i svi su se lepo zabavili.

                                Comment

                                Working...
                                X