Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Mislim,ali ne tvrdim,da je Anelka najvise placen,18 miliona funti,a otisao u Real za 28...


    Anelka je placen 500 hiljada funti i prodan za 23 miliona.. Wenger je od njegovog transfera napravio London Colney kupio Hernya, Piresa i Wiltorda
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Anelka je placen 500 hiljada funti i prodan za 23 miliona.. Wenger je od njegovog transfera napravio London Colney kupio Hernya, Piresa i Wiltorda
      U pravu si,pomijesao sam to...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Koliko kosta Verthongen,10-12 milki,jel tako?

        Doveo je onog Koscielny-og za te pare prosle godine i za slicne nezgrapnog Njemca...mogao je lijepo da upari njega i Veermalen-a,odlican stoperski par + bi imali i uigranost u repki,ma bombona.Nije malo platio ni Ox-a,mislim dobar je on,ali nije provjeren za te pare,pa je mogao dovesti Sahin-a za 12 miliona,pa Shaqiri 10,ma ima igraca,samo treba malo pogledati
        Pa jbg za Vertongena, Spursi su ga ugrabili, cuo sam da ce mu Lev ponuditi mnogo dobru platu, koju mozda ne bi dobio u Arsenalu. Ox je placen, i decko moze biti sjajan igrac, velika buducnost svakako. E sad, jbg Sahin, to je malo komplikovano, zar stvarno mislis da bi Nuri izabrao Arsenal pre Reala, tu Real nema konkurecniju, i verujem da isto ima platu koju ne bi imao kod ovih, Shaquirija je Bayern odavno "kaparisao".

        Ima igraca svakako, ali klasu da odma dovedu tesko, to jos nisam video od Wengera.

        Wada, 16m evra za Samira, to je oko 14m funti... Arsavin je i dalje najplaceniji sa 16,5m...
        Last edited by Freshman; 06-07-12, 21:17.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Pa pazi,ja samo navodim primjere,pa ovaj Cabaye 6 miliona,em on voli Francuze,ne vezem se za imena toliko,problem je sto je on uvijek znao za solidne pare dovesti igrace,ali u zadnje vrijeme sto se mene tice i ne pogadja bas...uvijek je bio ispred ostalih sto se toga tice,sada nekako kasni.Mene recimo cudi da on prije svih nije vidio Ozil-a,Sahin-a,Gotze-a,Reus-a,prije nego su oni postali klase,on je uvijek bio talentovan za to i to je ono sto je donosilo prevagu prije,sada nekako mu i ne ide bas...jer ovi "Njemci" i nisu navikli na velike plate,tako da to i nije neki izgovor,nisu samo dobri igraci iz Lige 1...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Moja zelja je Belhanda, ali to se vise pricalo sa strane, nista ozbiljno.
            Realno, Koscielny je bio truba prve sezone, ali je druge godine dominirao. Bio je podatak da je on covek koji je sprecio najvise 1-na-1 situacija, tj. zaustavio napad kao poslednji igrac odbrane. Wenger ima veliku manu da lako odustane od igraca. Tako je odustao od Hazarda, Mate, sad ce od M'Vile. Jednostavno, covek tesko pristaje na cenu iznad one koju je on zacrtao u glavi. A za Walcotta se lagano moze uzeti 20m, prvenstveno jer je Englez, i iz nekog razloga posstoje ljudi koji se odusevljavaju njegovom igrom.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Pa pazi,ja samo navodim primjere,pa ovaj Cabaye 6 miliona,em on voli Francuze,ne vezem se za imena toliko,problem je sto je on uvijek znao za solidne pare dovesti igrace,ali u zadnje vrijeme sto se mene tice i ne pogadja bas...uvijek je bio ispred ostalih sto se toga tice,sada nekako kasni.Mene recimo cudi da on prije svih nije vidio Ozil-a,Sahin-a,Gotze-a,Reus-a,prije nego su oni postali klase,on je uvijek bio talentovan za to i to je ono sto je donosilo prevagu prije,sada nekako mu i ne ide bas...jer ovi "Njemci" i nisu navikli na velike plate,tako da to i nije neki izgovor,nisu samo dobri igraci iz Lige 1...
              lijepo da si spomenuo ozila, goetza i reusa... Ozil je bio pred prelaskom u arsenal, tacnije Werder je prihvatio i ponudu Arsenala i ponudu Reala i bilo je na Mesutu da izabere i on je izabrao Real.. A zasto se desilo da ga je real uspio ugrabiti prije Arsena? Pa Svjetsko prvenstvo koje je odigra prestrasnoooo i zato je Real poslao ponudu.. Onda Goetze, momak za kojeg sam ja cuo u junu prosle godine kada sam saznao za interes Arsenala za njemackog wonderkinda i onda se pojavila hrpa ljudi oko tog transfera ali borusia je ustrajala i nije ga prodala.. CAK je izletjela info da je 2 dana prije kraja prijelaznog roka Wenger ponudio nekih 30 miliona za njega i borusia je odbila...

