Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • izgled da je Ljoris dosao kod vas. Ko li ce biti prvi golman, vjerovatno Ljoris jer ne bi ga ni dovodio Wenger da ne misli da ce biti prvi golman. Steta za Scesnog ako je tako

    Comment


    • Izgleda da stvarno dovodimo Llorisa za 12m funti. Ok, decko je vrlo povoljno pojacanje, i odlican golman, ali mi imamo Wojcieha, decka koji je ove sezone pokidao, a prosle sezone radovanjem protiv Barce me kupio dok sam ziv. Skinuo najvazniji penal Di Nataleu da bi usli u LS, 2x sprecio Kuyt-a neverovatnim odbranama, a mi dovodimo novog golmana. Teraj se, Wengeru, i ti i tvoja pojacanja! Za 12m, mozda malo preko, doveli bi Lewandovskog, za 20-ak Belhandu, a za 17m M'Vilu. Umesto toga, mi spucali pare na golmana. Dajem samo primere kako smo mogli da ulozimo novac, ovo je sprdnja sta nam rade. Petog avgusta protesti ispred stadiona protiv sadasnje uprave. RASULO!
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_19 View Post
        Izgleda da stvarno dovodimo Llorisa za 12m funti. Ok, decko je vrlo povoljno pojacanje, i odlican golman, ali mi imamo Wojcieha, decka koji je ove sezone pokidao, a prosle sezone radovanjem protiv Barce me kupio dok sam ziv. Skinuo najvazniji penal Di Nataleu da bi usli u LS, 2x sprecio Kuyt-a neverovatnim odbranama, a mi dovodimo novog golmana. Teraj se, Wengeru, i ti i tvoja pojacanja! Za 12m, mozda malo preko, doveli bi Lewandovskog, za 20-ak Belhandu, a za 17m M'Vilu. Umesto toga, mi spucali pare na golmana. Dajem samo primere kako smo mogli da ulozimo novac, ovo je sprdnja sta nam rade. Petog avgusta protesti ispred stadiona protiv sadasnje uprave. RASULO!

        Slazem se za to sto si rekao. Dok smo imali rupe od golmana tipa Fabianski,Almunia nije razmisljao o novim golmanima. Sada kada konacno imamo normalnijeg on dovodi. . Strasno. .
        Mislio sam da nakon krize sa pocetka prosle sezone ne moze biti gore, ali kako vidim to je bio tek pocetak. .

        I neka idu Robin,Walcott sto pre da znamo na cemu smo, ne da nam tu maste i dalje oko produzetka ugovora. .
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Prva stvar imati mladog golmana bez konkurencije je LOSEEE... zato je strasan potez krenuti po Lorisa, konkurencija i iskustvo odlicno

          Druga stvar nece Wenger dati da mu kicma ekipe ode 2 puta u dvije godine tako da ce radije zrtvovati 50 miliona nego izgubiti jedinu sansu za slavom sljedece godine

          Trece ako Wenger krene u razgovor Head to Head onda malo ko to odbija, Fabregas to nije mogao odbiti prije 2 godine, a ako je van Persie zbilja pizda kakvom ga smatra vecina navijaca onda ce on ici putem Nasria..

          Walcott hmm, djececi koji je dosao u Arsenal ko nista a sada je superstar, sigurno da mu wenger moze pokazati par stvari

          I nakraju do sad nismo vidjeli zube cika Wengera, a ako ih on pokaze sigurno nece biti lijepo po njegove igrace
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Pa dobro je imati konkurenciju za golmana. Ali ovako ce se Scesni upropastiti, nece sigurno dovesti Ljorisa da mu bude konkurencija vec da bude broj 1. Mogli su naci kvalitetnu zamjenu za manje pare a za ove kupiti Vertongena.

            Comment


            • lindegar-de gea da li je de gea upropasten sto ima lindegara za br 2? a Scesni je br 1 to je sigurno
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Šta reć' ?

                Slažem se sa svim prethodnim komentarima u vezi ovog transfera. Wenger troši pare na gluposti što smo vidjeli.

                Mladi Scezsny je sjajan golman sa dobrom budućnosti,a sada će ga samo upropastiti ako Hugo L. dođe. Jednom riječju, BEZPOTREBAN POTEZ WENGERA !

