Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace, mora da pohvalim nasu pokrivenost na poziciji DM/CM. Tu imamo Songa, ponekad Diabyja, Coquelina, Frimponga, Jacka, mucenog Remziku, Rosickog i Artetu. Dace Bog i M'Vilu.
    Ako zadrzimo i Walcotta i RvP-a, mozemo bez problema u borbu za titulu. CIty je titulu osvojio dugom klupom, i to je kljucno kako bi mogli da ih ispratimo.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_19 View Post
      Inace, mora da pohvalim nasu pokrivenost na poziciji DM/CM. Tu imamo Songa, ponekad Diabyja, Coquelina, Frimponga, Jacka, mucenog Remziku, Rosickog i Artetu. Dace Bog i M'Vilu.
      Ako zadrzimo i Walcotta i RvP-a, mozemo bez problema u borbu za titulu. CIty je titulu osvojio dugom klupom, i to je kljucno kako bi mogli da ih ispratimo.
      Remzika i Rosicki su ti vise AM. Coquelina je koliko sam ja pratio u zadnje vrijeme dosta koristio na RB a Diabyja ne bih ni racunao, lik vjecno povrijedjen

      Comment


      • Remzika je previse nesiguran da bi bio AM, a Rosicky je vec u godinama.
        http://www1.skysports.com/football/news/11670/7824097/
        Ako Sky kaze, da krenemo u stampanje dresova.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Valjda ce nesto izvuci Veneger iz Remzike. Nesiguran je on trenutno na koju god poziciju da ga stavis

          Comment


          • Originally posted by chicharito14 View Post
            Znam brate, ali meni je nelogicno drzati 3 krila na klupi, ako su vec mislili igrati 4-3-1-2 ne znam zasto bi kupovali Podolskog Nema smisla kupovati cetvrto krilo ako racunamo i Gervinha a ne mislis igrati ni sa jednim.
            Igrace oni, samo je realnost da nemaju mesta u prvoj postavi. Podolski moze u prvu umesto Giroud-a.

            Ostali nemaju mesta, Ox i Theo bi se borili za poziciju iza napadaca.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Igrace oni, samo je realnost da nemaju mesta u prvoj postavi. Podolski moze u prvu umesto Giroud-a.

              Ostali nemaju mesta, Ox i Theo bi se borili za poziciju iza napadaca.
              Samo nek dodju jos Giroud i Mvila, nace im Wenger i mjesto i taktiku koja im odgovara.

              Comment


              • Mora bre Belhanda, mozda nam ode RVP pa onda Poldi da igra iza Girouda

                Comment


                • Originally posted by voja92 View Post
                  Mora bre Belhanda, mozda nam ode RVP pa onda Poldi da igra iza Girouda
                  Barem sada postoje zamene...ne kao pre..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Ako nas nekim cudom zaobidju povrede ( ), i uspemo da preguramo sezonu sa 20, maximalno 25 igraca u rotaciji, od kojih ce 15 biti rotirani u prvoj postavi, a ostali backup, siguran sam da mozemo do nekog kupa, ne pitam kog.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Danas se pojavljuju tracevi da jurimo i Sessegnona. Ovo je vec preterivanje.
                      Nadam se desnom beku, samo mi ta pozicija "skripi". Nestrpljiv sam da vidim M'Vilu i Girouda u novom dresu.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Mogao bi Gervinho da ode negde, mene je razocarao. Trebaju nam levi bek i dobar desni bek kao zamena za Sagnu...
                        Spoiler
                        Last edited by voja92; 19-06-12, 15:03.

                        Comment


                        • Ako se negde ne brinem, to je pozicija levog beka. Kontam da Gibbs moze biti vrhunski, samo da se ne povredjuje toliko, a Santos je povadio situaciju kad je bilo kriticno.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • dosta kvalitetnih igraca ce (izgleda) grejati klupu sto ce logicno dovesti do nezadovoljstva istih.
                            bojim se toga...
                            jedan gervinho npr nece zavirivati na utakmicu kako stvari stoje.
                            meni je on solidan igrac, brz je, ima dribling, ok asistira jedino mu je zavrsnica realno losa al opet mi je nekako žao da neko takav ne dobija šanse. voljeli ga ili ne, on nam je izuzetno valjao prosle sezone, pogotovo prvi deo.
                            mislim ne znam, ovo je moje predvidjanje. mozda mu venger bude dao prostora.