              Onda Mata :S najcudniji transfer u historiji ljudskog drustva.. wenger je imao sve gotovo na 22miliona i neko se izblebetao u medijima i Chelsea je uletio u trku i nestade mata :S Uzasno me nervira sto Wenger postaje glavni skaut svim klubovima sirom svijeta...
              Cak se i transfer Girouda mogao izjalovit da nije bilo top secret jer chelsea je takodjer bio u trci ali wenger je wenger
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                Moja zelja je Belhanda, ali to se vise pricalo sa strane, nista ozbiljno.
                Realno, Koscielny je bio truba prve sezone, ali je druge godine dominirao. Bio je podatak da je on covek koji je sprecio najvise 1-na-1 situacija, tj. zaustavio napad kao poslednji igrac odbrane. Wenger ima veliku manu da lako odustane od igraca. Tako je odustao od Hazarda, Mate, sad ce od M'Vile. Jednostavno, covek tesko pristaje na cenu iznad one koju je on zacrtao u glavi. A za Walcotta se lagano moze uzeti 20m, prvenstveno jer je Englez, i iz nekog razloga posstoje ljudi koji se odusevljavaju njegovom igrom.
                Nista od belhande, moja je zelja napisao sam gore (ne znam mu ni ime napamet) m'biwa, strasan defanzivac monpeljea... A sto se tice transfera m'ville navodno je postao arogantan prema treneru sto ga je izbacio iz igre protiv spanije, a wenger to ne zeli... wenger u svojih 16 godina tim je gradio na Timskom radu (tzv. Team Chemistry) i nikako to ne zeli da narusi a takav igrac bi to mogao, ali mlad je a strasan i to mi je krivo ako ga ne kupi
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Timski rad podrazumeva da cele sezone dajemo loptu RvP-u i molimo se da nesto napravi? Wenger je od genija postao ludak, koji na momente zablista u ocaju u koji je zapao. Ipak, bas takav covek moze da nas povadi. I lova koju bi dao Usmanov.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                    Timski rad podrazumeva da cele sezone dajemo loptu RvP-u i molimo se da nesto napravi? Wenger je od genija postao ludak, koji na momente zablista u ocaju u koji je zapao. Ipak, bas takav covek moze da nas povadi. I lova koju bi dao Usmanov.
                    Covjek skontao poentu,to je sve sto sam ja htio da kazem...islo je prije,sad slabije
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Nista lova ne znaci, vjeruj mi.. Arsenal mi je drazi jer se drzi ovog sistema da potrosi ono sto zaradi.. jer da postoji vise takvih ljudi, naglasavam LJUDI onda ne bi bio svijet u krzi jer evo jedan primjer: Zamislite 6 milijardi ljudi da se svako zaduzi jedan eur to je dug od 6 milijardi, a zlata za takve dugove nema i zato se desava ovo sto se desava, da je europa pred kolapsom(EU propada to je neizbjezno ) i da postoji vise ljudi koji bi se ponasali kao wenger i njegov arsenal onda bi bilo lijepse na svijetu.. A sto se tice wengera genija, bio genije i ostat ce genije samo slika kolika je legenda a onda o mozgu i genijalnosti