                Comment


                • Ma daaaj, scezney uopste nije na kvalitetu velikih golmana semana, cassilasa i jos nekih.. sigurno ima potencijal ali ako zna da mu ledja cuva lloris onda moze i on da ima manje pritiska na svojim plecima i plus covjek je nebrojno mnogo puta izjavio da voli konkurecniju tako da ce ovo dobro doci sigurno i imati dva strasna golmana znaci ako se jedan povrijedi onda imas jos jedne sigurne ruke i ne moras brinut ocel ovaj primit 4 komada kad ne treba (ALMUNIA, FABIANSKI)... Rotacijom ove dvojice uff strasno plus scesni ce se razviti u strasnog golmana samo ako bude slusao savjete i ne dozovoli da mu slava udari u glavu
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    lindegar-de gea da li je de gea upropasten sto ima lindegara za br 2? a Scesni je br 1 to je sigurno
                    Ti mislis da ce Lloris biti klupa ?

                    Nema sanse , apsolutno nikakve , strasan je Hugo golman ..
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      lindegar-de gea da li je de gea upropasten sto ima lindegara za br 2? a Scesni je br 1 to je sigurno
                      Lindegard je back up golman, uopste nije neka klasa, i taman je fit za zdravu konkurenciju. Ovo sto Wenger radi, jeste upropascavanje Wojiceha, jer ce Lloris sigurno biti prvi golman, prvo sto je klasa, a i bolji je golman, a drugo placen je za ne tako male pare, i ne sme biti na klupi. Ko jos dovodi golmana za 12m da bi bio "samo" zdrava konkurencija Poljaku ?? Nemoj zajebavati.

                      Volkot je daleko od superstara, kakav crni superstar...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • U pravu si, 100% se slazem,Walcott je dobar igrac,ali poprilicno ogranicen i ja preko dobar ne bih isao...sto se tice Lloris-a,to je super pojacanje za Arsenal ako dodje,konacno ce imati klasu golmana na golu,ovo sve u zadnje vrijeme polovno sto se mene tice...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Opcenito da ti kazem, Scesni jeste dobar golman, ali samo to zasad.. ima potencijal postati jedan od boljih ali hugo je dobar golaman... A sto se walcotta tice.. igrac koji ima nevjerovatnu telepatiju sa najboljim strijelcem engleske nije superstar cccc dovoljno je da kazem da ima 5 unosnih sponzorskih ugovora.. Ko ima 5 super sponzorskih ugovora, a nije superstar?
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Walcott je dobar igrac , ali nije superstar .

                            Po meni je samo on umislio da je superstar , jer citam on bi neke plate preko 120 k funti sedmicno , sto mi je vise nego smijesno .

                            Mislim da Arsenal s njegovim eventualnim odlaskom ne gubi bas nesto pretjerano ..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Hugo je bolji, on je vec dokazana klasa, i sad ce Wenger takvom klasom ugusiti talenat Scesnog koji je dobro branio prosle sezone. U najgorem slucaju, Poljak ce da ode, cak i predvidjam taj scenario sada. Dosao Giroud, odlazi(mozda) Persi.

                              Volkot superstar ?? Kakva crna telepatija, kakvi sponzori i crni ugovori ??
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Mozda ga ja smatram superstarom, ali neko ko gleda svaku zivu tekmu arsenala i snimke dva tri dana poslje onda znam o cemu pricam i sta gledam !! a scesni je super branio ali imao je na kraju sezone kada se povrijedio imao je 5-6 kikseva koji su mogli da budu tragicni i sve je to dokaz da wenger ne vjeruje fabianskom... i onda dolazi ona naivna greska protiv grka i ljuljanje samopouzdanja... ne znam zasto se cudite rotacija golmana bi odlicna bila ipak svi pritiscu wenegera radi tih 40+ golova koji su primljeni prosle sezone... wenger ce dovesti sigurno jos jednog defanzivca i dva veznjaka mozda

                                Arsenal will make a bid of £7M for Fulham's Clint Dempsey on a proposed 2yrs deal as the 2 clubs are expected to meet next week.
                                ovo mi se svidja jedan univerzalan igrac koji moze igrati preko citavog napada i sredine samo ne moze zadnjeg veznog igrati... volio bih zadnjeg veznog, m'villa, tiote su tu prvi na listi i volio bih defanzivca jednog.. iako vermalen i koscienly imaju jedno od najboljih stoperski partenerstava ipak treba neko s iskustvom jer per sigurno nije dovoljno
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X