Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www1.skysports.com/football/n...-sign-new-deal

    Da ima jos bolju sezonu od prosle, da nam donese trofeje, da postigne vise golova od Henryja, opet ce ostati mali covek. Kreten, ako je tacno ovo sto prenosi Sky.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • ERROR
      Sorry the page that you are looking for does not exist.

      ako ti nije problem reci ukratko sta je rekao?

      cim se on toliko razmislja dal da ostane u arsenalu takav nam i ne treba. nece igrati srcem.jednostavno ga treba prodati za sto vece pare sad dok košta, i cao.

      Comment


      • I ja sam za to da se proda. Zasto Wenger ne bi pare od njega i Walcotta dao recimo za Hulka, e tad bi Arsenal svima pokazao da ima muda! Al nista od toga.

        Comment


        • Kembel u Betisu do kraja sezone!


          http://www.arsenal.com/news/news-arc...-betis-on-loan
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Giroud's French. Frimpong's Dench. Nasri's still on City's bench.
            @el hombre: Skinuli su vest sa sajta, izgleda da je corak. Nije on nista rekao, vec je Sky iz svojih izvora blizu kluba rekao da RvP moze da potpise, ali da pokusava da izvuce sto vecu platu. Nesto sto je Rooney radio u Unitedu pre dve sezone, ona prica da ce u City, pa je na kraju dobio 250k nedeljno.
            Od novijih transfera, bas nista vredno pomena... Povezuju nas sa zadnjim veznim Toulose-a, Etienne Capouet, kao alternativa M'Vili. Sto se mene tice, M'Vila je jos jedna lazna uzbuna, dodajem ga na listu sa Hazardom, Matom...
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment




            • Novi gostujuci dresovi.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Onoj na Szczesny e najdobar

                Comment


                • Totalno smo moderni, majke mi

                  Comment


                  • Daj Boze da napravimo par dobrih transfera i da se ekipa uigra i ja sam siguran da cemo imati odlicnu sezonu!
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • Golmanski je tesko djubre al zato od igraca zvizde koliko su dobri.

                      Comment


                      • Dobri su gostujuci, a golmanski manje vise. . Svidja se mojim nekim drugaricama Wojciehov dres. .
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Dresovi od igraca su prestrasni, golmanski je glupav al eto moze porci.. nadam se da ce ovi dresovi biti uspijesni jer ce ih naredne 2 godine nositi :P
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Gostujuce nose samo ove sezone.
                            Iskreno, svejedno mi je kakvi su nam dresovi, ako u njima osvojimo bilo koji trofej, neka svi nose ovaj Vojin u pink boji, nece mi smetati ni najmanje.
                            Nas glavni skaut, Gilles Grimandi, izjavio da je Giroud doveden kao zamena za RvP-a. Mozemo da se oprostimo i od Jovetica, i od Lewandovskog, i od Llorente-a...
                            Sto se tice M'Vile, ciji me transfer opasno smara, nista novo se ne cuje.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                              Gostujuce nose samo ove sezone.
                              Iskreno, svejedno mi je kakvi su nam dresovi, ako u njima osvojimo bilo koji trofej, neka svi nose ovaj Vojin u pink boji, nece mi smetati ni najmanje.
                              Nas glavni skaut, Gilles Grimandi, izjavio da je Giroud doveden kao zamena za RvP-a. Mozemo da se oprostimo i od Jovetica, i od Lewandovskog, i od Llorente-a...
                              Sto se tice M'Vile, ciji me transfer opasno smara, nista novo se ne cuje.
                              Ne valja ti izvor, Giroud je doveden kao predostroznost ako Persie ode, sto je mnogo bolje nego prosle sezone kada je bilo na vrat na nos rebuildanje tima nakon fabregasa i nasria.. ocito nece biti vise napadackih pojacanja, mislim i sam da je dovoljno.. M'vila je trenutno na odmoru, par mojih izvora iz londona kaze da je dogovoreno sve i samo se ceka m'vila da dodje s odmora da prodje medicinski i potipise.. Sad ja ne znam koliko je ovo sigurno ali ovi izvori su pogodili podolskog i girouda..

                              Isti taj izvor kaze da ce sljedeca sedmica biti KLJUCNA za Arsenal ovog ljeta, jer se ocekuje da li persie potpisuje novi ugovor ili ne, da li walcott potpisuje novi ugovor ili ne, da li m'vila prelazi(dolazi s odmora u ponedjeljak i ocekuje se da dodje direktno u London) i takodjer u toku sljedece sedmice se ocekuje koga su odabrali izmedju afelaya i demseya(kome ce slati ponudu, Fulhamu ili Barci)

                              EDIT:

                              Barca will be after koscielny, now they've made him their number 1 target to replace Puyol
                              CCC nek nadju drugi klub pa nek kupuju od njih :S
                              Last edited by maliajnstajn; 13-07-12, 15:11.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment




                              • Comment

                                Working...
                                X