                      Spoiler


                      Wemger koji je prvi shvatio da je u engleskoj sve napuhano. Evo jedan primjer: Leighton Bains se procjenjuje na 20 miliona funti, Barcelona je uhapsila Jordia Albu za 11 miliona funti WTF koje tu bolji?

                      Prvi je koji pogledao van engleske za igracima i onda je postao glavni konkurent unitedu i fergusonu koji je takodjer to radio ali slabije... Wenger covjek koji je napravio stadion, napravio spomenik gradu londonu i Arsenalu kao fudbalskom klubu i sigurno jos 30 hiljada fanovova mu je zahvalno jer mogu dolaziti na tekme... Wenger je covjek sa najmanjom neto potrosnjom od svih premier ligaskih klubova a ipak je uvijek zavrsio u top 4 u zadnjih 15 godina... zasto pitam se...


                      WENGER THE KING!!!
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • SORRY RADI PONOVNOG PONAVLJANJA POSTA, ali moram!!!

                        Svi kazu Arsenal je One man team? Da da zbilja... Arsenal je dao 74 gola u EPL-u prosle sezone, van Persie je dao 30, znaci ni pola, Manchester united je dao 89 golova prosle sezone, rooney je dao 27 komada, ONE MAN TEAM?

                        Za arsenal su golove davali i walcott i arteta i vermalen etc.. i vazan podatak.. ARSENAL JE TIM NA SVIJETU SA NAJVISE RAZLICITIH STRIJELACA U PROSLOJ SEZONI!!! One man team? NE BIH REKAO
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Koji bi zavrsio Arsenal da nije bilo RVP-a,covjece kome je prosjecni Theo superstar i to si zakljucio na osnovu ugovora koje ima...pa Kournikova je imala 1000 ugovora pa je bila prosjek svih prosjeka,jbg za off ali moram
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Njegova mala potrosnja je smesna, cirkuzantska pored PSG-a, Malage, Cityja, Chelseaja... Jednostavno, vreme ga nemilosrdno gazi. Ferguson je skontao da dobar igrac KOSTA, i ne stidi se da za Kagawu da 20m bez problema, a mi drhtimo da li ce M'Vila zbog 1 miliona ostati u Rennesu, umesto da predje kod nas. Talenat, odnosno igrac od <20 godina se sad mnogo ceni, i njegova cena je daleko veca nego sto je Wenger placao za Anelku, RvP-a, Fabregasa... Chamberalin je kostao 12m, sa bonusima 15m, Gotze bi kostao 30-35m, Hazard 30m. Wenger treba da nastavi da se bori za svoju filozofiju, samo da se iz 1996. godine "prebaci" u 2012.

                            EDIT: Maliajnstajn, vidim da pratimo slicne FB stranice, tako da te molim da ne pricas o nekim utesnim podacima. Realnost je da bi mi bez RvP-a igrali nPower.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                              EDIT: Maliajnstajn, vidim da pratimo slicne FB stranice, tako da te molim da ne pricas o nekim utesnim podacima. Realnost je da bi mi bez RvP-a igrali nPower.
                              Ne vidim na osnovu cega si to zakljucio, ja nista ne kopiram cisto istrazujem, gledam svaku tekmu, presicu, pratim sve zive novine, twitter i facebook, ali tesko da je nesto kopija, mozda cisto razmisljam isto kao i oni ali ne vjerujem da sam ove statisticke podatke vidio igdje na nekoj str na fb.. samo sam danas slucajno na Skyu vidio podatke o napadu i sabrao i shvatio
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ok, izvini, ja znam da sve te brojke i utehe vidjam na FB-u.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X