                            ako dodje mvila i kad se oporavi wilshir,tu je arteta, tu je rosicki,diabi(mozda), ramzi (vengerov ljubimac) i ko ce na klupu? song ode na klupu? jedan song koji je harao sredinom ove sezone, koji nas je odusevljavao genijalnim asistencijama a i odlicno radio posao u odbrani...
                            jasno je da nam je potreban jos jedan igrac na poziciji songa al ce mi isto biti jako žao ako on bude na klupi.

                            mnogo smo se skoncetrisali na dovodjenje napadača a tolke smo probleme imali sa povredama odbrambrenim igraca prosle sezone...
                            koja je alternativa sagni? dzenskinson? nemojmo se sprdati.
                            bolje dovesti krštenog beka nego ovoliko napadaca.
                            a mozda i ja pricam gluposti, ko ce ga znat....
                            Last edited by el hombre; 20-06-12, 00:55.

                            Comment


                            • Bolje da imamo problem u vidu jake klupe, mada mislim da je to samo po tebi problem, nego da nemamo konkretne rezerve za većinu pozicija. Dalje, što se Songa tiče, ne znam kako si došao do zaključka da će on na klupu, jer će bilo koji igrač sredine terena na klupu prije njega. I to s razlogom. Recimo da će Wenger dosta rotirati, jedino tako se može.
                              Što se prinova tiče, ako smatramo da su Žiro i Mvila gotova stvar, onda nam definitivno ostaje da se pojačamo nekim defanzivnim univerzalcem, poput Mbive ili Vertongena, i završen posao, tako da se tu slažemo.
                              Mislim da će se ponovo igrati na kontre, sa 442 formacijom, gdje prednji vezni nije potreban, već 2 snažna srednja veznjaka ( Wilšer, Song, Mvila, Arteta, Frimpong itd...), brza i prodorna krila ( Podolski, AOC, Wolkot, Mijači), te tehnički potkovani polušpicevi, koji bi trebalo da mnogo triče i prenose loptu ( Rvp, Žervinjo?, opet Podolski?, možda opet Wolkot i AOC?) i klasičan napadač ( Žiro, Šamak ).
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Originally posted by Ves View Post
                                Bolje da imamo problem u vidu jake klupe, mada mislim da je to samo po tebi problem, nego da nemamo konkretne rezerve za većinu pozicija. Dalje, što se Songa tiče, ne znam kako si došao do zaključka da će on na klupu, jer će bilo koji igrač sredine terena na klupu prije njega. I to s razlogom. Recimo da će Wenger dosta rotirati, jedino tako se može.
                                Što se prinova tiče, ako smatramo da su Žiro i Mvila gotova stvar, onda nam definitivno ostaje da se pojačamo nekim defanzivnim univerzalcem, poput Mbive ili Vertongena, i završen posao, tako da se tu slažemo.
                                Mislim da će se ponovo igrati na kontre, sa 442 formacijom, gdje prednji vezni nije potreban, već 2 snažna srednja veznjaka ( Wilšer, Song, Mvila, Arteta, Frimpong itd...), brza i prodorna krila ( Podolski, AOC, Wolkot, Mijači), te tehnički potkovani polušpicevi, koji bi trebalo da mnogo triče i prenose loptu ( Rvp, Žervinjo?, opet Podolski?, možda opet Wolkot i AOC?) i klasičan napadač ( Žiro, Šamak ).
                                ja bi tu izostavio Shamaka posto ako Persi ostane za njega nece imati mesta u timu,a mozda ce mu Wenger davati sansu kad se bude igrao liga kup

                                Comment

                                Working...
                                X